Takmer každému z nás sa už stalo, že sa nám páčila žena ktorá nás chcela len ako kamaráta. Mohlo to byť preto lebo sme boli príliš dobrými kamarátmi a nechcela pokaziť naše priateľstvo, alebo to bolo tým, že sme sa jej proste nepáčili.

No prečo nechceme byť jej kamarátom? Veď kamarátstvo nie je zlé, že? Môžete s ňou tráviť viac času, lepšie ju spoznať a možno si uvedomý aký ste super, pravda?

V skutočnosti, ani nie. V realite to taká idilka nie je. Muž ktorý je raz “len kamarát“ je pre ženu akoby vykastrovaný, už pre ňu nie je potencionálnym sexuálnym partnerom. Keď sa ženy bavia o životoch takýchto kamarátov je to pre nich niečo zlaté a vtipné.

Závisí to od toho ako sa na to pozeráte, ale mne sa to zdá byť ponižujúce ak vás vidí ako niekoho bez sex-appealu. Napriek tomu je veľa mužov ktorý udržujú vzťah aj po tom čo ostanú s dievčaťom len kamaráti.

V najviac prípadoch byť len kamarátom dievčaťa vám len zožerie čas a nijak sa nevráti. To že by ste ju chceli ako priateľku neznamená, že ju chcete aj ako kamarátku. Ako kamarátku budete chcieť mať dievča vtedy ak bude napríklad: Pozitívna energická osobnosť a vie, kde sú najlepšie party a ľudia. Je ambiciόzna, inteligentná a vždy keď sa stretneme sa od nej niečo naučím.

Vaša kamarátka by mala mať niektorú z týchto vlastností. Vy by ste sa mali na oplátku snažiť byť inšpiratívny, vtipný, pozitívny a vedieť počúvať.

Mali by ste vedieť čo od kamarátky očakávate a čo budete ženám tolerovať a čo nie.

Čo robiť ak ste sa dostali do siuáci kde ste len kamaráti?

Predpokladám, že táto rada sa vám nebude páčiť, ale je to najlepšia rada akú vám môžem dať.
Nechajte ju ísť.
Prestante sa o ňu zaujímať. Vymažte ju zo svojho života. Po tomto sa možno všetko otočí a budete jej chýbať. Alebo úplne zmizne z vášho života. Oboje sú pre vás lepšie ako v tom zostávať.

Ak sa prestanete starať o takéto dievča pomôže vám to: – V tom, že prestanete ďalej investovať do baby, ktorá vám nič nevracia. Ak by to malo zmysel, už by ste boli spolu.

V tom, že vám to uvolní čas a energiu na to aby ste stretli nové ženy pre ktoré nebudete len kamarátom.

Miesto toho aby ste sa snažili vyhrabať z veľmi hlbokej diery u jednej ženy, je oveľa lepšie nájsť si inú. Viem, že to môže byť ťažké ak ste s ňou strávili veľa času, ale verte mi je to najlepšie rozhodnutie aké môžete spraviť.

Všetko to spočíva v tom aby ste boli mužom, lebo muž okolo seba nedrží ľudí, ktorí spôsobujú to, že sa cíti menej mužne.

Toto všetko znamená: ak vás žena začne vidieť ako kamaráta je čas sa pohnúť ďalej pre vaše vlastné dobro.

Nikdy sa nebojte odkráčať zo zlej situácie. Vždy máte iné možnosti, je plno iných žien ktoré sa k vám budú chovať ako k mužovi ktorý ste, nedovolte aby vás žena brala ako kamaráta.