Ak sa ti niekto sa ti niekto páči, zistíš to inštinktívne. Behom stotiny sekundy.

Ale aké indikátory by si mal hľadať v spravách, ktoré by naznačovali, že sa aj TY páčiš jej ?

Pokiaľ chceš zistiť, či sa páčiš žene, s ktorou si dopisuješ čítaj ďalej a získaš odpoveď na svoju otázku.

Náznak č.1 – Páčiš sa jej Instagrame

Pokiaľ nie si aktívny na Instagrame tak prichádzaš o veľa.

Momentálne je to najhorúcejšia platforma v tom aby si umožniť ženám nahliadnuť do svojho života.

(A taktiež je to jeden z najspoľahlivejších spôsobov ako dať voľný priestor svojej prokrastinácii a depresie z hromadenia pracovných povinností.)

Musíš mať vybudovaný kvalitný profil. Ak nie je vycibrený, máš na ňom 4 fotografie svojho psa a inak zíva prázdnotou tak samozrejme nevyužívaš jeho plný potenciál v tomto kontexte.

Ako by si mohol rozpoznať to, či priťahuješ ženu cez Instagram?

Je to logické a cítim sa trochu trápne, že to sem píšem ale keď som začal prispievať na tento blog, tak som sám zo sebou uzavrel dohodu, že sa budem snažiť vysvetliť aj tie najbanálnejšie problémy.

Ak sa sa jej veľmi často páčia tvoje fotografie, sleduje všetky tvoje príbehy a často ich aj komentuje si pre ňu stredom slnečnej sústavy.

Pokiaľ sa niekomu páči každý tvoj post, ktorý si uploadoval potom je veľmi pravdepodobné, že sa tejto osobe páčiš aj ty.

No samozrejme neplatí to vždy.

Kľúčové je práve zámeno „ty“.

Je to pravdivé hlavne v prípade, že sa na fotografiách, videách a v príbehoch nachádzaš hlavne ty.

A teda ak tvoj Instagram tvoria fotografie krajín, ktoré si navštívil alebo jedla ešte pred tým než si ich spracoval svojou mlsnou pusou nemusí to nutne znamenať, že sa jej páčiš.

Môže to jednoducho odkazovať na fakt, že má rovnako mlsný jazýček ako ty.

Môžeš jej napísať DM ihneď alebo môžeš na to ísť tak, že sa jej ozveš až v prípade, keď si navzájom olajkujete niekoľko fotiek.

Je to na tebe.

Existuje vysoká šanca, že sa za tými srdiečkami skrýva niečo viac ako jej sympatie.

Náznak č.2 – Ako rozpoznať v správach, že sa jej páčiš?

Počas tohto článku na teba vysypem všetky indície, na základe ktorých by si mohol rozšifrovať v správach to, že sa jej páčiš. Tých informácie je mnoho a možno by pomohlo keby si si na tento článok vyhradil určitý čas alebo ho strávil v niekoľkých samostatných sedeniach.

Tu je prvá správa.

Dokážeš uhádnuť to, či sa sa tomuto dievčaťu páči tento chlap alebo nie?

Len dúfam, že je z tohto textu evidentné, že ju priťahuje.

Premýšľaj o tom takto:

Jej sa určite páči. Je pripravená na to, aby sa s ním stretla. Srší nedočkavosťou.

Preto by bolo v tejto situácii pre neho najideálnejšie keby ju pozval von čo najrýchlejšie.

Chceš vedieť prečo si to myslím?

