Ako vzrušiť ženu: Verbálne a neverbálne spôsoby budovania sexuálneho napätia

Rozumieme princípu, že v prípade, že chceme ženu zviesť, efektívnejšie ako čakať, bude spraviť prvý krok sám a to aj za cenu neúspechov. Myšlienka je to pekná, avšak pre nováčikov vágna a preto v tejto časti načrtnem možné štýly budovania sexuálnej príťažlivosti.

V základe ich rozdeľme na dve skupiny a to:

  • Verbálne
  • Fyzické (neverbálne)

Jednoducho povedané, verbálne budovanie sexuálneho vzrušenia prebieha za pomoci slov a neverbálne za pomoci dotykov. Teraz sa na ne poďme pozrieť bližšie.

Verbálne budovanie sexuálneho napätia

Jedná sa o budovanie sexuálneho napätia a vzrušenia(ktoré potom meníme na bozkávanie, dotyky, alebo sex) pomocou verbálnych prvkov komunikácie. Spočíva vo verbalizovaní svojich túžob postupne po malých kúskoch, čím dávam najavo svoj záujem a umožňujem jej(žene) rozhodnúť sa, či o moju ponuku stojí alebo nie.

Ako všetko, aj tu je potrebné pristupovať s citom a neprehnať to. Pri komunikácii so ženou jej nepoviem v prvej minúte rozhovoru, že ju chcem ošukať, ale svoje prejavy záujmu stupňujem pomaly.

Prejavovanie záujmu počas oslovenia

Prejavy záujmu dávam do komunikácie hneď pri oslovení. V prípade priameho oslovenia poviem napríklad:

„Ahoj, všimol som si ťa a zaujala si ma. Musel som prísť a zoznámiť sa.“

Pri nepriamom oslovení začínam jemnejšie, ale rovnako sa snažím ukázať, o čo mi v skutočnosti ide.

Napríklad:

(situácia napr. v obchode s oblečením)

JA: „Ahoj, nevieš mi poradiť, aký sveter sa mi hodí viac?“

ONA: „bla bla bla…“

JA: „Mmm vďaka, vedel som že máš oko na módu…(pokračovanie v diskusii)“

alebo

„Vďaka, ale pre to som ťa neoslovil, v skutočnosti si ma zaujala a chcel som ťa spoznať…(pokračovanie v diskusii)“

Počiatočné prejavovanie záujmu počas komunikácie

Po tom, ako sme sa zoznámili a začali sme komunikovať, pokračujem a pomaly pridávam viac. Zvyčajne komentujem veci, ktoré sa mi na nej páčia. Napríklad:

„Mám rád tvoj štýl. Sexi, inšpiratívny, svojský…“

„Tiež ťa baví indie rock? Cool. Konečne niekto, koho top 5 obľúbenej hudby zahŕňa niečo iné, ako Justina Biebra a Katy Perry.“

V prvých pár minútach sa nie je potrebné náhliť. Počúvam ju a sem tam pochválim jej charakterové vlastnosti. Neskôr začínam pritvrdzovať a dávam jej komplimenty týkajúce sa jej vzhľadu.

Napríklad:

ONA: „bla bla bla, čo si o tom myslíš?“

JA: „ehm…“

ONA: „Počúval si ma vôbec?“

JA: „Nie, bol som zamestnaný sledovaním tvojho dokonalého zadku, o čom sme sa bavili?“

Reakcia nie je potrebná a môžem pokračovať v diskusii. To, čo sa však deje je, že v danom momente sa naša konverzácia ozvláštňuje a ja už nie som len nejaký kamarát ale niekto, kto jej práve dal najavo, že ju vníma ako ženu(a sexuálny objekt). A teraz k možným reakciám.

Pozitívna alebo neutrálna reakcia na podobný komentár bude znamenať, že môžeme pokračovať a defacto je to pozvanie aj na pokračovanie. Pri negatívnej reakcii prichádza moment na kategorizovanie, či je tá reakcia hraná, alebo znamená skutočné nie. Je to o cite a emočnej inteligencii. V danom momente jednoducho pocítite, či to pôjde, alebo nie.

Po pozitívnej, alebo neutrálnej odozve pokračujeme, bavíme sa a opakovane občas poviem podobnú poznámku. Následne po tom, ako cítim, že je to možné(sme pri sebe, usmieva sa, hrá sa z vlasmi, držíme sa za ruky, alebo inak neverbálne prejavuje záujem), ju môžem rovno pobozkať, alebo pokračovať aj naďalej verbálne.

