Mužské a ženské testy

Poslednou dôležitou časťou komunikácie je vzájomné testovanie sa. Jedná sa o moment, kedy vzájomne testujeme svoje hodnoty, spoznávame sa, zisťujeme či si sadneme a v prípade ženy aj to, či nám nejde „len o to jedno“.

V prípade vzájomného testovania existujú dva formy a ich reakcie na ne podľa toho, kto je práve testovaný. Testovaný môžem byť buď ja, ako muž, alebo žena. Teraz si ich poďme priblížiť bližšie.

Ženské testy

Ženské testy majú za cieľ jednu hlavnú vec a to, zistiť naše kvality. Zistiť, či sme naozaj takí, za akých sa vydávame, alebo či je to len hra. Či sme skutočne cool a fresh, alebo či je to naša maska a taktiež, či ju dokážeme zvládnuť.

Ženské testy sa nám môžu zdať nechutné, ale uvedomte si jednu vec. Je to rovnako ona, ako aj vy, kto si vyberá. A keďže nie ste prvý ani posledný v živote, prečo by mala byť práve s vami? Prečo by sa mala podvoliť práve vám?

Musí si byť istá. Musí vedieť, komu sa odovzdáva. Chce mať istotu, že ju ochránite. Chce mať istotu, že ak vás predstaví svojím známym, nezahanbíte ju. Chce skutočne sebavedomého komunikatívneho, zábavného muža anie cvičenú opičku, ktorá si práve nabrala posledné štipky sebavedomia s pomocou dvojitej vodky a džúsu.

Nechápte ma zle, nechcem vás vystrašiť. V skutočnosti sa stačí naučiť reagovať správne (alebo nereagovať) a vyrieši sa to jednoducho.

V predchádzajúcich častiach sme sa totiž bavili o tom, že príťažlivejší je ten, kto má vyššiu hodnotu. A vyššiu hodnotu má zvyčajne ten, kto je menej reaktívny voči tomu druhému. A teda čo to znamená?

Znamená to, že na riešenie toho, ako správne zvládnuť ženské testy, na ne nemusíme ísť konvenčným logickým spôsobom v štýle hľadania tej „správnej“ odpovede. Prečo? Pretože hľadanie tej „správnej“ odpovede nás robí reaktívnych voči jej testu a tým sa automaticky dostávame do nižšej pozície.

Jednoduchý a účinný spôsob na zvládnutie daných testov je NEREAGOVAŤ na ne a NEOSPRAVEDLŇOVAŤ SA. Berte ich, ako drzé slová vašej malej roztomilej sestričky, ktorá si vyskakuje a skúša, čo si môže dovoliť (omg, dúfam že to neznie príliš sexisticky). Na jej testy teda odpovedzte jednoduchými odpoveďami, ako napríklad:

„áno“

„ďakujem“

„bože ty si zlatá keď na mňa skúšaš takéto blbosti“

Alebo ľubovoľnou inou vtipnou hláškou, alebo jednoduchým ignorovaním.
Príklady v praxi:

ONA: Ty to určite skúšaš na každú.

JA: áno, funguje to? / áno, preto som vtom taký dobrý / Ignorácia a pokračovanie v konverzácii

ONA: Si pre mňa príliš mladý.

JA: Cítiš sa stará? / Ďakujem / Ignorácia a pokračovanie v konverzácii

ONA: Pekné tričko.

JA: Ďakujem.

ONA: Pokúšaš sa má zbaliť?

JA: áno, funguje to?

Upozornenie: Nie všetko je test. Testami sú len určité špecifické vety, ktorými sa vás žena snaží rozhodiť. Používajte teda rozum a neaplikujte podobné odpovede na všetko. Veta „ako sa máš?“, alebo „čo si dnes robil?“ a podobne nie je testom.

Odpovedať na každú otázku dokonale sa jednoducho nedá a ani to nie je potrebné. Testy ako „si pre mňa príliš starý/mladý“ sú samé o sebe nezmysel a nedá sa na ne rozumne reagovať. Povedala by to isté 20 ročná žena Georgovi Clooneymu? Nie.

V skutočnosti si ani nič také nemusí myslieť. To čo tým podvedome sleduje je reakcia. Lebo keď dostane iracionálnu panickú reakciu na takýto nezmysel, tak čo to o danom mužovi vypovedá? Je to sebavedomé? Chová sa tak správny chlap?

