Ako zbaliť ženu

Návod, ako zbaliť babu krok-za-krokom

Oslovenie

Ako osloviť a zaujať ženu o ktorú máš záujem?

Ako sa zoznámiť a ako správne osloviť ženu po ktorej túžiš tak, aby si ju zaujal a neskončil odmietnutý. Rôzne spôsoby oslovenia, ako aj príklady z praxe nájdeš v tomto článku.

Komunikácia:

Neverbálna komunikácia, reč tela a ich využitie v zvádzaní

Ako využiť neverbálnu komunikáciu v tvoj prospech a ako vďaka správnej reči tela a tóne hlasu zaujať ženu? Odhaľ ktorá chyba bráni mnohým chlapom spraviť dobrý prvý dojem a zisti, ako to je dnoducho napraviť. Podrobnosti nájdeš v tomto článku.

Prechod od oslovenia k “normálnej” konverzácii

Prechod od oslovenia k normálnej konverzácii s neznámou ženou robí mnohým mužom problém. Zisti o čom sa môžeš rozprávať s babou s ktorou si sa práve spoznal a ako ju zaujať jednoduchou, ale účinou komunikačnou stratégiou odhalenou v tomto článku.

Ako viesť konverzáciu, keď už sa poznáte

Spoznajte jednoduché komunikačné triky s pomocou ktorých sa môžete rozprávať do nekonečna, s každým a o všetkom a hlavne – zanechať za každým skvelý dojem! Konkrétne rady a tipy nájdete v tomto článku.

Mužské a ženské testy

Poslednou dôležitou časťou komunikácie je vzájomné testovanie sa. Jedná sa o moment, kedy vzájomne testujeme svoje hodnoty, spoznávame sa, zisťujeme či si sadneme a v prípade ženy aj to, či nám nejde „len o to jedno“. Ako na to, zustíte v tomto článku.

Zvádzanie

Sexuálna príťažlivosť a porozumenie si sú dve úplne odlišné ženské emócie. Kde je sexuálna príťažlivosť, tam je aj sex a to, či si rozumieme ako ľudia je irelevantné. Avšak tam, kde je len porozumenie a sexuálna príťažlivosť chýba, tam už sa začína kamarátstvo. Sex nehrozí. Úvod do zvádzania si môžete prečítať v tomto článku.

Taktika „najprv kamarát, potom priateľ“ a jej možné následky

Problém, že chce byť len kamarátka, poznajú mnohí slovenskí muži. Prečo je tomu tak a ako do “friendzone” nespadnúť sa dozviete v tomto článku.

Ženská sexualita a maska nevinnosti

Pre lepšie pochopenie, ako zvádzať ženy, musíme pochopiť ich myslenie. Musíme pochopiť, prečo sa chovajú, ako sa chovajú, prečo sú schopné ucuknúť v poslednej chvíli a taktiež si uvedomiť, že ženy majú v skutočnosti sex rady úplne rovnako ako my, ak nie viac. Jedine spoločnosť ich núti tajiť tieto fakty a nasadiť si masku slušnosti. Prečo tomu tak je a čo s tým zistíte v tomto článku.

Verbálne a neverbálne spôsoby budovania sexuálnej príťažlivosti

Rozumieme princípu, že v prípade, že chceme ženu zviesť, efektívnejšie ako čakať, bude spraviť prvý krok sám a to aj za cenu neúspechov. Myšlienka je to pekná, avšak pre nováčikov vágna a preto načrtnem možné štýly budovania sexuálnej príťažlivosti v tomto článku.