Je možné, že si na Tinderi nový alebo možno máš pocit, že tvoje zvádzačské schopnosti sú Tinderi nepoužiteľné.

Pre mnohých je prirodzené aby sa zasekli na probléme, ktorý vznikne keď sa pred nimi vyskytne potenciálna partnerka.

Keď sa pred nami objaví atraktívna žena, v našom tele sa začnú vylučovať stresové hormóny. Zvýši sa náš tep. Cievy sa zúžia a nasmerujú prúdenie krvy do svalov. Svalové bunky pod kožou sa zmenšia a začneme sa potiť. Zrenice na očiach sa rozšíria. Ovládne nás pocit nervozity a nepokoja. V tomto momente nás nič nemôže napadnúť. Nevieme, čo by sme žene mohli povedať a o čom sa s ňou rozprávať. Naša najstaršia časť mozgu vidí príležitosť na reprodukciu a ovládnu nás pudy.

Býva to stresujúce. Každý muž tento pocit určite vo svojom živote aspoň raz zažil. V prostredí online zoznamovania táto situácia však nenastáva. Môžeš napísať akejkoľvek žene bez toho, aby si mal strach z odmietnutia. Čo má online spoznávanie žien spoločné s osobným spoznávaním je to, že nám pri dopisovaní taktiež niekedy dochádzajú slová. V tomto by ti rovnako mohli pomôcť moje články:

http://naturalgame.sk/perfektna-prva-sprava-na-tindry/

http://naturalgame.sk/200-otazok-ktore-mozes-napisat-dievcatu-ked-sa-konverzacia-zasekne/

Neexistuje dôvod na paniku, pretože v skutočnosti existuje skutočný postup, ktorý ťa navedie na to, ako sa baviť so ženami cez Tinder.

A pokiaľ tento článok prečítaš do konca budeš naučíš sa Tinder brať ako užitočnú aplikáciu, vďaka ktorej získaš na Tindri to, čo hľadáš.

Považuj rady v tomto článku ako pomocnú mapu v situáciách, keď sa na Tindri ocitneš v slepej uličke. Pomocný manuál, ktorý ťa navedie na tú správnu cestu a zároveň ti ukáže čo robiť a čo nerobiť.

Lekcia zo ženskej psychológie

Pokiaľ ide o to, ako získať na Tinderi lajky, existujú rôzne metódy ako dosiahnuť tento vytúžený cieľ. .

Nie je prekvapením , že muži a ženy majú často odlišný pohľad na zoznamovanie. Ženský mozog je naprogramovaný odlišne, ženské hormóny pracujú odlišne a často ženy túžia a prahnú po veciach, ktoré by nám mužom nikdy nenapadli.Použi ženskú psychológiu.

Takže keď sa dostaneme k tomu, ako sa rozprávať so ženami cez Tinder ide o to do akej miery dokážeš tieto rozdiely medzi mužmi a ženami rozlíšiť.

Uhol pohľadu

V modernej dobe je čoraz menej a menej vyskytujúce sa to, aby sa ľudia dokázali vcítiť do druhej osoby. Empatia a zameranie na to, čo iný človek pociťuje, čo si myslí je v spoločnosti na ústupe. Ženská myseľ odpovedá pozitívne, vždy keď jej dávaš najavo, že si tu pre ňu a že sa zaujímaš o jej pocity a myšlienky a tvoje oči nie sú ponorené v displeji smartfóna.

Na základe teórie zrkadlových neurónov je dokázané, že ľudia pociťujú to ako sa cítia ostatný. Keď pozorujete iného človeka, vo vašom tele môže dochádzať k vzniku podobných emócii. Pokiaľ sa muž nachádza v stave, v ktorom prekypuje pozitívnymi emóciami počas konverzácie sa v tomto istom stave bude nachádzať aj žena.

Viem, znie to ako čistý nonsens ale spomeň si na akúkoľvek situáciu keď ťa tvoj kamarát nainfikoval svojou dobrou náladou alebo naopak keď sa tvoja nálada zhoršila v prípade, že si behom svojho dňa narazil na niekoho mrzutého a nevľúdneho.

Takže toto uvedomenie má svoje pro a proti. Niekedy práve toto môže príťažlivosť zničiť, miesto toho aby ju pomohlo vytvoriť.

Pokiaľ chce chlap konverzovať so ženou a cíti sa nervózne a bojazlivo – prejaví sa to v tom ako chatuje. Teda je možné že žene vyšle určité signály na základe ktorých vyhodnotí to že je nervózny alebo že sa často nestýka so ženami.