 • Tak trochu sa mu podlizuje. Doslova mu napísala správu: „A ja niesom tvoja kamarátka?“ Nesnaží sa o to aby s ním spadla do preklínanej kamarátskej zóny – Tak to vôbec nie je. Snaží sa k nemu dostať bližšie. Pozri sa na jej druhú správu.
 • Dáva najavo to, ako sa cíti. Čím viac emócií vyjadrí tým lepšie. Dokonca aj v prípade, že to nie sú pozitívne emócie. Ale to tu veľmi nechcem rozoberať.
 • Používa mnoho emotikón. O tom ako sú emotikony pozitívom budem rozprávať ďalej v tomto článku. Snaží sa jej vyjadriť svoj postoj.
 • A na koniec. Reaguje oveľa rýchlejšie na jeho odpovede ako Koronavírus v provincii Wuhan.

Pokiaľ odpovedá na tvoje správy rýchlo, môžeme to určite považovať za indikátor záujmu. To, že odpovedá rýchlo znamená, že máš jej plnú pozornosť. Z toho vyplýva, že si ju zaujal a čaká na tvoje odpovede.

V najhoršom prípade si v nej vzbudil zvedavosť. V najlepšom prípade sa jej páčiš a obidve varianty sú teda pre teba pozitívne.

Bang! Takto by tvoje konverzácie mali vyzerať.

Stáva sa, že muži bývajú veľa krát frustrovaný kvôli tomu, keď dostanú slabú odpoveď. Cítia, že žena nemá záujem. A majú pravdu. Ženy sú unudené k smrti kvôli všedným a stereotypným správam.

S Klišé sa ďaleko nedostaneš. Definícia z Wikipédie sa sem neskutočne hodí:

Klišé je ustálený slovný obrat(z franc. cliché = tlačiarenský štočok), ktorý stereotypným a mechanickým používaním stratil svoju údernosť a do istej miery aj pôvodný význam.“ 

Bežný priebeh konverzácie zo ženského uhla pohľadu jednoducho stráca po čase význam. Nemôžeš jednoducho očakávať, že pokiaľ budeš ženám písať to isté, čo 12 chlapov v oknách jej smartfónu nad tebou získaš odlišný výsledok. Tak tento svet jednoducho nefunguje.

Náznak č.3 Dvojité správy- Jasný náznak flirtovania

Existuje jeden znak, ktorý o nej dokáže veľa prezradiť. Konkrétne narážam na to, do akej miery ti dá najavo svoje sympatie.

Nanešťastie pre všetkých bežných mužov, ženy málo krát bývajú v tomto priame. Takmer nikdy ti žena alebo dievča nepovie počas spoznávania vetu, ktorú si tajne v kútiku duše želáš:

„Páčiš sa mi.“

Samozrejme v prípade, že s ňou už chodíš a máš vedieš dlhodobý vzťah je to úplne iné.

Dostal si niekedy od ženy správy typu:

„Ahoj , naozaj ma veľmi zaujímaš. “

alebo

„Čau, pozvi ma von.“

Nie?

Tak to je v poriadku lebo dávať najavo zaujatie až tak transparentne zo ženskej strany nie je normálne.

Pre mnohé ženy by to jednoducho predstavovalo obrovský krok, veľkú investíciu a zároveň by tým riskovali svoju spoločenskú povesť.

Vysvetlím…

V nedávnej dobe sa to tomu začalo hovoriť „slut shaming.“ A v podstate to vyjadruje to, že ženy bývajú kritizované a ponižované kvôli provokatívnemu prejavu vlastnej sexuality. Ženy mávajú obrovský strach zo spoločenskej kritiky a teda z toho, že by boli pred svojimi kamarátkami, svojim okolím a societou súdené za svoj sexuálny prejav. Existuje riziko, že by mohli byť vnímané ako prostitútky, emočné nestabilné a nezodpovedné a hrozila by im tak kvôli tomu sociálna izolácia. Čo každá žena vníma ako obrovskú ranu na to ako by mohla byť vnímaná okolím. Existuje len málo nepríjemných udalostí, ktoré môžu žene spôsobiť takú traumu ako môže spôsobiť poškvrnená spoločenská povesť.

Takže aby tomu ženy zabránili, snažia vyjadriť svoj záujem oveľa viac nepatrnejšie. Len v náznakoch a drobných znameniach.

