Ahoj. Viem. Toto bude tak trochu neobvyklé predstavenie. Cítim sa trochu zvláštne ale zároveň trochu natešene pretože by som ti rád predstavil jedno z mojich prvých videoblogov. V mojej hlave sa vynorilo mnoho otázok pred tým, než som ho uploadoval:
  • Mám o tom o tom luďom hovoriť?
  • Budú so mnou súhlasiť?
  • Je toto video dostatočne zrozumiteľné?
Ale potom som si proste povedal tú prozaicku vetu: „Fuck it,“ a išiel som na vec. V mnohom sa táto neistota nelíši od tej, ktorá nás prepadá keď posielame ženám správy. A aby k niečomu došlo, musíme ju taktiež prekonať. Musíme sa taktiež vydať do neznáma. Takže… Poďme na to 🙂 V tomto konkrétnom prípade, by som ti rád predstavil to, akým spôsobom by si mal premýšľať a uvažovať o zasielaní správ ženám. Vo videu sa dozvieš:  
  • Prečo by si mal niekedy počkať a neodpovedať na jej správy impulzívne.
  • Ako by si mal reagovať v prípade, že ti žena pošle správu, ktorou ťa prekvapí alebo naštve.
A na koniec:
  • Aké tri otázky by si sa mal sám seba opýtať pred tým, než žene pošleš správu.
  KLIKNI NA TOTO VIDEO, ABY SI SA DOZVEDEL O  DÁTACH, ktoré ti markantne pomôžu počas balenia žien online:

 

P.S. Daj mi vedieť čo si o tomto videu myslíš a či ťa napadá téma v rámci online zoznamovania, ktorú by si rád videl v nasledujúcich videách.

 

Pokiaľ by si potreboval pomôcť s tým ako osloviť ženu na internete, klikni nižšie a stiahni si 30 skvelých správ a 30 skvelých profilov. Nech sa darí!

 

-Deryl

 

82% žien počas karantény zaplavilo aplikácie ako Tinder

Získaj zadarmo prístup k môjmu podrobnému systému, ktorý ťa naučí ako ovládnuť Online zoznamovanie prostredníctvom psychologických princípov a vďaka ktorým, bude každá žena posadnutá tým, aby sa s tebou stretla.

Klikni a dozvi sa viac