V takýchto prípadoch jej môže prísť konverzácia nepríjemná kvôli odpudzujúcej atmosfére. Tu je príklad z facebook messengera:

Toto nie je žiadna katastrofa. V tejto situácii sa môže ocitnúť každý z nás. Niekedy pod stresom dokáže každý z nás napísať hlúposť. Emócie a myšlienky, ktoré v žene môže vyvolať to, že si chlap pomýli jej meno hneď v druhej správe nebudú určite príjemné ale existuje veľa spôsobov ako by sa dalo z tejto situácie vykorčuľovať.

Ženy prikladajú dôležitosť intimite a duchovnému spojeniu. Sú podvedomo „naprogramované“ aby nachádzali stabilitu a pocity bezpečia. Pretože to je niečo, čo si samé pre seba nedokážu zabezpečiť.

Takže, čo by som ti najradšej poradil v tomto článku?

Vyhni sa neustálemu skákaniu do romantickej konverzácie

Pokiaľ máš skúsenosti s tým, že ako Don Juan si dokážeš získať do svojho života ženy, tak ti v tomto nebudem odporovať. Každý by sa mal zoznamovať tak ako mu to úspešne fungovalo na základe predchádzajúcich skúseností. Niektoré ženy majú pre srdcervúce vyznania lásky na začiatku vzťahu slabosť a mnohí muži taktiež. No ženy majú ale súčasne tendenciu vyhľadávať nové zážitky a byť „romantikom“ zapadá do všedného stereotypu. Ženy ťa môžu vnímať jednotvárne a tvoje správanie môže byť pre ne strašne predvídateľné. Čo v nej vôbec nemusí vzbudzovať emócie a následne záujem.

Niekedy sa žena snaží zistiť, či mužovi naozaj na nej záleží.

V tomto prípade – pokiaľ použiješ svoju gavalierstvo, budeš gentlemanom a vynahradíš úsilie na to, aby si dal jej najavo, že ťa priťahuje prostredníctvom vína a večere pri sviečkach tak neodolá a vytvoríš v nej príťažlivosť. Týka sa to zoznamovania v dlhodobých aj krátkodobých vzťahoch.

Získavaj skúsenosti

Muži získavajú na Tindri zhruba o 20-krát menej zhôd ako ženy, takže si váž každý jeden match ktorý získaš. Každú zhodu by si mal využiť. Mal by si konverzovať s čo najväčším množstvom žien. Takto získaš jednoducho viac skúseností, ktoré ti pomôžu aby si sa naučil ako komunikovať online. Ber každú konverzáciu ako príležitosť v tom ako sa stať lepším. Po určitej dobe budeš intuitívne vedieť ako v určitých situáciách zareagovať. S každej konverzácie si môžeš odniesť určité ponaučenie.

Niekedy naozaj stačí iba prečítať si jej BIO a dať jej najavo záujem kreatívnym spôsobom.

Aby som to zhrnul:

 • Neoslovuj ju romantickým vyznaním lásky, pokiaľ to to nie je prístup, ktorý ti v minulosti zabezpečil mnoho skúsenosti so ženami.
 • Buď oddáný, chápavý a zabezpeč aby sa v tvojej prítomnosti cítila v pohodlí.
 • Buď romantikom len v prípade, že s tým máš bohaté skúsenosti alebo vieš, že má o teba žena vysoký záujem.
 • Chatuj s každým matchom – Trénigom získaš skúsenosti a intuíciu.

Ako sa baviť so ženami na Tindri? Buď proste príťažlivý.

Ale toto jednoducho nie je niečo, čomu by každý z nás chápal. Alebo áno? Zatiaľ čo ženy reagujú na znaky v správaní ako – dominancia, sebavedomie, zmysel pre humor existujú aj nepatrné znaky ako slovná zásoba, frekvencia odpisovania a objem správ. A teda ani tak nejde o témy na písanie s babou ale o celkovú komunikáciu.

Vytvor si svoj Tinder profil spôsobom, ktorý zahřňa nasledujúce znaky:

 • Odhaľ svoju osobnosť : Sprostredkuj svojej zhode to kým naozaj si. Či už sa to týka nebáť sa ukázať v extravagantnom oblečení, ktoré preferuješ alebo vyjadriť záujmy napriek tomu, že by mohli byť špecifické a netradičné.
 • Buď aspoň minimálne športovo aktívny: Toto absolútne neznamená, že musíš medzi svoje fotografie na Tindri zaradiť Selfičko z posilňovne. Práve naopak – Selfie na Tinder jednoducho nepatria. Fotka tvoj tela má na Tindri miesto ale nemala by pôsobiť vtierajúco a transparentne. Vhodnou je teda fotografia pri športovej aktivite. Prezentuj sa ako niekto, kto sa rád o seba stará a záleží mu na tom ako v spoločnosti pôsobí a umiestniš sa pred svoju konkurenciu.
 • Staraj sa o svoj zovnajšok: V podstate tu platí to isté, čo v predošlom bode. Pokiaľ čas od času navštevuješ barbera, ktorý ti upraví účes a tvoju bradu dávaš najavo to ako by si chcel byť vnímaný. Ako muž s hodnotou, ktorý je ambiciózny a niekam smeruje.
 • Reč tela: Jasné, je náročné toto vyjadriť na 9 fotografiách ale tvoj postoj o tebe naozaj veľa prezradí. Pokiaľ budeš na fotografii stáť vzpriamene, s rukami vedľa tela a s vystretými pleciamy a pevným úsmevom na tvári, budeš pôsobiť lepšie než niekto, kto sa zhrbene a prekríženými rukami mračí do objektívu fotoaparáta.
 • Usporiadaj si svoje priority: Mať silnú životnú filozofiu, určité poslanie, záujmy, ciele a koníčky je niečo čo je extrémne atraktívne pre ženy. Hovorí to o tebe že tvoj život má určitý zmysel a niekam smeruješ. A pokiaľ sú tvoje hodnoty podobné ako hodnoty tvojej zhody , bude tvoju konverzáciu sledovať s väčším zaujatím.

Takže teraz , keď sme čiastočne nahliadli do mysle každej ženy, priblížme si čo povedať na Tinderi aby sme svoje šance maximalizovali.

(Ne)vyhýbaj sa podobnostiam

Už si si určite vytvoril určitý obrázok toho, aké správanie by ti na Tinderi malo malo pomôcť a čomu by si sa mal vyhnúť. Nájdenie odpovede na otázku: „Čo pekné napísať žene?“ by malo byť jednoduché.

Je dôležité aby si sa vyhol na Tindri čo i len zmienke o sexe na jednu noc, sexuálnej chémii a všetkému čo s tým súvisí.

Muži si niekedy myslia, že najlepším spôsobom ako sa baviť s ženami na Tinderi je ich vyzvedať a pýtať sa ich na to, po čom túžia:

„ Takže, koho tu vlastne hľadáš? “

Môže nastať situácia, že žena mužovi v tomto prípade neodpíše. Je to jednoducho príliš osobná téma a nie každá žena sa bude chcieť podeliť o svoj ideál atraktívneho muža. Taktiež je to tak trochu zbytočná informácia pretože to, čo ženu v skutočnosti priťahuje sa od jej názoru môže drasticky líšiť. Ženy priťahujú určité povahové vlastnosti chlapa a často ani netušia, čo medzi tieto vlastnosti patrí.

Druhá situácia vzniká, keď im žena odpovie popisom profilu muža, ktorý ju teda „údajne“ priťahuje. Muž sa následné bude snažiť hľadať v týchto charakteristikách podobnosti a bude sa snažiť o tom hovoriť:

Páčia sa ti muži, ktorí športujú? Ja chodím hrávať futbal.

Páčia sa ti muži, ktorí sú ambiciózny? Ja som premýšľal nad založením vlastnej firmy…

Chcela by si so svojím partnerom precestovať celý svet? Ja to mám taktiež na svojom zozname cieľov.

Toto je jednoducho ten najklasickejší a najpoužívanejší spôsob akým sa muži snažia spoznať ženy. Rozprávanie o podobnostiach. Ženy odpovedajú na zvádzanie, ktoré sa vyhýba stereotypu a je tak trochu nekonvenčné. Rozprávanie o tom ako „ty a ona toho máte mnoho spoločného“ tam jednoducho nepatrí. Pravdepodobne si týmto zoznamovacím procesom už raž prešla.

Pokiaľ ti na Tindry stojí reč, určite by som nepoužíval.

Už vôbec nie v prípade že ti ide nájdenie „kamarátky z výhodami“. Pokiaľ sa chlap snaží získať priazeň ženy v mnohých prípadoch sa mu to nepodarí pokiaľ sa správa ako „milý chlap“!

Takže o čom si písať s dievčaťom?

 1. Prezri jej fotografie.
 2. Pozri sa na jej Bio.
 3. Zameraj sa na jej určitú zvlášťnosť alebo výnimočnosť.

Pokiaľ si našiel niečo, čo ťa na nej zaujalo neváhaj jej napísať.

Príklad:

Dievča s ktorým som získal zhodu mala takýto profil:

Toto je úžasné BIO. Nachádza sa v ňom obrovské množstvo informácii. A teda patrilo by sa povedať, že nám to táto žena neskutočne uľahčuje.

