O čom sa baviť, keď už sa poznáte

Žena je oslovená, rozhovorená a naša debata už plynie sama. Jeden by povedal, že k tejto časti nemá zmysel nič písať, pretože sa jedná o časť komunikácie, ktorú má väčšina mužov zvládnutú a ja môžem len súhlasiť.

Medzi komunikáciou s novými a neznámymi ľuďmi však mnohokrát zohráva rolu nervozita a nejednému z nás dôjdu slová a na niečo také je teda dobre sa pripraviť. Vnasledujúcej časti preto rozoberieme niekoľko princípov, ktoré môžu výrazne zlepšiť vaše schopnosti komunikovať so ženami.

Nedostanete tu naservírovaný presný postup, avšak dostanete konkrétne princípy, na ktorých si môžete vybudovať postupy vlastné. Ono totiž vo svete a v živote je postupov ako sa dostať k čomukoľvek milión a môžu si navzájom odporovať. Avšak princípy, na ktorých báze postupy bežia je len zopár. V tejto kapitole sa dozviete:

  • Že na slovách nezáleží
  • Praktické tipy, ako komunikovať
  • Prirodzený spôsob budovania porozumenia si s neznámymi ženami
  • Prečo je lepšie byť milovaný ajnenávidený, ako byť všeobecne akceptovaný
  • Ako jej dať pocit jedinečnosti

Na slovách nezáleží

Hneď na začiatok musím spomenúť jednu vec. Komunikačné tipy a triky v tejto kapitole majú len informačný charakter a chcem pomocou nich rozviť vaše schopnosti komunikovať. V žiadnom prípade nechcem, aby ste nadobudli pocit, že na slovách nejakým spôsobom záleží a začali nebodaj opakovať moje slová. Všetko sú to len príklady a akékoľvek vaše vlastné slová budú mať oveľa lepší efekt, ako kopírovanie slov iných. Stačí len, aby ste chápali princípy, na ktorých komunikácia stojí.

Uvedomte si, že komunikácia na slovách absolútne nestojí. Väčšina komunikácie je totiž neverbálna a tak rovnako ako pri oslovení aj tu platí, že na to, aby ste v nej vzbudili a udržali je jedno čo poviete. Oveľa viac záleží to, ako to poviete, čo vtomto kontexte znamená, aký je váš neverbálny prejav.

Konkrétne:

  • Či sa jej pritom pozeráte do očí, alebo či uhýbate pohľadom
  • Či z vás sála pohoda, alebo nervozita
  • Či reagujete na ňu, alebo ona na vás
  • Či je vaša reč tela otvorená, alebo uzatvorená

A tu sa opäť dostávam k niekoľko krát spomínanému. Pôvodom pocitov, ženemáte o čom rozprávať býva oveľa častejšie nedostatočné sebavedomie a nie nedostatok tém.

Veď si odpovedzte na otázku. Máte problém rozprávať sa s rodinu, alebo s kamarátmi? Nie. Máte problém rozprávať sa s neznámou ženou na ulici, alebo v klube?

Ak ste na druhú otázku odpovedali kladne, zamyslite sa nad týmto. Skutočne neviete o čom sa rozprávať? Ako sa potom môžete rozprávať s rodinou, alebo priateľmi? Že je to iné? A čím je to iné? Ak sa prestanete vyhovárať na to, že je to „iné“ tak prídete na to, že jediné čo hrá v danom čase rolu je, či ste, alebo nie ste nervózni z danej situácie. Jediné čo vás brzdí je nervozita a strach a jediné riešenie je dané problémy prekonať.

Hľadanie bezpečia v nejakých komunikačných schémach sa môže zdať logické, avšak spomeňte si na to, očom sme sa bavili. Aké vlastnosti budujú príťažlivosť? Dominancia, sebavedomie, úprimnosť… sebavedomie… úprimnosť… sebavedomie…

Na koľko úprimní asi ste, pokiaľ používate slová niekoho iného? Vyzniete ako sebavedomý človek, pokiaľ dáte žene pocit, že si neveríte, že vaše vlastné činy a slová budú dostatočné a namiesto toho na ňu niečo skúšate?

Na slovách nezáleží tým spôsobom, aký väčšina mužov predpokladá. Neexistujú „správne slová“ a ani magické repliky, ktoré rozťahujú nohy. Jediné, na čom záleží je, aby boli dané slová vaše. Pretože jedná z vecí, ktorú si ľudia nevedome všímajú je, či je ich pocit z vás v súlade s tým, ako sa prezentujete. Ak žene dáte pocit, že na ňu niečo skúšate, prestane mať pocit, že to, čo sa deje je skutočné a len ťažko si k vám vybuduje dôveru. A kde nie je dôvera, nie sú ani intímne vzťahy a sex.

Prestaňte sa trápiť s tým, čo jej povedať. Prejavte sa. Jednanie v súlade s vlastnými myšlienkami vás spraví nepredvídateľným. Nepredvídateľnosť vás spraví jedinečným a autentickým. Budete tak pôsobiť, že ste sami sebou, že ste sebavedomí.