Muži, ktorí tieto znamenia vedia čítať, majú u nich úspech.

Muži, ktorí nie patria do tábora „wtf“. Tábor wtf definuje to, že u ich členov konštantne, skoro na dennom poriadku vyvstávajú otázky:

„wtf… čo som jej zas napísal, že neodpisuje…“

„wtf… čo s ňou zase je …“

„wtf… prečo sa nechce stretnúť …“

atď…

Ale späť k téme.

Jej priazeň sa môže prejaviť dvojitým textovaním. Dvojité textovanie znamená, že ti žena pošle ďalšiu správu aj napriek tomu, že si jej ešte neodpovedal na tú prvú. Vtedy si na dobrej ceste.

Toto dievča vyjadruje vysoký záujem. Môžeš to na nej vidieť na základe správ, ktoré som obdržal. Poslala mi dve o 17:07 a ďaľšie dve o 17:08.

Pýta sa ma na veľa otázok.

Tým, že mi napíše: „ideš na dovolenku 🙂 ? S kamošom? :)“ v skutočnosti hovorí: „Prosím venuj mi svoju pozornosť, chcem ťa spoznať viac.“

Buďme k sebe uprimný. Myslíš si, že ju naozaj zaujímalo či som išiel na dovolenku s kamošom?

Nie. Proste chcela tu konverzáciu živiť ďalej a zabrániť tomu aby skončila.

Náznaky toho, že ťa vníma na sexuálnej úrovni

Už som to tak trochu načrtol a pokiaľ vieš čítať medzi riadkami tak si na to určite prišiel ale muži sú jednoducho notoricky zlý v čítaní ženských signálov.

Poslalo ti niekedy dievča fotku?

Napríklad keď bola na večeri v reštaurácii alebo keď bola nakupovať. Bola na nej ona alebo niečo iné? Malo by to totiž odlišný význam. Ale všetky fotografie predstavujú dobré znamenie.

Pokiaľ sa ti niekedy stalo niečo takéto:

Potom by si musel mať Aspergerov syndróm alebo trpieť miernou formou autizmu aby si neuvedomil, že k tebe prejavuje náklonnosť.

Toto o nej prezrádza veľa. A taktiež ukazuje veľa. che che

Rozoberme si tieto signáli bližšie:

 • Pošle ti fotografiu. Fotografia, znamená viac ako slová. Mimo toho, ty si ju k tomu nenútil, ona ti ju poslala. Jasný signál toho, že si sa jej páčil.
 • V tomto prípade, to nie je fotografia jej avokádového toastu, ktorý mala na raňajky alebo výhľadu z kaviarne z novootvorenej kaviarne. Je to selfie na ktorom je v podprsenke.

Budem nadväzovať na to, čo som napísal v predchádzajúcej časti článku.

Teraz by si mohol začať namietať: „Počkať, a teraz sa nebojí toho ako bude v spoločnosti vnímaná?“

Nie.

Tým, že ti žena pošle takúto fotografiu sa nebojí toho, ako by mohla byť vnímaná. Dôvod je ten, že v momente keď ti to pošle ju ovládajú emócie. Cíti sa (dúfajme že aj vďaka tebe) dobre a nerieši to čo robí. Jej správanie prevzal autopilot rovnako ako keď v rádiu začnú hrať tvoju obľúbenú skladbu a ty nastavíš volume naplno alebo keď so svojimy kamošmy v bare zostaneš tam do skorého rána napriek tomu, že ťa nasledujúci deň čakajú povinnosti. Proste emócie ťa ovládajú a prestávaš sa kontrolovať.

V skratke. Vníma ťa ako niekoho s kým, by sa mohla vyspať.

Tou fotografiou sa ti snaží zapáčiť. Snaží sa ti dať najavo ako veľmi je atraktívna a používa na to svoje (dve) najsilnejšie a najefektívnejšie zbrane.

