Je možné, že si na Tinderi nový alebo možno máš pocit, že tvoje zvádzačské schopnosti sú na Tinderi nepoužiteľné.

Pre mnohých je prirodzené, že sa zaseknú na probléme, ktorý vznikne, keď sa pred nimi vyskytne potenciálna partnerka. Prebieha to vždy skoro rovnako. 

No ešte pred tým, než o tom začnem rozprávať by som ti rád povedal niečo dôležité.

 

Mnohí z Vás tu hľadáte konkrétny návod, ako získať ženu na internete krok za krokom.

Rád by si mal pred očami jeden konkrétny a komplexný návod, ktorý ti presne povie, čo máš robiť.

Je to zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšlanie, správny plán a priznávam, že aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v pár článkoch je pre mňa doslova nemožné.

Môj návod, ako získať ženu na Tinderi obsahuje úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu ako vybudovať „skvelý“ profil, ako začať a  viesť online konverzáciu, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravený), nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

ZÍSKAJ JU ONLINE EŠTE RÝCHLEJŠIE vďaka najlepším stratégiám

 

Reakcia tvojho tela na oslovenie

Keď sa pred nami objaví atraktívna žena, v našom tele sa začnú vylučovať stresové hormóny. Zvýši sa  srdcový tep. Cievy sa zúžia a nasmerujú prúdenie krvi do svalov. Svalové bunky pod kožou sa zmenšia a začneme sa potiť. Zrenice na očiach sa rozšíria. Ovládne nás pocit nervozity a nepokoja. V tomto momente nás nič nemôže napadnúť. Nevieme, čo by sme žene mohli povedať a o čom sa s ňou rozprávať. Naša najstaršia časť mozgu vidí príležitosť na reprodukciu a ovládnu nás pudy.

Každý muž tento pocit určite vo svojom živote aspoň raz zažil. V prostredí online zoznamovania táto situácia však nenastáva.

Môžeš napísať akejkoľvek žene bez toho, aby si mal strach z odmietnutia. Čo má online spoznávanie žien spoločné s osobným spoznávaním je to, že nám pri písaní taktiež niekedy dochádzajú slová. V tomto by ti rovnako mohli pomôcť moje články o perfektnej prvej správe a zaujímavých otázkach.

Neexistuje dôvod na paniku, pretože v skutočnosti existuje skutočný postup, ktorý ťa navedie na to, ako sa baviť so ženami cez Tinder.

A pokiaľ tento článok prečítaš do konca, naučíš sa Tinder brať ako užitočnú aplikáciu, vďaka ktorej získaš to, čo hľadáš.

Pomocný manuál, ktorý ťa navedie na tú správnu cestu a zároveň ti ukáže, čo robiť a čo nerobiť.

Pokiaľ ide o to, ako získať na Tinderi lajky existujú rôzne metódy, ako dosiahnuť tento vytúžený cieľ.

Uhol pohľadu

V modernej dobe sa čoraz menej vyskytuje to, že sa ľudia dokážu vcítiť do druhej osoby. Empatia a zameranie na to, čo iný človek pociťuje, čo si myslí, je náročná. Ženská myseľ odpovedá pozitívne vždy, keď jej dávaš najavo, že si tu pre ňu a že sa zaujímaš o jej pocity a myšlienky a tvoje oči nie sú nonstop ponorené v displeji smartfónu.

Na základe teórie zrkadlových neurónov je dokázané, že ľudia pociťujú to, ako sa cítia ostatní. Keď pozorujete iného človeka, vo vašom tele môže dochádzať k vzniku podobných emócií. Pokiaľ sa muž nachádza v stave, v ktorom prekypuje pozitívnymi emóciami, počas konverzácie sa v tomto istom stave bude nachádzať aj žena.

Viem, znie to ako čistý nonsens, ale spomeň si na akúkoľvek situáciu, keď ťa tvoj kamarát nainfikoval svojou dobrou náladou, alebo naopak, keď sa tvoja nálada zhoršila v prípade, že si behom svojho dňa narazil na niekoho mrzutého a nevľúdneho.

Takže toto uvedomenie má svoje pre a proti. Niekedy práve toto môže príťažlivosť zničiť miesto toho, aby ju pomohlo vytvoriť.

Pokiaľ chce chlap konverzovať so ženou a cíti sa nervózne a bojazlivo – prejaví sa to v tom, ako chatuje. Teda je možné, že žene vyšle určité signály na základe ktorých vyhodnotí to, že je nervózny alebo, že sa často nestýka so ženami.