Sled emócií, ktoré v žene daným chovaním vyvoláte sú mimo iného dôvera (keďže sa chováte úprimne) a záujem (keďže vaše chovanie je autentické, tým pádom jedinečné a tým pádom zaujímavé – vystupujete z radu).

Prirodzená komunikácia

Je množstvo spôsobov, ako pomocou komunikácie odhaliť, či si s danou ženou sedíte, či zdieľa vaše hodnoty, alebo či stojí za to. Existujú spôsoby, akými v nej môžete vyvolať pocit jedinečnosti, akými sa môžete stať prirodzene zaujímavým… Dosť už o tom a poďme si ich rad radom rozobrať.

Nebojte sa prejaviť

Nedávno som s kamarátom počas našich diskusiách o ženách rozoberal, ako vedieme rozhovor. Začal on a rozhovoril sa o rôznych vtipoch, testoch a celou radou crazy nezmyslov, s ktorými do nekonečna konfrontuje ženy. Začal rozoberať, ako si z nich robí srandu, ako s nimi laškuje, aký humor používa atď. Začal rozoberať, ako je dôležité byť zábavný a dbať na to, aby bola nálada čo najpríjemnejšia anajuvoľnenejšia. No a následne som pokračoval ja a rozhovoril som sa o tom, ako som schopný konfrontovať ženy s intelektuálnymi témami typu ESM, politika, ekonomika, životné prostredie, ľudské vzťahy atď. V tom momente som poprel snáď všetko, čo povedal on.

Bol to moment kedy som si opäť a jasnejšie uvedomil, aké je dôležité byť sám sebou a nekopírovať slová iných.

V daný moment sme pôsobili ako opačné strany mince a ja s mojimi intelektuálnymi kravinami navyše, ako totálny suchár a človek s predsudkami by mohol povedať, že baliť baby na niečo také je nezmysel a vtom mi došlo v čom to je.

Prečo nám fungujú zdanlivé opaky

Odpoveď je jednoduchá. Je to zmes autenticity, jedinečnosti a hranie na špecifické potreby a charakterové vlastnosti žien, s ktorými komunikujeme.

On je celú dobu zábavný a crazy. Neznamená to, že tým chovaním zaujme každú. Niektoré ženy sa do jeho chovania zbláznia behom minúty a iné ho behom rovnakej minúty odsúdia ako úplného šaša.

Ja sa naproti tomu zapodievam triliónom tém, ktoré budú plastikovej blondínke s čivavou v kabelke hovoriť jedno veľké nič a pri podobných témach ma bude mať za suchára. Ale čo nastane, keď natrafím na inteligentnú ženu, ktorá si štvrtkový večer nevie predstaviť inak ako sledovaním Hríbovej Lampy?

Karta, na ktorú týmto spôsobom hráme je okamžité budovanie súznenia, alebo okamžité odmietnutie. Neexistuje nič také, ako porozumieť si s každou ženou. To čo existuje je okamžité nájdenie niečoho spoločného a následné nekonečné debaty, alebo v jeho príklade vtipkovanie, alebo v najhoršom prípade veľmi rýchle vytriezvenie. A v neextrémnom prípade kedy nenastane ani jeden extrém je tu ešte jedno a to: „kto reaguje na koho?“

Vedenie komunikácie a prirodzený pocit jedinečnosti

Nech sa deje čokoľvek, daným vedením komunikácie dosiahneme jedno a to je, vytrhnutie ženy z jej obvyklých zdvorilých komunikácií s neznámym mužom. Daná komunikácia je konfrontačná a jedinečná. Je netaktná a dáva priestor k pozitívnym aj negatívnym reakciám. K reakciám.

Vystupujete tak z radu všetkých tých barových samcov, ktorých jediné diskusie sa točia okolo toho odkiaľ sú, čo tu robia a či im môžu kúpiť drink.

Pokiaľ sa nesnažíte hovoriť tie správne veci, ale rozprávate sa o čomkoľvek, čo vás zaujíma a užívate si to, ukazujete jej tým obrovský kus svojej osoby. Je fakt jedno, či sa budete baviť o lepení autíčok, bonsajoch, ESM, alebo o zbieraní známok. Všetko to bude milión krát zaujímavejšie, ako snaha zaujať autom, alebo tým, koľko peňazí máte v banke.

Okamžité porozumenie

Ďalšia vec, ktorá daným spôsobom vzniká veľmi rýchlym tempom je pocit porozumenia. Predstavte si napríklad, ako natrafíte na ženu, ktorá rovnako ako vy pokladá lepenie modelov lietadiel, alebo jazdu prašanom na snowboarde za to najúžasnejšie, čo na zemeguli je. Takmer okamžite sa tak viete dostať k témam, ktoré budete môcť rozoberať do nekonečna a v tom momente medzi vami veľmi rýchlo vzniká pocit porozumenia a tam, kde je porozumenie, je aj veľmi jednoduché a prirodzené pokračovať. Slová ako „Wow, musíme sa ešte stretnúť, nestáva sa mi často, že stretnem niekoho s takýmito podobnými záujmami“ sú skutočné.

