Zvádzanie

Sexuálna príťažlivosť a porozumenie si sú dve úplne odlišné ženské emócie. Kde je sexuálna príťažlivosť, tam je aj sex a to, či si rozumieme ako ľudia je irelevantné. Avšak tam, kde je len porozumenie a sexuálna príťažlivosť chýba, tam už sa začína kamarátstvo. Sex nehrozí.

Taktika „najprv sa skamarátim a potom to na ňu po mesiaci vybalím“ je typická taktika dnešných mužov, avšak je to taktiež to najneefektívnejšie riešenie, ktorého cieľová stanica je zvyčajne friendzone.

V tejto kapitole budeme rozoberať, ako efektívne budovať sexuálne vzrušenie, ako ju dostať do postele a ako sa vyhnúť nástraham friendzone. Pre to, aby sme tieto vedomosti dokázali aplikovať v praxi, rozoberieme podrobne niekoľko tém točiacich sa okolo zvádzania, ktorými sú:

  • Nástrahy a následky taktiky „najprv kamarát“
  • Psychológia ženy a jej pohľad na zvádzanie
  • Verbálne budovanie sexuálnej príťažlivosti
  • Neverbálne budovanie sexuálnej príťažlivosti
  • Monogamné a polygamné vzťahy

A taktiež, ešte pred tým ako začneme si dovolím postnúť voľný preklad definície zvádzania z anglickej wikipédie, aby sme mali predstavu, čo to zvádzanie je.

„Zvádzanie zahŕňa pokušenie anávnady, zvyčajne sosexuálnym podtónom, ktorými je obeť vedená k činom a rozhodnutiam, ktoré by nespravila v prípade, že by nebola v stave sexuálneho vzrušenia. Zvádzanie je synonymom pre akt „vábenia obete“ – muža alebo ženy – pomocou pôsobenia na jej zmysly, s cieľom redukcie neželaných strachov, myšlienok a vedením jej (svojej obete) k sexuálnej emancipácii.“

zdroj: wikipédia

Zvádzanie v troch hlavných bodoch:

 

Vidím, že patríš medzi úzku elitu mužov, ktorých zaujíma, ako získať  do svojho života viac žien alebo skvelú priateľku🔥🔥

Chceš sa zbaviť samoty alebo nedostatku ženskej pozornosti a v konečnom zvýšiť svoje šance u nežnejšieho pohlavia. Vedel si o tom, že počas karantény boli všetky zoznamovacie aplikácie preplnené nádhernými ženami? Na tomto webe najdeš unikátnu sekciu AKO ZBALIŤ ŽENU ONLINE – ktorá je venovaná práve informáciám, ako sa zoznamovať so ženami cez aplikácie ako Tinder, Badoo a Pokec. Nižšie nájdeš odkazy na články, ktoré by ti nemali uniknúť.

Predtým, než na online zoznamke vôbec začneš četovať, by si si mal vybudovať ukážkový a jedinečný profil 💪 aby si získal ženskú pozornosť a spojenia:

Následne musíš ženám zasielať originálne prvé správy 💬 :

A potom je to o tom, aby si nič nenechal na náhodu a zobral ženu na skvelé rande 🥂:

Môj kurz, ako získať ženu na Tinderi obsahuje úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu ako vybudovať „skvelý“ profil, ako začať a  viesť online konverzáciu, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravený), nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

ZÍSKAJ JU ONLINE EŠTE RÝCHLEJŠIE vďaka najlepším stratégiám

 

<<<Predchádzajúci článok: Mužské a ženské testy

Nasledujúci článok: Ako sa vyhnúť Friendzone>>>