Verbalizácia bozku

Toto je môj obľúbený spôsob, ako sa dostať k bozku, ktorý som používal obzvlášť ak som mal strach ísť do toho po hlave. Namiesto naklonenia sa a pobozkania sa začnem hrať s ženinou fantáziou a predstavu toho čo sa deje jej najprv vsugerujem do hlavy. Následne, pokiaľ nevysledujem negatívnu reakciu, beriem to ako signál, že môžem pokračovať. Príklad:

ONA: „….“

JA: „Ehm…“

ONA: „Ty si ma nepočúval?“

JA: „Sorry, bol som zamestnaný myšlienkami o tom, ako by som ťa najradšej vytiahol pred podnik, oprel o stenu a pobozkal ťa.“

Alebo:

JA: „Radšej nechci vedieť, na čo teraz myslím.“

ONA: „Na čo?“

JA: „Ako sa bozkávaš?“

Jedná sa o spôsob, kedy svoje zámery verbalizujem a následne sledujem jej reakciu. Pokiaľ je viditeľne proti, ustúpim a spomalím. Pokiaľ je jej reakcia neutrálna, pozitívna, alebo začína byť vzrušená, viem, že môžem pokračovať.

Čo obvykle nasleduje je, že ju buď vytiahnem pred podnik od kamarátov, ak sa nachádzame v bare, alebo ju jednoducho pobozkám tam kde sme, ak sme sami.

Verbalizácia sexu

Pri posúvaní interakcie k sexu pokračujem rovnakým spôsobom, ako pri bozku, akurát sa posúvam ďalej a začínam byť odviazanejší. Počas komunikácie je mojím cieľom opäť verbalizovanie mojich túžob, sledovanie jej reakcií a taktiež, budovanie vzrušenia v nej.

Po tom, ako sme sa pobozkali, pokračujem vo verbálnych náznakoch ako napríklad „Máš fakt skvelý zadok, chcel by som ho vidieť v spodnom prádle“ alebo „Najradšej by som si ťa vzal domov a strhal tam z teba oblečenie“.

V tomto momente ešte nie je mojím cieľom primárne vzrušiť ju, ale opäť len sledovanie jej reakcie a zistenie, či si môžem dovoliť postupovať takýmto rýchlym tempom, alebo mám spomaliť. Vprípade pozitívnych reakcií jednoducho pritvrdzujem, vprípade vystrašenej alebo negatívnej, alebo ustráchanej reakcie zvoľňujem tempo.

Po tom, ako vidím signály, že môžem pokračovať, pritvrdzujem a začínam sa hrať sjej predstavivosťou pomocou verbalizovania svojich túžob, prípadne podľa verbalizovania jej túžob (ak som si počas rozhovoru vyzistil, čo má rada). Použitie tohto spôsobu spočíva vo verbalizovaní toho, čo by sa medzi nami dvomi dialo.

Príklad:

JA: „Ani si nevieš predstaviť, ako som vzrušený. Najradšej by som ťa chytil za ruku, vytiahol z podniku, naložil do taxíku, kde by som zavelil, že ideme ku mne domov. Tam by som sa vedľa teba ticho posadil, chytil ťa za ruku a jemne si užíval to dusno a vzrušenie, ktoré by sa pomaly budovalo vo vzduchu. Po vystúpení by som ťa za ruku odviedol do svojej brány, do výťahu. Sme ticho. Si nervózna a vzrušená, nevieš čo sa bude diať. Ja tam len stojím a s jemným úsmevom ti hľadím do očí. Po otvorení dverí ťa nečakane pritlačím k dverám a začnem bozkávať. Moje ruky ťa obopínajú, na nič nečakám a začínam z teba strhávať oblečenie. Hrám sa s tvojimi prsiami a hladím tvoj dokonalý zadoček. Ruku ti pokladám na môjho vtáka, aby si vedela, ako ma vzrušuješ. Spolupracuješ, vyťahuješ ho a začínaš ma honiť…“

A tak ďalej…

Cieľom v tomto momente a pri tomto spôsobe je, aby som v nej spustil dané predstavy. Opisujem jej náš potenciálny sex a asociujem ho so svojou osobou. V tom momente, aj keď sme spolu ešte nespali, o mne začne rozmýšľať ako o skutočnom sexuálnom partnerovi. Už nie som len kamarát. Vie čo od nej chcem a pristúpením na moju hru dostávam neverbálny súhlas o tom, aby som pokračoval.

