Zvádzanie

Sexuálna príťažlivosť a porozumenie si sú dve úplne odlišné ženské emócie. Kde je sexuálna príťažlivosť, tam je aj sex a to, či si rozumieme ako ľudia je irelevantné. Avšak tam, kde je len porozumenie a sexuálna príťažlivosť chýba, tam už sa začína kamarátstvo. Sex nehrozí.

Taktika „najprv sa skamarátim a potom to na ňu po mesiaci vybalím“ je typická taktika dnešných mužov, avšak je to taktiež to najneefektívnejšie riešenie, ktorého cieľová stanica je zvyčajne friendzone.

V tejto kapitole budeme rozoberať, ako efektívne budovať sexuálne vzrušenie, ako ju dostať do postele a ako sa vyhnúť nástraham friendzone. Pre to, aby sme tieto vedomosti dokázali aplikovať v praxi, rozoberieme podrobne niekoľko tém točiacich sa okolo zvádzania, ktorými sú:

  • Nástrahy a následky taktiky „najprv kamarát“
  • Psychológia ženy a jej pohľad na zvádzanie
  • Verbálne budovanie sexuálnej príťažlivosti
  • Neverbálne budovanie sexuálnej príťažlivosti
  • Monogamné a polygamné vzťahy

A taktiež, ešte pred tým ako začneme si dovolím postnúť voľný preklad definície zvádzania z anglickej wikipédie, aby sme mali predstavu, čo to zvádzanie je.

„Zvádzanie zahŕňa pokušenie anávnady, zvyčajne sosexuálnym podtónom, ktorými je obeť vedená k činom a rozhodnutiam, ktoré by nespravila v prípade, že by nebola v stave sexuálneho vzrušenia. Zvádzanie je synonymom pre akt „vábenia obete“ – muža alebo ženy – pomocou pôsobenia na jej zmysly, s cieľom redukcie neželaných strachov, myšlienok a vedením jej (svojej obete) k sexuálnej emancipácii.“

zdroj: wikipédia

Zvádzanie v troch hlavných bodoch:

Predchádzajúci článok: Mužské a ženské testy

Nasledujúci článok: Ako sa vyhnúť Friendzone