Ako osloviť dievča

Oslovovanie žien a zoznamovanie sa s nimi bude pre nás ťažiskovým bodom, ktorému sa nemôžeme vyhnúť. Je totiž jedno, aký zaujímavý život máme, aké komunikačné témy sme si nachystali… Pokiaľ neprekonáme náš strach anezačneme sa soženami zoznamovať, všetko nám to bude kničomu.

Predstavte si totiž situáciu, kedy je žena von s úmyslom zoznámiť sa. Nachystala si tie najlepšie šaty, nové topánky na vysokých opätkoch a svoje šminkové umenie dotiahla k samej dokonalosti. Nuž a teraz vstúpi do podniku a v ňom sú dvaja muži. Jeden je štandardným príslušníkom strednej triedy s nejakým tým hobby akamarátmi. Ten druhý je nadštandardne zarábajúci, vlastniaci priestranný mezonet v centre a luxusné auto v garáži. Je možné, že v danej situácii sa cítite menejcenní a je to normálne, avšak nie je tomu tak.

Je pravda, že z hľadiska majetku je na tom druhý muž lepšie a koniec koncov aj to je príťažlivé, avšak v počiatkoch konverzácie je to nanič. Daná žena má pravdepodobne omajetkových pomeroch daných dvoch mužov nulovú predstavu a aj ak nejakú má, v prípade že nie je zlatokopka, jej to bude ukradnuté.

V danej situácii hrá jeden fakt omnoho väčšiu úlohu a tým je ženský strach. Ženský strach spočíva v obave z toho, ako sa na ňu bude pozerať okolie.

Poviete si, že ho máte tiež, avšak verte, že u žien je tento strach mnohonásobne väčší, keďže je na ne vyvíjaný omnoho väčší tlak. Ono odmietnute muža sa v našej spoločnosti vníma normálne a nikto sa nad ním nepozastaví. Maximálne sa na tom zasmejú vaši kamaráti a život ide ďalej. Ženy dané veci naopak riešia nekonečne. Sú schopné celé dni ohovárať inú ženu len preto, že nemala upravené vlasy, alebo že dva týždne dozadu mala na šatách malý fľak. Aj najmenšie detaily sú pre ne zdrojom nekonečného riešenia a povyšovania sa medzi sebou.

Nepýtajte sa ma, prečo to robia, ja sám tomu nerozumiem. Ako mužovi mi to príde ako do neba volajúci nezmysel, ale čo už s tým.

Lenže ak vezmete do úvahy, že niečo takéto je ich štandardné chovanie, ako by asi zareagovali, keby sa o svojej známej dozvedeli, že si len tak vykročila za nejakým mužom v bare a on ju v momente odmietol a vysmial sa jej? Za také niečo by sa stala terčom krutého posmechu na neuveriteľné dlhý čas. Z toho vyplýva, že ona daný krok sama neurobí a v prípade, že sa k nemu neodhodlá muž, odíde na prázdno radšej, ako keby mala riskovať. Je to len a len na vás.

V uvedenej situácii to znamená, že bohatý muž v bare môže mať aj Rolls-Royce Phantom a vlastniť sieť hotelov, ale pokiaľ nič nespraví, odíde naprázdno. Naproti tomu, pokiaľ druhý, priemerne vyzerajúci muž s štandardným príjmom zaujme proaktívny postoj, osloví ju, zabaví ju a bude sa chovať ako sebavedomý chlap, s najväčšou pravdepodobnosťou bude mať postarané o príjemný večer v jej spoločnosti.

Ako osloviť dievča – priamy a nepriamy spôsob zoznámenia sa

Osloviť ženu je možné v podstate čímkoľvek. Keď však zhrnieme formu oslovenia, vyjdú nám dva hlavné typy oslovenia a tým sú:

  • Priame oslovenie (Prezývané aj Direct Approach)
  • Nepriame oslovenie (Prezývané aj Indirect Approach)

Priame oslovenie (Direct Approach)

Priamy spôsob oslovenia sa vyznačuje vysokou rizikovosťou daného oslovenia svysokým potenciálnym výnosom. Zlé prevedenie bude znamenať určité odmietnutie a dobré prevedenie bude naopak znamenať možnosť rýchleho posúvania sa vpred a ušetrenia množstva času (Pozn. Je dôležité si uvedomiť, že v sociálnych interakciách hrá vždy rolu náhodnosť a tak aj perfektné prevedenie niekedy nebude fungovať a naproti tomu mizerné prevedenie fungovať môže.). V nočnom klube môže perfektné prevedenie priameho oslovenia v kombinácii surčitým šťastím viesť kokamžitému bozkávaniu, prípadne ksexu niekoľko minút od zoznámenia.

Príklady priameho oslovenia:

„Ahoj, páčiš sa mi.“

„Ahoj, zaujala si ma a chcem sa s tebou zoznámiť.“

„Si sexi!“

„Chcem ťa! Kto si?“

„Vyzeráš úžasne! Ako sa voláš?“

Priamym oslovením ženu nútite rozhodnúť sa v danom momente, či o vás má, alebo nemá záujem. A to aj za predpokladu, že o vás v podstate nič nevie a celý jej úsudok bude závisieť od vecí ako bola vaša tonalita hlasu, držanie tela a vzhľad.