Ďalším indikátorom by mohlo byť aj načasovanie správy – Pokiaľ ti dievča pošle správu večer môže to znamenať, že sa cíti osamelo a že po tebe túži.

 • Možno je doma sama a rozmýšľa nad tebou počas sledovania seriálu a pri pohári vína…
 • Možno je na dámskej jazde so svojimi kamarátkami a cíti sa s nimi znudene…

Nech je to už akokoľvek, správy uprostred večera sú dobrým znamením.

Prejdime teraz na ešte prefíkanejšiu ženskú taktiku, ktorú žena použije v prípade, že sa jej páčiš.

Náznak č.4 Ako zistiť to akým spôsobom o tebe premýšľa?

Už sme hovorili o tom, že pokiaľ ti posiela nevyžiadané fotografie je to jasné a rýdze plus.

Vyjadruje to na jej strane veľký záujem. A ženy toto vedia.

Taktiež vedia, že pokiaľ by to dali najavo príliš okato, mohli by mužov odstrašiť.

Ženy chcú aby muži, ktorí ich zaujímajú videli ich nové fotografie. Chcú na nich proste urobiť dojem. Takže čo urobia?

Zariadia to tak aby muži videli ich novú fotografiu bez toho aby ti ju poslali.

Pýtaš sa ako?

Nebudem ťa napínať.

No vďaka sociálnym sieťam, ako iste tušíš.

Predstavím ti ich malý trik:

Skoro všetky čatovacie aplikácie umožňujú v momente zmeniť profilové fotografie. Na Facebooku je to zjavné v News feede. Tinder taktiež ponúka funkciu „Feed“ na ktorej sa zobrazujú zmeny v Bio a vo fotografiách. Pokiaľ si všimneš, že si zmení profilovú fotografiu počas Vašej konverzácie, môže to znamenať, že si jej padol do oka.

Je to maličký záludný trik, ktorý čas od času používam aj ja. Tu je príklad:

V prípade, že tento trik použiješ aj ty…

Nielen, že to umožní, aby videla tvoju čerstvú fotografiu, bez toho aby si jej ju posielal – teda nevyžiadané.

…môžeš taktiež zmeniť svoju profilovú fotografiu v prípade, keď budeš chcieť nadviazať na ukončenú konverzáciu. Alebo keď budeš jednoducho chcieť vytvoriť „pasívnu príťažlivosť“ na každého vo svojej aplikácii.

Prefíkaná prefíkanosť.

Ale efektívna…

Chceš naozajstný signál toho, že dievča po tebe túži?

Náznak č.5 Indikátor toho, keď do teba v správach investuje

Je to celkom očividné ale mnoho mužov si to neuvedomuje:

Keď ti niekto pošle superdlhú správu, potom to znamená, že tá osoba je do teba über zainteresovaná. Pokiaľ to robí často a poznáš sa s ňou dlho je to úplne jasné.

Čím viac správ ti pošle, tým väčším objektom si na jej radare.

Pamätaj, že na konci dňa je to vždy o tom koľko času, energie a úsilia niekto do teba vkladá.

Tu je príklad toho, keď do teba žena na messangery investuje až zbytočne veľa:

„Prepáč za dlhé správy ale chcela som ti to povedať celé. :)“

Táto holka sa mi od začiatku konverzácie mierne nepozdávala.

Dĺžka jej správ ma proste privádzala k tomu, že má asi až príliš veľa volného času. Tak trochu ma tým desila, lebo to hraničilo s posadnutosťou a zúfalým odkázaním na jedného človeka. Z čoho by si si ty ako muž mal mimochodom zobrať ponaučenie.

Narážam na situácie, keď sa ocitneš v opačnej pozícii.

Ako nebyť v spravách zúfalý sa dokážeš naučíš aj v prípade, keď získaš skúsenosť so zúfalou ženou.

