Ženská sexualita a maska nevinnosti

Pre lepšie pochopenie, ako zvádzať ženy, musíme pochopiť ich myslenie. Musíme pochopiť, prečo sa chovajú, ako sa chovajú, prečo sú schopné ucuknúť v poslednej chvíli a taktiež si uvedomiť, že ženy majú v skutočnosti sex rady úplne rovnako ako my, ak nie viac. Jedine spoločnosť ich núti tajiť tieto fakty a nasadiť si masku slušnosti.

Prvý fakt, ktorý si musíte uvedomiť je, že ženy zbožňujú sex rovnako, ak nie oveľa viac, ako my muži. Ak mi neveríte, prečítajte si ľubovoľný ženský erotický román, alebo navštívte ich webové portály a fóra. Nepriamych dôkazov je mnoho. Pocit, že na sex ani nepomyslia, ktorý od nich dostávame má zárodok práve v nás, v našom chovaní a v našom utláčaní ženskej sexuality.

Ženská neschopnosť spraviť prvý krok a jej dôvody

To, že ženy sú neschopné spraviť prvý krok je fakt, ktorý vychádza jednak ich prirodzeného postavenia spoločnosti(samec vo väčšine druhov je tým, kto dobýva samicu) a za druhé, budujeme to v nich my, ako spoločnosť.

Sú sexuálne utláčané a prejav ich sexuality pokladáme za niečo zlé. Je to ako s typickým separatizovaním pohlaví na štýl „muž ktorý mal 100 žien je kanec, ale žena ktorá mala 100 mužov je kurva“. Fair enough, ale potom sa nedivme výsledku.

Výsledok je, že vo väčšine situácií týkajúcich sa zvádzania musíme byť iniciatívni. Žena na bare, s ktorou ste si pokecali bude čakať na váš prvý krok. Tá zaujímavá baba, s ktorou ste sa zoznámili na poslednej opekačke bude čakať na váš prvý krok. Tá sexi sekretárka z vedľajšej kancelárie bude čakať na váš prvý krok. (poznámka autora: samozrejme, existujú aj výnimky, ale v prípade, že chcete hrať rýchlo a efektívne, nezapodievajte sa nimi.)

Dôvodom je v tomto prípade STRACH. Strach z toho, ako ich posúdi okolie. Strach z toho, aby nevyzerali ako kurvy.

Ženy totiž na svoj spoločenský status dbajú oveľa viac ako my a vnímajú ho iným spôsobom ako my. Vezmime si jednoduchú vec, akou je ranný nákup v potravinách pred naším domom. Je to situácia, nad ktorou sa priemerný muž ani nezamyslí, oblečie si tepláky, staré tričko a vybehne na nákup. Žena bez potrebného nalíčenia a správneho úboru nedôjde ani tam.

No a ak vezmeme v úvahu, aký problém im robí takáto banalita, „lebo čo by si povedalo okolie, keby ju videlo neupravenú“, tak sa zamyslite, aký fatálny strach asi majú z toho, že budú odmietnuté.

Jedným z dôvodov je teda strach z toho, aby neboli odmietnuté a z predstáv, čo sa stane po tom a ako ich za to okolie odsúdi.

Druhý dôvod vychádza z mužského potláčania ženskej sexuality.

Mužský komplex

Chceme ženy. Chceme mať sex s desiatkami, stovkami žien… A popri tom sa nám ho často krát nedostáva a tak si aspoň zanadávame aké sú to kurvy, ak si náhodou užijú niekde inde.

Chceme ich mať všetky, ale zároveň nás desí predstava ich sexuálnej otvorenosti a tak ju potláčame. Zdá sa vám to povedomé? A nevidíte v tom protiklady?

Chceme sexuálne otvorení ženy, ale zároveň ich sexualitu potláčame. Chceme sexuálne otvorené ženy, ale akákoľvek ich sexuálna otvorenosť je paradoxne prijatá negatívne a okolie ich odsúdi. Chcú byť odsúdené a opovrhované svojím okolím? Nie. Potláčanie svojej sexuality a „nič nebude“ sa stalo ich obranou. Obranou pred ponížením, opovrhnutím a pred pocitmi trápnosti. A práve tu sa nachádzame v momente, ktorý delí TOP zvodcov od tých ostatných.

Začať od seba. Uvedomiť si, že ženská sexualita nie je nič zlé a oslavovať ju. Neposudzujte. Neexistuje niečo ako kurva. To s koľkými chlapmi sa vyspia, je len a len ich rozhodnutie.