Zvládnuť danú situáciu znamená nenechať sa do nej vtiahnuť a nereagovať.

A na koniec. Testy nie sú zlá vec. To že vás žena testuje totiž znamená, že ste ju zaujali a len si chce byť istá, že podvoliť sa vám je naozaj dobrá voľba. Neberte ich preto v žiadnom prípade ako zlo, ale ako signál záujmu!

Mužské testy

Termín mužský test bude v tomto kontexte znamenať moment, kedy ja, ako muž, testujem ženu. Ako sme sa už bavili, sebavedomý muž jednoducho nebude brať každú ženu, ktorá mu príde do cesty. Nie je na to odkázaný a má svoje štandardy.

Čo chceme pomocou mužských testov docieliť, je navodenie tejto myšlienky vhlave ženy. Chceme sa prezentovať ako muži, ktorí vedia čo chcú a neuspokoja sa s každou ženou. Dávame tak najavo, že si vážime seba samých, neverbálne komunikujeme hodnotu (pretože looser by niečo také nerobil) a tým všetkým stupňujeme našu príťažlivosť v jej očiach.

A hlavne, dať jej pocit, že ona je tá, ktorá si tým všetkým prešla a zvládla to, v jej hlave navodí dojem, že to znamená niečo viac. Pocitom, že prešla cez „sito“ totiž získa niekoľko pocitov.

Jednak, že nejdeme po každej a že máme štandardy a za druhé, pocit špeciálnosti a zaslúženosti. V tom momente získa pocit, že nie je jednou z milióna, ale že pre nás znamená niečo viac.

Ako dané pocity docielime? Jednoducho tak, že ju budeme testovať na to, či spĺňa naše štandardy. To znamená, že pokiaľ som nefajčiar, neholdujem alkoholu a mám rád inteligentné ženy, tak bude na mieste spýtať sa otázky ako napríklad:

„Fajčíš?“

„Ako často piješ?“

„Čo študuješ?“

Jedná sa o jednoduché testy, ktorými sledujem jej charakterové vlastnosti. Pokiaľ by bola moja osobnosť túžiaca po adrenalíne, zahrabaná do marvella a holdujúca elektronickej hudbe, tak v môžem svoje otázky formovať napríklad takto:

„Skočila si si niekedy bungee jumping?“

„Bavili ťa Avengers?“

„Akú hudbu počúvaš? / Baví ťa…?“

Cieľ je v danom momente jednoducho zistiť, či má rovnaké záujmy ako ja, alebo či má charakterové vlastnosti, ktoré vyžadujem.

Vidím, že patríš medzi úzku elitu mužov, ktorých zaujíma, ako získať  do svojho života viac žien alebo skvelú priateľku🔥🔥

Chceš sa zbaviť samoty alebo nedostatku ženskej pozornosti a v konečnom zvýšiť svoje šance u nežnejšieho pohlavia.

Vedel si o tom, že počas karantény boli všetky zoznamovacie aplikácie preplnené nádhernými ženami?

Na tomto webe najdeš unikátnu sekciu AKO ZBALIŤ ŽENU ONLINE – ktorá je venovaná práve informáciám, ako sa zoznamovať so ženami cez aplikácie ako Tinder, Badoo a Pokec.

Nižšie nájdeš odkazy na články, ktoré by ti nemali uniknúť.

Predtým, než na online zoznamke vôbec začneš četovať, by si si mal vybudovať ukážkový a jedinečný profil 💪 aby si získal ženskú pozornosť a spojenia:

Následne musíš ženám zasielať originálne prvé správy 💬 :

A potom je to o tom, aby si nič nenechal na náhodu a zobral ženu na skvelé rande 🥂:

Môj kurz, ako získať ženu na Tinderi obsahuje úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu ako vybudovať „skvelý“ profil, ako začať a  viesť online konverzáciu, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravený), nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

ZÍSKAJ JU ONLINE EŠTE RÝCHLEJŠIE vďaka najlepším stratégiám

 

<<<Predchádzajúci článok: O čom sa rozprávať ďalej

Nasledujúci článok: Zvádzanie>>>