Ak sa dostanete až sem, je to jasný signál na to, aby ste to potlačili až k vám. Poviete jej, že máte doma skvelé platne, gumených macíkov, alebo zbierku výročných mincí… Obom je vám jasné čo sa bude diať, avšak použitím akejkoľvek výhovorky tak, aby ste jej implicitne nepovedali že „ideme jebať“ jej dáva vnútornú výhovorku pred sebou samou.

Obom je vám jasné, čo sa bude diať, avšak použitie podobnej výhovorky to spraví jednoduchším, keďže zajtra ráno, ak sa jej náhodou kamarátka opýta ako to, že sa s vami vyspala tak skoro, môže povedať, že ste mali skvelú diskusiu o vážnej hudbe a následne ste si k vám išli vypočuť vašu novú platňu. No a potom „sa to proste stalo“.

Fyzické budovanie sexuálneho napätia

Pri budovaní sexuálneho vzťahu so ženou netreba zabúdať na dotyky. Pokiaľ sme sa ženy až do momentu, kedy ju ideme pobozkať, ani nedotkli, bozkávanie bude pôsobiť ako veľký krok.

Podobným pocitom sa však dá vyhnúť. Stačí však ísť postupne po krôčikoch a bozk sa stane úplne prirodzeným.

Spôsoby fyzického budovania sexuálneho napätia budeme v tomto prípade rozlišovať podľa miesta, v ktorom sa nachádzame.

V prípade, že sme v nočnom klube, najjednoduchší spôsob bude vziať danú ženu tancovať. Pri tanci môžeme začať klasickým „slušným“ tancom apostupom času si ženu postupne priťahovať, odťahovať, otáčať až do momentu, kedy sme telom úplne pri sebe, hľadíme si do očí a mačkáme jej zadoček.

Na to, aby sme ju v tom momente pobozkali, stačí spomaliť, stíchnuť a začať sa pozerať na jej pery a do očí. Pokiaľ nám neuhne pohľadom ale naopak ho opätuje, je to signál, že ju môžeme pobozkať.

V prípade, že sa zoznámite na ulici, dotyky rozhodne nedoporučujem skôr, ako na rande. Pri zoznámení sa stačí podanie rúk, diskusia a výmena kontaktov. Na rande následne postupujeme pomaly. Na privítanie sa objímeme a pobozkáme na líca, potom sa presunieme napríklad do kaviarne kde diskutujeme. Popri diskusii môžeme začať s jednoduchými dotykmi rúk s výhovorkou, že si ideme pozrieť jej prstene, alebo náramky.

Neskôr môžeme začať dotyky stupňovať, začať sa hrať s jej rukami, alebo ju vyprovokovať tým, že si z nej spravíme srandu a jemne ju „poškádlime“ tak, aby sme ju potom zo slovami „To bola irónia ty truľo x)“ objali.

Prechod k bozku je možné následne verbalizovať, alebo postupovať podobne, ako v prípade tancovania v klube.

Po bozkávaní môžeme pritvrdiť, a začať ju hladiť po zadku, ohmatať jej prsia a pomocou verbálneho prejavu sympatií uvedeného vyššie ju následne dostať k nám domov.

Vidím, že patríš medzi úzku elitu mužov, ktorých zaujíma, ako získať  do svojho života viac žien alebo skvelú priateľku🔥🔥

Chceš sa zbaviť samoty alebo nedostatku ženskej pozornosti a v konečnom zvýšiť svoje šance u nežnejšieho pohlavia. Vedel si o tom, že počas karantény boli všetky zoznamovacie aplikácie preplnené nádhernými ženami? Na tomto webe najdeš unikátnu sekciu AKO ZBALIŤ ŽENU ONLINE – ktorá je venovaná práve informáciám, ako sa zoznamovať so ženami cez aplikácie ako Tinder, Badoo a Pokec. Nižšie nájdeš odkazy na články, ktoré by ti nemali uniknúť.

Predtým, než na online zoznamke vôbec začneš četovať, by si si mal vybudovať ukážkový a jedinečný profil 💪 aby si získal ženskú pozornosť a spojenia:

Následne musíš ženám zasielať originálne prvé správy 💬 :

A potom je to o tom, aby si nič nenechal na náhodu a zobral ženu na skvelé rande 🥂:

Môj kurz, ako získať ženu na Tinderi obsahuje úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu ako vybudovať „skvelý“ profil, ako začať a  viesť online konverzáciu, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravený), nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

ZÍSKAJ JU ONLINE EŠTE RÝCHLEJŠIE vďaka najlepším stratégiám

 

<<<Predchádzajúci článok: Ženská sexualita