V takýchto prípadoch jej môže prísť konverzácia nepríjemná kvôli odpudzujúcej atmosfére. Tu je príklad z Facebook Messengera:

Toto nie je žiadna katastrofa. V tejto situácii sa môže ocitnúť každý z nás. Niekedy pod stresom dokáže každý z nás napísať hlúposť. Emócie a myšlienky, ktoré v žene môže vyvolať to, že si chlap pomýli jej meno hneď v druhej správe, nebudú určite príjemné, ale existuje veľa spôsobov, ako by sa dalo z tejto situácie vykorčuľovať.

Ženy prikladajú dôležitosť intimite a duchovnému spojeniu. Sú podvedomo “naprogramované”, aby nachádzali stabilitu a pocity bezpečia. Pretože to je niečo, čo si samé pre seba nedokážu zabezpečiť.

Vyhni sa neustálemu skákaniu do romantickej konverzácie

Pokiaľ máš dobré skúsenosti so spoznávaním žien ako Don Juan a si romantik od kosti, tak ti v tomto nebudem odporovať. Každý by sa mal zoznamovať tak, aby dosiahol úspech. Akým spôsobom a akou metódou je už vedľajšie.  Niektoré ženy majú pre srdcervúce vyznania lásky na začiatku vzťahu slabosť a mnohí muži sú práve v tejto forme zvádzania dobrí. Ale ženy majú často tendenciu vyhľadávať nové zážitky, a byť “romantikom” zapadá do všedného stereotypu. Ženy ťa môžu vnímať jednotvárne a tvoje správanie môže byť pre ne strašne predvídateľné. Čo v nej vôbec nemusí vzbudzovať emócie a následne ani záujem.

Niekedy sa žena snaží zistiť, či mužovi naozaj na nej záleží, či chlapa naozaj priťahuje. 

V tomto prípade – pokiaľ použiješ svoje gavalierstvo, budeš gentlemanom a vynaložíš úsilie na to, aby si jej dal najavo, že ťa priťahuje prostredníctvom vína a večere pri sviečkach, tak neodolá a samozrejme ju to poteší. A to platí aj pre zoznamovanie v dlhodobých aj krátkodobých vzťahoch.

Získavaj skúsenosti

Muži získavajú na Tinderi zhruba 20-krát menej zhôd ako ženy, takže by si mal využiť každú jednu zhodu vo svoj prospech. Mal by si konverzovať s čo najväčším množstvom žien. Takto získaš jednoducho viac skúseností, ktoré ti pomôžu, aby si sa naučil, ako komunikovať online. Skúšaj, testuj a snaž sa skúšať mnoho odlišných vecí. Každú konverzáciu by si mal využiť ako príležitosť na to, ako sa stať lepším. Po určitej dobe budeš intuitívne vedieť, ako v určitých situáciách zareagovať. Z každej konverzácie si odnesieš určité ponaučenie a každá ďalšia bude pre to pre teba lepšia a lepšia. 

Niekedy naozaj stačí si iba prečítať jej BIO a dať žene najavo záujem kreatívnym spôsobom.

Aby som to zhrnul:

 • Neoslovuj ju romantickým vyznaním lásky, pokiaľ to nie je prístup, ktorý ti v minulosti zabezpečil mnoho dobrých výsledkov so ženami.
 • Buď oddaný, chápavý a zabezpeč, aby sa v tvojej prítomnosti cítila v pohodlí.
 • Chatuj s každým matchom – Tréningom získaš skúsenosti a intuíciu.

Ako sa baviť so ženami na Tinderi? Buď proste príťažlivý.

Ale toto jednoducho nie je niečo, čo by každý z nás chápal. Alebo áno? Zatiaľ čo ženy reagujú na znaky v správaní ako – dominancia, sebavedomie, zmysel pre humor, existujú aj nepatrné znaky ako slovná zásoba, frekvencia odpisovania a objem správ. A teda ani tak nejde o témy na písanie s babou, ale o celkovú komunikáciu.

Vytvor si svoj Tinder profil spôsobom, ktorý zahŕňa nasledujúce znaky:

 • Odhaľ svoju osobnosť: Sprostredkuj svojej zhode to, kým naozaj si. Či už by sa to malo týkať toho, aby si sa nebál ukázať v extravagantnom oblečení, ktoré preferuješ, alebo vyjadriť svoje  záujmy napriek tomu, že by mohli byť špecifické a netradičné.

 • Buď aspoň minimálne športovo aktívny: Toto absolútne neznamená, že by si mal medzi svoje fotografie na Tindri zaradiť Selfičko z posilňovne. Práve naopak – selfie na Tinder jednoducho nepatria. Fotka tvojho tela má na Tinderi miesto, ale nemala by pôsobiť až tak vtierajúco. Vhodnou je teda fotografia pri určitej  športovej aktivite. Prezentuj sa ako niekto, kto sa rád o seba stará a záleží mu na tom, ako v spoločnosti pôsobí a umiestníš sa  takmer určite pred svoju konkurenciu.

