V predošlom článku sme si povedali aké dôležité je mať ľudí, ktorí vás majú radi. Byť vtipný, inteligentný a to aby sa s vami ľudia cítili bezpečne.

Takisto je dôležité mať dobré mravy, a poznať etiketu slušnosti. Myslím tým veci ako, keď idete na večeru snažte sa jesť slušne a nežerte ako prasa. Ak babu pozvete k sebe majte aspoň trochu upratané.

Niekto atraktívny sa vie aj atraktívne obliecť. Neznamená to, že musíte mať najnovšie Gucci oblečenie.

Pozrite sa na ostatných chlapov ktorí sa vám zdajú byť cool. Silu má aj mať svoj vlastný štýl. Niekto rád nosí úzke džíny a niekto má rád pletené svetre. Samozrejme baby si vás nebudú vyberať kvôli oblečeniu ale chlapík v štýlovom obleku má väčšiu šancu ako ten čo je oblečený ako bezdomovec.

Príťažlivý muž je tiež sebavedomý. Všetci vieme čo je sebavedomie. Sebavedomého muža nič len tak nerozhodí, vie že dostane čo chce. Takisto akceptuje seba a veci ktoré nedokáže zmeniť, no pracuje na tom, čo zmeniť vie. K sebavedomiu tiež patrí trochu sebaľúbosti, neprežente to s ňou, ale ak sa máte radi budete pôsobiť ako niekto koho majú mať radi aj ostatní.

Vie čo od života chce, má svoje ciele a vie ako ich dosiahnuť.

Vie sa uvoľniť a kontrolovať situáciu okolo neho.

Nemusí sa snažiť. Ten kto vloží najmenej snahy a dostane späť najviac vyzerá medzi ostatnými najsilnejší. Všimli ste si ako som použil výraz “vyzerá najsilnejší“? To je preto, lebo sa nemusíte snažiť najmenej, ide o to aby ste navonok vyzerali ako keby ste sa nesnažili. Trik sa skrýva v tom robiť veci ktoré ostatných ani nenapadnú. Ak chcete aby s vami baba ostala tak jej vždy keď chce odísť poručíte aby ostala, iných mužov by toto ani nenapadlo, no vy pri tom nemusíte vynaložiť veľa úsilia.

Ak si spomeniete na všetkých mužov, ktorých ste považovali za coolových/frajerov mali spoločné to, že dokázali minimalizovať to ako sa navonok snažili a ajtak dostali čo chceli. Pracovali na tom možno tvrdšie ako ostatní, no všetkým sa zdalo ako keby im všetko išlo ako po masle.

Keď si začnete všímať ako dostávate pozornosť, napríklad ako sa dievča smeje na vašich vtipoch, ako je smerom ku vám otočená… bude vám jasné ako táto pozornosť funguje. Čím viac jej dostanete tým lepšie budete vedieť ako ju dostať bez toho aby ste sa snažili. Takto sa vám zvíši aj to aký ste cool v očiach ostatných hneď keď vás uvidia.

Zlepšiť to dokážete týmito vecami:

  • Nájdite spôsob ako zlepšiť pozitívnu spätnú väzbu ktorú dostávate pasívne. To znamená základy ako neverbálna komunikácia, postoj, obliekanie, účes. Ak viete týmito vecami zapôsobiť nemusíte sa snažiť inak.
  • Nájdite spôsob ako znížiť to ako sa s babami snažíte na minimum. Raz keď baba cíti s vami nejaké spojenie začne byť viac otvorená a bude o sebe hovoriť. Keď baba hovorí a vy ju počúvate príde jej to ako keby sa ona snažila a vy ju len počúvate. Ona sa snaží aby zviedla vás.
  • Keď budete dávať príkazy robte to v kľudnom, nenáročnom spôsobe. Váš hlas by mal byť dominantný ale naraz aj zrelaxovaný. Čím menej sa budete pri rozkazovaní snažiť, tým ľahšie s vami budú súhlasiť.
  • Snažte sa cítit pohodlne. Ak sa tak cítite aj tak vyzeráte.

Ak si osvojíte tieto vlastnosti budete mať základy atraktivity a vaše šance s babami sa automaticky zvíšia.