Zdravím ťa. Už si mal niekedy cez Tinder úspešnú konverzáciu? Získal si telefónny kontakt, rande alebo dokonca niečo viac? Predpokladajme, že nemáš s Tinderom pozitívne skúsenosti . Minimálne množstvo matchov a skoro žiadne správy. Myslíš, že sa v tejto situácií ocitáva mnoho mužov? Ak si myslíš že áno, tak máš pravdu. Vytvoril som jedno krátke video v ktorom by som chcel poukázať na info ohľadom tejto aplikácie. V tomto videu sa dozvieš:
  • Prečo by si sa mal vôbec o tieto údaje zaujímať
  • Koľko mužov a koľko žien má vlastne na Tindri úspech v nájdení partnera
  • Najlepší čas na písanie na Tindri
KLIKNI NA TOTO VIDEO, ABY SI SA DOZVEDEL O  DÁTACH, ktoré ti markantne pomôžu počas balenia žien online:

 

Pokiaľ sa chceš dozvedieť viac informácii o tejto téme, klikni na tento odkaz dozvieš sa mimo iného aj to ako si na Tindri vytvoriť správny profil: P.S. Daj mi vedieť čo si o tomto videu myslíš a či ťa napadá téma v rámci online zoznamovania, ktorú by si rád videl v nasledujúcich videách. Ak to so zoznamovaním na Tinderi myslíš vážne, klikni nižšie a stiahni si ukážky 30 správ a profilov, ktoré sú na Tinder ako stvorené 🙂. Nech sa darí!

-Deryl

 

82% žien počas karantény zaplavilo aplikácie ako Tinder

Získaj zadarmo prístup k môjmu podrobnému systému, ktorý ťa naučí ako ovládnuť Online zoznamovanie prostredníctvom psychologických princípov a vďaka ktorým, bude každá žena posadnutá tým, aby sa s tebou stretla.

Klikni a dozvi sa viac