 • Staraj sa o svoj zovňajšok: V podstate tu platí to isté, čo v predošlom bode. Pokiaľ čas od času navštevuješ barbera, ktorý ti upraví účes, tvojou bradou dávaš najavo to, ako by si chcel byť vnímaný. Ako muž s hodnotou, ktorý je ambiciózny a niekam smeruje.

 • Reč tela: Jasné, je náročné toto vyjadriť na 9 fotografiách, ale tvoj postoj o tebe naozaj veľa prezradí. Pokiaľ budeš na fotografii stáť vzpriamene, s rukami vedľa tela a s vystretými plecami a pevným úsmevom na tvári, budeš pôsobiť lepšie než niekto, kto sa zhrbene mračí do objektívu fotoaparáta.

 • Usporiadaj si svoje priority: Mať silnú životnú filozofiu, určité poslanie, záujmy, ciele a koníčky je niečo, čo je extrémne atraktívne pre všetky ženy. Hovorí to o tebe, že tvoj život má určitý zmysel a niekam smeruješ. A pokiaľ sú tvoje hodnoty podobné ako hodnoty tvojej zhody, budeš svoju konverzáciu sledovať s väčším zaujatím.

Takže teraz, keď sme čiastočne nahliadli do mysle každej ženy, priblížme si, čo povedať na Tinderi, aby sme tvoje šance maximalizovali.

(Ne)vyhýbaj sa vzájomným  podobnostiam

Už si si určite vytvoril určitý obrázok toho, aké správanie by ti na Tinderi malo pomôcť a čomu by si sa mal takmer určite vyhnúť. Nájdenie odpovede na otázku: „Čo pekné napísať žene?“, by malo byť teda jednoduché.

Je dôležité, aby si sa vyhol na Tinderi čo i len zmienke o sexe na jednu noc a všetkému, čo s ním súvisí.

Muži si niekedy myslia, že najlepším spôsobom, ako sa baviť so ženami na Tinderi, je ich vyzvedať a opytovať sa ich na dôvody:

„Takže, koho tu vlastne hľadáš?“

Čo ak neodpíše?  Je to jednoducho príliš osobná informácia a nie každá žena sa bude chcieť podeliť o svoj skutočný zámer s cudzím chlapom na zoznamke. Taktiež je to tak trochu zbytočná informácia pretože to, čo ženu v skutočnosti priťahuje sa od toho, čo ti povie môže drasticky líšiť. Ženy priťahujú určité povahové vlastnosti chlapa a často ani netušia, čo medzi tieto vlastnosti patrí.

Druhá situácia vzniká, keď im žena odpovie popisom profilu muža, ktorý ju teda “údajne” priťahuje. Muž sa následne bude snažiť hľadať v týchto charakteristikách podobnosti a bude sa snažiť o tom hovoriť:

Páčia sa ti muži, ktorí športujú? Ja chodím hrávať futbal.

Páčia sa ti muži, ktorí sú ambiciózny? Ja som premýšľal nad založením vlastnej firmy…

Chcela by si so svojím partnerom precestovať celý svet? Ja to mám taktiež na svojom zozname cieľov.

Rozprávanie o podobnostiach.Toto je jednoducho ten najklasickejší a najpoužívanejší spôsob, akým sa muži snažia spoznať ženy. Ženy odpovedajú na zvádzanie, ktoré sa vyhýba stereotypu a je tak trochu nekonvenčné. Rozprávanie o tom, ako „ty a ona toho máte veľa spoločného“, do tejto skupiny nepatrí. Pravdepodobne si týmto zoznamovacím procesom už raz prešla.

Pokiaľ ti na Tinderi stojí reč, určite by som to nepoužíval.

Už vôbec nie v prípade, že ti ide o nájdenie “kamarátky s výhodami”. Pokiaľ sa chlap snaží získať priazeň ženy, v mnohých prípadoch sa mu to nepodarí, pokiaľ sa správa ako „milý chlap“!

Takže o čom si písať s dievčaťom?

 1. Prezri si jej fotografie.
 2. Pozri sa na jej Bio.
 3. Zameraj sa na jej určitú zvláštnosť alebo výnimočnosť.

Pokiaľ si našiel niečo, čo ťa na nej zaujalo, neváhaj jej napísať.

Príklad:

Dievča, s ktorým som získal zhodu, mala takýto profil:

 

Toto je úžasné BIO. Nachádza sa v ňom obrovské množstvo informácií. A teda patrilo by sa povedať, že nám to táto žena neskutočne uľahčuje.

 • Profesionálna slniečkárka. Môžeme sa vďaka nemu chytiť jej liberálnych názorov a politického presvedčenia.

 • Sensation seeking – je označenie pre dobrodružný životný štýl, vyznávajúci potrebu vyhľadávania nových, riskantných a rozmanitých zážitkov.

