Každý muž sa čas od času vyskytne v situácii keď si píše so ženou a konverzácia začne upadať. Napíšeš jej správu a ona ti neodpovie. Diskusia sa zrazu ocitne na mŕtvom bode.

Ako ju teda nadviazať?

Ako pokračovať tam kde si skončil?

Ako sa dostať do stavu aby si nikdy nestratil reč?

V prvom rade by som ti doporučil aby si obmedzil písanie naučených „zaujímavých“ otázok. Žena väčšinou tuší, keď muž spanikári a nevie ako v konverzácii pokračovať ďalej a práve v tom momente sa urýchlene niečo opýta. Končí to vždy tragicky. Používaj ich v konverzácii iba zriedkavo a až potom, keď je jasné, že sa s tebou chce dievča stretnúť osobne. Môžeš sa inšpirovať v tomto článku:

http://naturalgame.sk/pravda-o-pouzivani-otazok-v-tinder-konverzaciach-co-urobit-v-pripade-ked-nevies-ako-pokracovat/

Oveľa lepšie ako písať žene otázky je používať oznámenia alebo statementy. Týmto sa vyhneš tomu, aby si zapadol do interview (výsluchového) módu. Predstavuje to príliš všedný a a nevýrazný spôsob ako niekoho spoznať. Je rozdiel keď sa ženy pýtaš s tým úmyslom aby si prerušil ticho a tým keď máš ozajstný záujem sa dozvedieť o nej viac:

Miesto toho aby si jej napísal : „Si zo stredného slovenska?“

Jej napíš: „Musíš byť zo stredného slovenska.“

Miesto : „Kde pracuješ?“

Napíš: „ Som si istý, že máš zaujímavú prácu.

Tým vytvoríš pocit určitej familiárnosti toho, že ťa už pozná pretože takýmto spôsobom si píše so svojimi kamarátmi a známymi.

Môžeš to posunúť na ďalšiu úroveň tým, že budeš vytvárať zábavné predpoklady:

„Stavím sa že…

  • rada varíš.“
  • máš rada hudbu.“
  • ťa priťahujú zlí chlapci.“

„Pôsobíš na mňa ako

  • party dievča.“
  • keby si dnes neprežila najlepší deň.“
  • motúz na mačku.“

Naučené otázky by som nedoporučoval taktiež z iného dôvodu.

Čo budeš robiť pokiaľ ich všetky vyčerpáš? Ak použiješ všetky svoje naučené otázky nezostane ti žiadny „arzenál“. A teda budeš odkázaný na vlastné komunikačné zručnosti.

Myslím, že mať v rukáve “ otázky na telo“ môže byť prospešné. Ja sám ich mám a v hojnej miere využívam ich. Beriem ich však ako niečo, čo môže konverzáciu spestriť a ozvláštniť a nie ako niečo, čo by ju mohlo zachrániť.

-Deryl