Toto bol môj prípad. Nechápal som veľmi tomu, čo znamená byť vtieravý a podlizujúci. Až sa mi stalo, že som spoznal ženu, ktorá mala presne tento typ správania. Odpudilo ma to až do tej miery, že jednoducho neexistuje možnosť, že by som k tomu správaniu inklinoval.

Je možné, že si „dobráčik“ a trpíš niečím, čo sa nazýva: „syndróm dobrého chlapca“. To sa prejavuje mimo iných znakov aj tak, že ženám posielaš vo svojich správach nekonečné úvahy a a dávaš priestor svojim spisovateľským vlohám. V podstate ženu bombarduješ správami a vedieš viac menej monológ.

Ale späť k tomuto príkladu. Zhruba takto premýšľam keď mi žena začne posielať v správach elaboráty:

Prečo by tento človek míňal tak strašne veľa času a energie na to aby my toto všetko povedal? Prečo tak strašne investuje? Možno, že je osamelá alebo momentálne sa v jej živote nenachádza žiadny muž?

Samozrejme v konečnom dôsledku je to dobré znamenie – chce ti vyjadriť svoj názor. Chce aby si ju pochopil. Chce aby si ju lepšie spoznal.

Ale na to všetko taktiež existuje čas a miesto vo face-to-face konverzácii.

Náznak č.6 Nepatrné znaky toho, že sa na teba namotala

Takže dlhšie správy znamenajú to, že je veľmi do teba zainteresovaná. Ale…

…čo urobiť keď sa displeji tvojho smartfónu neobjavujú obrovské bubliny plné textu?

Na aké nepatrné znaky jej priazne by si sa mal sústrediť v jej spravách?

Dobrá otázka. Tu máš odpoveď:

Keď ti začne posielať viac emotikon.

To akým množstvom smiechu reaguje na tvoje správy môže naznačovať jej záujem.

Ako dobre sa cítiš keď žene napíšeš správu a ona ti odpovie so suchým: „haha“?

Áno ani ja vďaka takej odpovedi neskáčem od radosti.

Ale ako by si sa cítil keby ti miesto toho napísala: „hahahahhahhaha“?

Je jasné, že to poteší oveľa viac. A áno viem, že to znie primitívne ale pochop to, že to vyjadruje tak trochu taktiež do určitej miery to ako sa jej páčiš.

Čím viac sa smeje tým lepšie.

Jednoducho to nemôže byť ešte viac očividnejšie.

Náznak č.7 Ona začína konverzáciu

Toto je pravdepodobne najjasnejší indikátor toho, že ťa chce spoznať.

Či už by to malo byť na Facebooku, Tindry, Badoo alebo Whatsappe.

Ten, kto iniciuje konverzáciu online dáva najavo, že mu na konverzácii viac záleží. Ten druhý na ňu iba odpovedá.

Pokiaľ sa ti dievča veľmi často ozýva, potom si môžeš vydýchnuť a byť si do veľkej miery istý tým , že sa jej páčiš… To do akej miery to platí je už otázne.

Teraz nám stačí jedine si uvedomiť to, že pokiaľ sa ti niekto ozve, určite bude má záujem.

Náznak č.8 Provokujúca prezývka

Vedel si o tom, že existuje jeden ukazovateľ sympatie, ktorý mnohý muži interpretujú ako negatívum?

Možno si už vo svojom živote, spoznal mnoho žien, ktoré si z teba robili srandu alebo ti dávali prezývky.

Trápilo ťa to? Ležali ti v žalúdku?

Ak áno mal by si to napraviť…

…a mal by si byť naopak rád.

Áno čítaš správne. V skutočnosti je to skvelý ukazovateľ jej náklonnosti.

Vzájomné dráždenie je esenciou flirtovania.

Takže nemaj strach v prípade, keď sa k tebe žena takto správa. Je jasné, že musíš robiť niečo správne.