Ak chcete byť skutočne dobrý zvodca, byť milovaný a naplno si užiť ženské čaro, nemôžete ich spútavať vo vašich bigotných myšlienkach. Nemôžete po nich chcieť aby boli zdržanlivé (všade inde) a nespútané (pri vás) zároveň.

Riešenie

Kľuč k spontánnym vzťahom rôznych podôb začína práve v rešpektovaní ženy a jej sexuality. Ženskú sexualitu beriem ako krásnu vec. Ponáram sa do ich fantázií, počúvam ich, obdivujem, snažím sa plniť ich túžby.

A ženy ma za to majú radi. Neexistuje u mňa niečo, ako opovrhnutie. Akceptujem ich také aké sú.

Ženský strach podľahnúť je len a len o tom. Oni ten sex chcú. To čo nechcú je opovrhnutie. A v momente, kedy pocítia, že opovrhnutie nehrozí a že ich za niečo také nebudete súdiť, môžu byť slobodné.

Príklad:

ONA: „Bla bla bla, to nemôžeme, je to príliš skoro“

JA: „Nechápem, prečo?“

ONA: „No, proste je to príliš skoro.“

JA: „Skoro?“

ONA: „No…“

JA: „To máš nejaký manuál podľa ktorého musíš absolvovať X
rande pred tým, ako sa spolu môžeme vyspať?“

ONA: „….“

JA: „Pozri, naozaj. Mne je to jedno. Mam ťa rád a páčiš sa mi. Vzrušuješ ma a zbožňujem tú energiu, ktorá medzi nami prúdi. Jasné, že chcem mať s tebou sex. Nechápem prečo by som mal čakať? Akože čo si o tom pomyslí okolie? Čo do toho okolie? Nič… Pozri, ja viem, že je to rýchle, ale naozaj nie som niekto, kto bude kôli okoliu popierať svoje emócie. Proste, mám rád sex, mám rád teba… Nevidím dôvod prečo nie. A ako jasné, nepoznáme sa dokonale, ale čomu to bráni? Kvôli tomu mám zahodiť toto dokonalé niečo, čo medzi nami práve je?…“

… a tak ďalej. Nie je to replika. Je to skutočné a sú to veci, ktoré poviem každej žene, ak cítim, že jej dané myšlienky nedajú spať. A oni to zvyčajne vezmú, pretože to tak skutočne myslím…

Použitie vo vzťahoch

Je možné, že sa pýtate na to, ako podobnú myšlienku implementovať do vzťahov. Veď predsa nikto z nás nechce byť ponížený a podvádzaný. Niečo také však z hore uvedeného vôbec nemusí vzniknúť.

Áno, ak chcete konzistentné úspechy, rešpektovanie ženskej sexuality je nezbytné. Ale rovnako existuje aj rešpekt voči sebe a vaše vlastné štandardy.

Máte plné právo povedať žene, s ktorou chcete vážnejší vzťah, že jej sexualitu rešpektujete a obdivujete, ale rovnako rešpektujete aj seba samého a jedna zvašich zásad vo vzťahu je vernosť. Aak svami chce byť, musí sa tomu podriadiť, alebo medzi vami vážnejší vzťah nemôže vzniknúť.

Vidím, že patríš medzi úzku elitu mužov, ktorých zaujíma, ako získať  do svojho života viac žien alebo skvelú priateľku🔥🔥

Chceš sa zbaviť samoty alebo nedostatku ženskej pozornosti a v konečnom zvýšiť svoje šance u nežnejšieho pohlavia. Vedel si o tom, že počas karantény boli všetky zoznamovacie aplikácie preplnené nádhernými ženami? Na tomto webe najdeš unikátnu sekciu AKO ZBALIŤ ŽENU ONLINE – ktorá je venovaná práve informáciám, ako sa zoznamovať so ženami cez aplikácie ako Tinder, Badoo a Pokec. Nižšie nájdeš odkazy na články, ktoré by ti nemali uniknúť.

Predtým, než na online zoznamke vôbec začneš četovať, by si si mal vybudovať ukážkový a jedinečný profil 💪 aby si získal ženskú pozornosť a spojenia:

Následne musíš ženám zasielať originálne prvé správy 💬 :

A potom je to o tom, aby si nič nenechal na náhodu a zobral ženu na skvelé rande 🥂:

Môj kurz, ako získať ženu na Tinderi obsahuje úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu ako vybudovať „skvelý“ profil, ako začať a  viesť online konverzáciu, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravený), nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

ZÍSKAJ JU ONLINE EŠTE RÝCHLEJŠIE vďaka najlepším stratégiám

 

<<<Predchádzajúci článok: Ako sa vyhnúť Friendzone

Nasledujúci článok: Vzrušenie, bozkávanie sa a sex>>>