 • DIY – Do It Yourself vyjadruje druh návyku, určitého kultúrneho trendu, keď si človek bez profesionálnej podpory dokáže zhotoviť výrobok alebo skrášliť interiér.

 • Everyone loves adventures and travelling, tell me what makes you different. – Vtipné “Meta” poukázanie na väčšinu profilov na Tinderi. Ako veľmi môže byť niekto originálny a zaujímavý, keď sa prezentuje ako cestovateľ a dobrodruh v prípade, že sa tak na Tinderi prezentuje skoro každý?

 • “Tinder is dead and we have killed it.” – Nietsche Toto môže mať mnoho významov. Tento citát rafinovane odkazuje na Nietscheho argumentáciu ateizmu. Druhý význam, ktorý ma napadá, je, že proste nie je často na Tinderi.

Takže, ako vidíš, tento profil je zlatá baňa. Existuje mnoho tém, prostredníctvom ktorých by bolo možné začať konverzáciu a taktiež ju aj vzkriesiť v prípade, že stratíš reč. Vďaka pár vetám dokážeš získať predpoklad, aká je osobne.

Ja som si v konverzácii vybral jej politický názor. Myslel som, že by sa na to dalo vtipne nadviazať:

 

 

Môže sa stať, že získaš zhodu so ženou, ktorá nemá vyplnené Bio. Vybranie témy na rozhovor je v tomto prípade na tebe.

Ak mám prezradiť svoj ďalší tip, ako sa baviť so ženami na Tinderi, súviselo by to s tvojím profilom.

Doplň alebo uprav svoje Tinder Bio

Prázdny profil je premrhaný potenciál. Si v nevýhode. Pokiaľ chceš, aby žena získala náhľad do tvojho života, tvoje Bio jej to môže pohodlne ponúknuť.

Tvoje Bio nielen, že nemusí, ale taktiež nemôže byť dlhé. Dovolených je iba 500 znakov. Inšpiruj sa ženským príkladom, ktorý sa nachádza nad tebou. Sú to iba 3 riadky, ale aj vďaka nim si dokážem predstaviť, ako by som sa cítil v jej prítomnosti. Pravdepodobne je intelektuálne orientovaná a miluje debaty o zložitých témach. Je zručná a dokáže sa o seba postarať a zároveň ju zaujíma to, čo sa odohráva vo svete.

Pokiaľ ním  dokážeš vybudovať emócie, vyhral si. Napíš jej niečo ako: “Na svojich fotkách príliš žmurkáš,” to je presne to, čo dokáže zabezpečiť smiech na jej strane. Potom môžeš použiť svoje Bio na to, aby si konverzáciu ozvláštnil.

Správny a nesprávny spôsob vedenia konverzácie

Správny spôsob:

 • Iniciuj konverzáciu – Pošli jej čo najskôr prvú správu.
 • Nadviaž na niečo zaujímavé v jej profile alebo v jej Bio.
 • Používaj komplimenty, ale s mierou a nevzťahuj ich na jej vzhľad.
 • Spýtaj sa jej na to, čo ťa úprimne zaujíma.
 • Snaž sa čo najskôr presunúť konverzáciu mimo Tinder.

Nesprávny spôsob:

 • Posielaj jej monotónne a jednotvárne správy.
 • Zasypávaj ju správami aj v prípade, že ti neodpovedá.
 • Posielaj jej v správach eseje.
 • Buď arogantný alebo drzý v prípade, že ti neodpíše.

Aby som to zhrnul, to, ako sa baviť so ženami na Tinderi, nie je až také zložité. Len sa na to proste vynakladá oveľa viac námahy než „Ahoj“ alebo „ A čo na Tinderi vlastne hľadáš?“

Je to o vytváraní podnetnej a pútavej konverzácie prostredníctvom tvojho úprimného záujmu o túto osobu. Keď si uvedomí, že ju chceš spoznať na základe koníčkov, cieľov a uvedomení, ktoré máte naozaj spoločné, začne ti dôverovať a získaš si jej pozornosť.

Ako si písať s babou?

Pokiaľ chceš získať viac informácií na to ako osloviť  babu na Tinderi klikni nižšie a stiahni si mojich  30 skvelých správ. Odkaz zároveň obsahuje aj 30 skvelých profilov  a príklady  fotografií, ktoré by tvoj profil mal určite obsahovať. 🙂

-Deryl

82% žien počas karantény zaplavilo aplikácie ako Tinder

Získaj zadarmo prístup k môjmu podrobnému systému, ktorý ťa naučí ako ovládnuť Online zoznamovanie prostredníctvom psychologických princípov a vďaka ktorým, bude každá žena posadnutá tým, aby sa s tebou stretla.

KLIKNI, ABY SI SA DOZVEDEL VIAC