Keď ti žena dá prezývku – vtipnú prezývku a nazýva ťa v spravách menami, máš ju.

Naozaj to vnímaj tak, že keď ťa dievča do teba vyrýva, vyjadruje svoju náklonnosť. Ako keby ti dávala najavo, že prijíma tvoju výzvu a chce sa tiež zahrať.

Vo všeobecnosti ľudia provokujú keď chcú získať určitú reakciu.

Ona chce jednoducho vyvolať emóciu a získať si tvoju pozornosť lebo je tento typ konverzácie je oveľa viac pútavejší zaujímavejší.

Takže nabudúce, keď ťa niekto bude doberať, usmej sa. A keď sa ti vyskytne príležitosť tak mu to vráť.

Náznak č. 9 Príklad konverzácie

Pozrime sa na to, či mi rozumieš.

Ukážem ti jeden screenshot z mojej konverzácie.

Tvojou úlohu v ňom bude nájsť všetky náznaky toho, že sa jej páčím.

Dohromady sú 4.

Pokiaľ dokážeš nájsť všetky 4, garantujem ti že sa ti odteraz na Tindry bude viac dariť. Možno sa dokonca vďaka tomu ocitneš v situácii keď sa žena ocitne večer…

…v tvojej spálni…

…na posteli…

aby hmatom preskúmala z akého materiálu je tvoja posteľová bielizeň.

Našiel si aspoň jeden?

Alebo dva?

 • Ona začala konverzáciu.
 • Začala ju otázkou. Potom čo som jej odpovedal, nasledovala z jej strany ďalšia otázka. To znamená, že sa snažila o to aby konverzácia pokračovala.
 • „Ejha. Aký makač :D“ Vyrýva do mňa. Snaží sa ma vyprovokovať k tomu, aby som sa na ňu mierne naštval kvôli tomu, že si zo mňa robí srandu.
 • Dvojitá správa.

Pokiaľ si sa trafil, naozaj by som ti zaprial aby si v blízkej dobe prežil posteľovú akrobaciu a spálňovú gymnastiku.

Náznak č.10 Témy, ktoré odhaľujú ako o tebe uvažuje

Takže dopisuješ si s dievčaťom, ktoré sa ti páči.

Konverzácia prebieha. Ale čo je jej hlavnou témou?

Predmet vašej konverzácie prezrádza o mnohom.

Vymieňate si iba pozdravy a hovoríte iba o počasí? To pravdepodobne nebude veľmi záživná konverzácia.

Rozprávate sa o svojich snoch a tajných túžbach? Potom si na správnej ceste.

Muži sa konverzáciu snažia vždy zvrtnúť do sexuálnej roviny. Často je to neúspešné z toho dôvodu, že to muž nesprávne načasuje alebo, že je to predvídateľné.

Ale pokiaľ žena začne hovoriť o intimite znamená to, že sa jej páčiš.

Čím viac osobnejších vecí zo svojho živote prezradí, tým viac sa je páčiš.

A to nás privádza k poslednému náznaku.

Náznak č.11 Ako zistiť, že sa jej v správach naozaj páčiš?

Už sa ti stalo, že si obdržal správu hneď po tom čo si sa prihlásil do určitej aplikácie?

To je mi ale náhoda…

…alebo nie je?

Na niektorých aplikáciách môžeš ihneď zistiť, kto je online.

A teda existuje pravdepodobnosť, že to dievča uvidí a hlavou jej prejde myšlienka:

„Pokiaľ mu napíšem hneď teraz existuje vysoká šanca, že mi hneď odpíše pretože viem, že je teraz na aplikácii aktívny.“

Takže je to fakt náhoda? Alebo má pri tebe niečo zalubom.

Zistiť to už musíš sám 🙂

Dúfam, že je ti aspoň trochu jasnejšie rozlíšiť v spravách to, či sa jej páčiš.

Nech sa darí!

Deryl