Cítite sa v spoločnosti žien nervόzne? Máte pocit, že niečo pokazíte? Zdá sa vám, že zbaliť babu je celá veda?

Nezúfajte. Stáva sa to každému. Všetci sme niekde začínali.

Rád by som zručnosť zbaliť babu prirovnal k iným zručnostiam. Naše mozgy nefungujú veľmi dobre vo veciach nad ktorými veľa rozmýšlame. Ale keď ide o veci ktoré robíme automaticky, ako trávenie, dýchanie atď. Idú nám veľmi dobre.

Určite si pamätáte keď ste sa učili šoférovať. Pri šoférovaní je veľmi veľa vecí na ktoré musíte dávať pozor, zrkadlá oprotiidúce autá, spojka, plyn, značky, rýchlosť atď. No teraz keď šoférujete si na tieto veci ani nespomeniete. Robíte ich automaticky. To sa deje preto, lebo ste už našoférovali niekoľko hodín a zvykli ste si na to. Takisto si dokážete zvyknúť aj na balenie báb. Ak to budete robiť dlho, po nejakom čase si ani nevšimnete, a pôjde vám to samo.

Samozrejme chceme mať všetci nejaký plán. Ale tento plán nesmie byť príliš dlhý. Ak sa budete snažiť myslieť na každé slovo ktoré poviete a každý dotyk ktorý spravíte popletiete sa ešte pred tým než začnete. Preto obmedzte toto na 3 veci. Nie je ťažké zamapätať si tri veci. Aj tieto si ale musíte vybrať správne. Ak chodíte von pravidelne viete približne v čom robíte chyby. Ustanovte si tri veci ako napríklad: Udržať rovný postoj, udržať očný kontakt, mať sexuálnu konverzáciu. Tieto tri veci nie je ťažké udržať. Narozdiel od týchto ak by bolo vašim cieľom zapáčiť sa dievčaťu, tak by to bolo veľmi komplikované a stratili by ste sa v tom.

Predstavte si,že ste na rande s nádhernou babou a miesto toho aby ste mysleli na to či sa jej páčite budete myslieť na to či sedíte rovno, pozeráte sa jej do očí a rozprávate sa o niečom vzrušujúcom.
Čiže jeden zo spôsobov ako prestať byť nervόzny a nerozmýšlať príliš je sústrediť sa na špecifické veci na ktorých musíte pracovať. Akonáhle sa zlepšíte v týchto troch veciach vymeňte ich za niečo iné dovtedy až kým nebudete mať žiadne slabé stránky.

Jeden z ďalších dôvodov prečo bývame nervόzny môže byť aj to že sme paralyzovaný analýzou. To znamená, že máme príliš veľa informácií a preto ich nevieme využiť. Príklad by bol chlap ktorý prečítal všetky fόra o zvádzaní ale ešte neoslovil ani jednu babu lebo je stále 10 článkov ktoré neprečítal. Nebuďte takýto. Mali by ste vaše vedomosti ktoré získate aj využívať. Choďte von a vyskúšajte veci o ktorých čítate.
Všetko sa to naučiť nie je ľahké, no nevzdávajte to. Práve vďaka tomu, že je to ťažké je veľa chlapov odradených. Je toľko vecí ktoré musíte vedieť, ale ak to všetci ostatní vzdajú máte výhodu ak vydržíte. Nemáte veľkú konkurenciu.

Sústreďte sa na základy. Je dobré stále skúšať nové techniky a zlepšovať sa, ale z času na čas sa musíte zamyslieť nad základmi. Základy sú napr.:držanie tela, ako jej podáte ruku, tόn vášho hlasu atď.

Ako som vyššie napísal nerozmýšlajte príliš, sústredte sa na menej vecí a KONAJTE, čím viac toho spravíte tým ľahšie to pôjde. Ak už dlhú dobu len čítate články a nekonáte, premôžte sa a uvidíte ako rýchlo príde zlepšenie.