Vedenie rozhovoru prakticky

Teórie už bolo dosť. Poďme si teraz rozobrať, ako by mala vyzerať vhodná komunikácia v praxi. Rovnako ako v minulej časti, kde sme rozoberali štartovanie rozhovoru, aj tu bude platiť menej otázok a viac investovania do interakcie.

Vedenie rozhovoru v praxi by sa malo teda držať jednoduchého pravidla a to, menej otázok a viac podávania informácií.

Ako sme už rozobrali, presná schéma nemôže existovať, keďže každý z nás je jedinečný. Na rovnaké slová, ktoré vyznejú z vaších úst dostanete vždy inú odpoveď ana následnú odpoveď dostanete zase vždy inú odpoveď. Mať pripravené skriptá na každú možnosť je nemožné.

Stačí však pozorne počúvať čo vám žena oproti vám hovorí a možností viesť rozhovor máte tisíce. Vo vnútri každej vety, ktorú vám žena dá, totiž máte vždy niekoľko námetov na to, ako smerovať rozhovor ďalej. Vždy si teda stačí jednu vybrať a pokračovať.

Žena vám napríklad povie:

„Budúci víkend ideme s babami na dovolenku do Grécka a ja sa už neviem dočkať. All inclusive hotel, žiadne starosti, baby, teplo, slnko… Hotel nám dokonca organizuje potápačské kurzy… Už sa nemôžem dočkať.“

Grécko, dovolenka, leto, potápanie… Vidíte na čo narážam? Opäť ste dostali sériu informácií a vám už len stačí chytiť sa jednej, alebo viacerých z nich a môžete pokračovať.

„Len aby si vďaka protestujúcim Grékom nestvrdla na letisku pri návrate späť. Poslednou dobou majú neskutočné množstvo protestov. Každopádne, potápačský kurz znie super. Sám som niečo podobné absolvoval minulý rok v Chorvátsku a bol to nezabudnuteľný zážitok. Posledný deň nás vzali k starému vraku potopenej lode. Plávať vedľa nej bolo niečo neskutočné.“

Situácia v Grécku, potápanie, vrak lode, Chorvátsko… Opäť veta nabitá informáciami a je už len na nej, čo si vyberie a kam bude ďalej pokračovať.

No a toto je celá veda. Počúvam, čo mi povie, vyberiem si jednu vec z tých mnoho, ktoré som dostal a poviem jej niečo z môjho života naviazané na dané slovo. Čokoľvek. Naozaj je jedno, ako triviálne to je.

Ako sa naučiť hovoriť donekonečna o ničom

Sú ľudia, ktorým takéto rozprávanie „o ničom“ nie je prirodzené, avšak existuje na to množstvo cvičení. Jednoducho si nájdite chvíľu času, otvorte si ľubovoľnú knižku, alebo časopis a nájdite si v nej jedno náhodne slovo a následne vybrané slovo použite ako námet témy, o ktorej budete tri minúty hovoriť.

Napríklad si otvoríte knihu a nájdete v nej slovo „koberec“.

„Môj bratranec mal v detskej izbe skvelý koberec. Taký ten s cestami, parkovacími miestami pre hračkárske autíčka a množstvom kruhových objazdov. Vždy, keď sme u nich boli na návšteve, hrali sme sa na ňom cele hodiny. Raz sa stalo, že sme tam nechali autíčka a jeho mama sa o jedno potkla a spadla. Strašne sme sa na tom smiali.“

Následne si nájdite nové slovo a cvičenie opakujte.

Vidím, že patríš medzi úzku elitu mužov, ktorých zaujíma, ako získať  do svojho života viac žien alebo skvelú priateľku🔥🔥

Chceš sa zbaviť samoty alebo nedostatku ženskej pozornosti a v konečnom zvýšiť svoje šance u nežnejšieho pohlavia.

Vedel si o tom, že počas karantény boli všetky zoznamovacie aplikácie preplnené nádhernými ženami?

Na tomto webe najdeš unikátnu sekciu AKO ZBALIŤ ŽENU ONLINE – ktorá je venovaná práve informáciám, ako sa zoznamovať so ženami cez aplikácie ako Tinder, Badoo a Pokec.

Nižšie nájdeš odkazy na články, ktoré by ti nemali uniknúť.

Predtým, než na online zoznamke vôbec začneš četovať, by si si mal vybudovať ukážkový a jedinečný profil 💪 aby si získal ženskú pozornosť a spojenia:

Následne musíš ženám zasielať originálne prvé správy 💬 :

A potom je to o tom, aby si nič nenechal na náhodu a zobral ženu na skvelé rande 🥂:

Môj kurz, ako získať ženu na Tinderi obsahuje úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu ako vybudovať „skvelý“ profil, ako začať a  viesť online konverzáciu, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravený), nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

ZÍSKAJ JU ONLINE EŠTE RÝCHLEJŠIE vďaka najlepším stratégiám

 

<<<Predchádzajúci článok: O čom sa rozprávať, keď ste sa práve spoznali?

Nasledujúci článok: Mužské a ženské testy>>>