Friendzone: Ako zbaliť kamarátku

Taktika „najprv kamarát, potom priateľ“ a jej možné následky

Mnoho mužov zvolí pri balení žien jednoduchú a na prvý pohľad logickú taktiku. Povedia si, že sa najskôr zoznámia, vybudujú si dostatočné súznenie, skamarátia sa a strávia spolu niekoľko desiatok stretnutí, aby jej potom v tej správnej dobe, keď ich bude mať dostatočne rada, vybalili, že chcú niečo viac.

Hneď na začiatku musím upozorniť, nerobte to! Prečo?

Zamyslite sa nad tým, ako skončili vaše predchádzajúce pokusy naviazať sexuálny vzťah pomocou taktiky „najprv kamaráti“. Koľko krát sa vám to podarilo? Koľko kamarátok ste takto „otočili“ na vzťah? A koľko krát to malo fatálne následky, ktorých výsledok bol paradoxne koniec kamarátstva? Anezostávajme len pri tomto. Je predsa jasné, že môžete byť výnimka potvrdzujúca pravidlo… Spýtajte sa teda vašich kamarátov a mužov vo vašom okolí. Koľko z nich daný spôsob aplikovalo? S akým výsledkom?

Čím ďalej pôjdete, čím viac referencií na podporu, alebo vyvrátenie danej myšlienky získate, dostanete tým viac empirických dôkazov o tom, že daný spôsob je vrcholne neefektívny. Prečo je tomu tak?

Rozdielnosť emócií a kategorizovanie mužov

Je tomu tak z dvoch dôvodov. Prvým je rozdielnosť emócií, ktorá znamená, že kamarátstvo asexuálna príťažlivosť sú niečo úplne iné. Druhý dôvod je kategorizácia mužov na kamarátov, potenciálnych frajerov a na mužov, ktorých by jednoducho rady ošukali.

Rozdielnosť emócií

Poďme za radom a rozoberme si najprv rozdielnosť emócií. Na začiatok si uvedomte jedno. Sexuálna príťažlivosť a kamarátstvo sú dve úplne odlišné veci. To, že vás žena považuje za kamaráta neznamená, že sa s vami vyspí, pretože kamarátstvo znamená kamarátstvo a nie vzrušenie.

Aby sa s vami žena chcela vyspať, musí byť v prvom rade sexuálne priťahovaná. Musí vás chcieť, musí po vás túžiť. Musí si s vami asociovať sex. Musí z vás mať pocit chlapa. Kamarátstvo v týchto myšlienkach nehrá rolu.

To znamená, že pre to, aby sa s vami vyspala, nemusí byť vaša kamarátka. To čo ale musí, je vnímať vás ako sexuálny objekt. A to je niečo, na čo väčšina mužov zabúda.

Kategorizácia mužov

Vždy keď sa zoznamujeme snovou ženou, prejdeme si dvoma fázami kategorizovania. Prvá je pri zoznamovaní, kedy sa podľa nášho chovania rozhoduje, či sme v pohode, alebo divní (tzn. Či nám bude venovať pozornosť, alebo nás bude ignorovať). Táto časť je jednoduchá, stačí nebyť otrhaný, divný, alebo neumytý a máte vyhraté.

Druhý problém však prichádza neskôr, kedy sa žena bude rozhodovať ohľadne toho, čo má vlastne od vás očakávať. Chcete vzťah? Chcete byť kamarát? Chcete si s ňou užiť na jednu noc? Nič z toho nie je nemožné a záleží len od vás, kam sa zaradíte. Po zoznámení vám začínajú tikať hodiny, a máte len určitý čas na to, aby ste jej dali najavo, o ktorú kategóriu máte záujem (toto rozhodnutie je 90% vaše, nie jej, neskôr sa dozviete prečo).

To znamená, že máte niekoľko hodín, alebo maximálne niekoľko rande na to, aby ste jej ukázali, čo chcete. To znamená, že ak vám ide o niečo viac, ako len kamarátstvo, tak aby ste prejavili záujem (ako prejaviť záujem rozoberám nižšie).

Vopačnom prípade, ak jej nedáte najavo, že oňu máte sexuálny záujem a nebudete sa prezentovať ako sexuálny muž, ale ako kamarát, skončíte presne v tej kategórii, na ktorú ste ašpirovali.

Poznámka: Prijmite zodpovednosť. Nie je dôležitý úmysel, s ktorým vykonávate činnosť. Rozhodné budú vždy len následky, ktoré rozhodnutie spôsobí. Ako sa hovorí, aj cesta do pekla je dláždená dobrými úmyslami.

Vidím, že patríš medzi úzku elitu mužov, ktorých zaujíma, ako získať  do svojho života viac žien alebo skvelú priateľku🔥🔥

Chceš sa zbaviť samoty alebo nedostatku ženskej pozornosti a v konečnom zvýšiť svoje šance u nežnejšieho pohlavia.

Vedel si o tom, že počas karantény boli všetky zoznamovacie aplikácie preplnené nádhernými ženami?

Na tomto webe najdeš unikátnu sekciu AKO ZBALIŤ ŽENU ONLINE – ktorá je venovaná práve informáciám, ako sa zoznamovať so ženami cez aplikácie ako Tinder, Badoo a Pokec.

Nižšie nájdeš odkazy na články, ktoré by ti nemali uniknúť.

Predtým, než na online zoznamke vôbec začneš četovať, by si si mal vybudovať ukážkový a jedinečný profil 💪 aby si získal ženskú pozornosť a spojenia:

Následne musíš ženám zasielať originálne prvé správy 💬 :

A potom je to o tom, aby si nič nenechal na náhodu a zobral ženu na skvelé rande 🥂:

Môj kurz, ako získať ženu na Tinderi obsahuje úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu ako vybudovať „skvelý“ profil, ako začať a  viesť online konverzáciu, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravený), nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

ZÍSKAJ JU ONLINE EŠTE RÝCHLEJŠIE vďaka najlepším stratégiám

 

<<<Predchádzajúci článok: Zvádzanie

Nasledujúci článok: Ženská sexualita>>>