Z hľadiska toho, kde sa práve nachádzate je dôležité rozlišovať medzi ulicou a klubom. Zatiaľ čo v nočných kluboch, v baroch je priame oslovenie len jednou z možností, na ulici sa stáva dominantným prvkom, keďže tam máte len krátky čas na to, aby ste zaujali jasné stanovisko v zmysle toho, čo od ženy chcete a zbavili ju myšlienok na to, či nie ste len ďalší poisťovací agent, alebo Jehovov svedok. Dôrazne upozorňujem na to, aby ste dané oslovenie nepoužívali na akciách ako sú domy, byty, chaty, škola, práca a celkovo miesta, kde prípadné odmietnutie ohrozí váš sociálny status na danom mieste.

Nepriamé oslovenie (Indirect Approach)

Nepriame spôsoby oslovenia sa vyznačujú nižšou mierou rizika, avšak rovnako nižšou mierou krátkodobej ziskovosti a nutnosti stráviť v interakcii dlhší čas preto, aby ste získali to, čo chcete. Najjednoduchším a najmenej rizikovým typom oslovenia sú oslovenia s otázkou na cestu, alebo s otázkou, koľko je hodín. Tento typ oslovenia je prakticky bez rizika, keďže spoločnosť nás núti byť nápomocnými a tak vám oslovená žena určite odpovie, avšak vaše možnosti ako danú tému rozvíjať budú veľmi obmedzené.

Vhodné nepriame oslovenie by malo mať nízku mieru rizika, byť všeobecne sociálne akceptované a dávať nám možnosť pokračovať v rozhovore.

Príklady nepriameho oslovenia:

„Čaute baby, potrebujem poradiť. Tento víkend mi sem príde na návštevu moja malá sesternica z Košíc. Chcem jej spraviť radosť a kúpiť jej nejaký darček ale mám doslova nulovú ideu, čo by to tak mohlo byť. Poraďte mi niečo zaujímavé.“

„Čaute baby, s kamošom sa práve hádame na tom, kto je väčšia seriálová kurva. Ja tvrdím že Barney Stinson z HIMYM a Fero hovorí, že Charlie Harper z Dva a pol chlapa.“

„Čaute baby, to čo je za neskutočnú radu pred týmto klubom? Tu je nejaká epická akcia ktorú si nemôžeme nechať ujsť?“

Toto je krátky zoznam z množstva oslovení, ktoré som si v praxi mnohokrát vyskúšal a všetky z nich viedli k zaujímavým konverzáciám a k číslam na oslovené ženy. Chcem vás upozorniť, aby ste nepoužívali tieto tri a vymysleli si niečo vlastné. Pri oslovení a balení žien je dôležitá autentickosť a tú pri bezduchom kopírovaní iných nezískate. Podobných oslovení si môžete vymyslieť milión, stačí na to aby ste dodržali základné body, ktoré musia obsahovať a tými sú:

  • Musia nútiť k odpovedi inej ako áno/nie.
  • Mali by sa týkať vecí zaujímavých pre ženy.
  • Téma môžu byť známe osobnosti, hudba, vzťahy, rozdiely medzi mužmi a ženami atď.

Dodržte tieto body a vaše jedinečné oslovenie je na svete. Pri oslovovaní taktiež dbajte na to, aby ste si najprv, ako niečo poviete získali pozornosť ženy, alebo skupinky, ktorú oslovíte.

V praxi to vyzerá takto:

Ahoj! (získanie pozornosti) —> Pauza —> Priestor pre vaše oslovenie

Vidím, že patríš medzi úzku elitu mužov, ktorých zaujíma, ako získať  do svojho života viac žien alebo skvelú priateľku🔥🔥

Chceš sa zbaviť samoty alebo nedostatku ženskej pozornosti a v konečnom zvýšiť svoje šance u nežnejšieho pohlavia.

Vedel si o tom, že počas karantény boli všetky zoznamovacie aplikácie preplnené nádhernými ženami?

Na tomto webe najdeš unikátnu sekciu AKO ZBALIŤ ŽENU ONLINE – ktorá je venovaná práve informáciám, ako sa zoznamovať so ženami cez aplikácie ako Tinder, Badoo a Pokec.

Nižšie nájdeš odkazy na články, ktoré by ti nemali uniknúť.

Predtým, než na online zoznamke vôbec začneš četovať, by si si mal vybudovať ukážkový a jedinečný profil 💪 aby si získal ženskú pozornosť a spojenia:

Následne musíš ženám zasielať originálne prvé správy 💬 :

A potom je to o tom, aby si nič nenechal na náhodu a zobral ženu na skvelé rande 🥂:

Môj kurz, ako získať ženu na Tinderi obsahuje úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu ako vybudovať „skvelý“ profil, ako začať a  viesť online konverzáciu, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravený), nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

ZÍSKAJ JU ONLINE EŠTE RÝCHLEJŠIE vďaka najlepším stratégiám

 

 

Nasledujúci článok: Neverbálne faktory zohrávajúce úlohu pri oslovovaní >>>