 • Profesionálna slniečkárka. Môžeme sa vďaka nemu chytiť jej liberálnych názorov a politického presvedčenia.
 • Sensation seeking – je označenie pre dobrodružný životný štýl, vyznávajúci potrebu vyhľadávania nových, riskantných a rozmanitých zážitkov.
 • DIY – Do It Yourself vyjadruje druh návyku, určitého kultúrneho trendu, keď si človek bez profesionálnej podpory dokáže zhotoviť výrobok alebo skrášliť interiér.
 • Everyone loves adventures and travelling, tell me what makes you different. – Vtipné „Meta“ poukázanie na vačšinu profilov na Tinderi. Ako veľmi môže byť niekto originálny a zaujímavý keď sa prezentuje ako cestovateľ a dobrodruh v prípade, že sa tak na Tinderi prezentuje skoro každý?
 • „Tinder is dead and we have killed it.“ – Nietsche Toto môže mať mnoho významov. Tento citát rafinovane odkazuje na Nietscheho argumentáciu ateizmu. Druhý význam, ktorý ma napadá je že proste nie je často na Tinderi.

Takže ako vidíš tento profil je zlatá baňa. Existuje mnoho tém prostredníctvom ktorých, by bolo možné začať konverzáciu a taktiež ju aj vzkriesiť v prípade, že stratíš reč. Vďaka pár vetám dokážeš získať predpoklad, aká je osobne.

Ja som si v konverzácii vybral jej politický názor. Myslel som, že by sa na to dalo vtipne nadviazať:

Môže sa stať, že získaš zhodu so ženou, ktorá nemá vyplnené Bio. Vybranie témy na rozhovor je v tomto prípade na tebe.

Ak mám prezradiť svoj ďaľší tip v tom ako sa baviť so ženami na Tindry súviselo by to s tvojím profilom.

Doplň alebo uprav svoje Tinder Bio

Prázdny profil je premrhaný potenciál. Si v nevýhode. Pokiaľ chceš aby žena získala náhľad do tvojho života, tvoje Bio jej to môže pohodlne ponúknuť.

Tvoje Bio nielen, že nemusí ale taktiež nemôže byť dlhé. Dovolených je iba 500 znakov. Inšpiruj sa ženským príkladom, ktorý sa nachádza nad tebou. Sú to iba 3 riadky ale aj vďaka nim si dokážem predstaviť ako by som sa cítil v jej prítomnosti. Pravdepodobne je intelektuálne orientovaná a miluje debaty o zložitých témach. Je zručná a dokáže sa o seba postarať a zároveň ju zaujíma to čo sa odohráva vo svete.

Pokiaľ dokážeš vybudovať emócie, vyhral si. Napíš jej niečo ako : „Na svojich fotkách, príliš žmurkáš,“ to je presne to, čo dokáže zabezpečiť smiech na jej strane. Potom môžeš použiť svoje Bio na to, aby si konverzáciu ozvláštnil.

Správny a nesprávny spôsob vedenia konverzácie

Správny spôsob:

 • Inicializuj konverzáciu – Pošli jej čo najskôr prvú správu.
 • Nadviaž na niečo zaujímavé v jej profile alebo v jej Bio.
 • Používaj komplimenty ale s mierou a nevzťahuj ich na jej vzhľad.
 • Spýtaj sa jej na to, čo ťa úprimne zaujíma.
 • Snaž sa čo najskôr presunúť konverzáciu mimo Tinder.

Nesprávny spôsob:

 • Posielaj jej monotónne a jednotvárne správy.
 • Zasypávaj ju správami aj v prípade, že ti neodpovedá.
 • Posielaj jej v správach eseje.
 • Buď arogantný alebo drzý v prípade, že ti neodpíše.

Aby som to zhrnul, to ako sa baviť so ženami n Tinderi nie je až také zložité. Len si to proste vynakladá oveľa viac námáhy než, „Ahoj“ alebo „ A čo na Tinderi vlastne hľadáš?“.

Je to o vytváraní podnetnej a pútavej konverzácie prostredníctvom tvojho úprímného záujmu o túto osobu. Keď si uvedomí, že ju chceš spoznať na základe koníčkov, cieľov a uvedomení, ktoré máte naozaj spoločné začne ti dôverovať a získaš si jej pozornosť.

Ako si písať s babou?

Tak aby sa začala cítiť bezpečne, aby ti sa ti otvorila a aby ťa vpustila do svojho sveta. A potom je to už len o tom aby si nepokazil rande.