Poznáme to, keď ženy nariekajú, že si nevedia nájsť normálneho chlapa. Chodia s mužmi na rande, ale žiaden z nich ich nevie dostať. Najčastejšie sú to starší muži alebo chalani čo ich vystrašia divným dotykom v kine.

Zvyčajne sa dá medzi kamarátmi dievčaťa nájsť chalan, ktorý by pre ňu bol dokonalým, ale dievča sa naňho pozerá len ako na kamaráta. Nosí ju von, platí za ňu, no dievča by sa s ním nevedelo vyspať, lebo je len kamarát a bolo by to divné. Má ho rada, vedia sa rozprávať o všetkom, ale je to len kamarát.

Najhoršie je, že toto obdobie môže trvať veľmi dlho a chalan si bude myslieť, že má stále šancu.

Ako môže niekto kto chce priateľku skončiť len ako kamarát?

Spôsobujú to 3 veci kvôli ktorým niekto skončí ako kamarát.

Rýchlosť

Toto sa nedá obýsť. Muži, ktorí so ženami konajú rýchlo ich vedia dotať ľahšie. Prečo? Lebo čím dlhšie chalanovi trvá posunúť veci s babou, tým menej si ona bude myslieť, že sa jej páči. Ak chlap “rieši“ babu niekoľko mesiacov a stále sa s ňou nikam nepohne bude si o ňom baba myslieť, že je menej mužom ako ten kto sa s ňou vyspí na prvom rande.

Ak sa na to po čase pozrie späť, tak si pomyslí “Hmm, s Petrom som sa vyspala oveľa skôr ako s Mirom… To asi znamená, že Peter sa mi páčil oveľa viac.“

Mali by sme tiež zvážiť to, že baba si bude automaticky myslieť, že chalan s ktorým sa vyspala rýchlejšie bol najatraktívnejší a najdominantnejši s akým kedy bola. Preto je vo vašom záujme dostať babu do postele čo najrýchlejšie.

Viem že aj keby ste sa spýtali baby či to tak je, poprela by to. To aby sme so sexom čakali ak chceme mať vzťah takisto nie je správne. Predsa ak chcete byť s dievčaťom vo vzťahu chcete aby o vás rozmýšlala ako o najmužnejšom akého mala.

Koľko úsilia vynaložíte

Čím viac úsilia vložíte do toho aby ste sa s dievčaťom zblížili, tým menej si bude ona myslieť, že ste pre ňu ten správny. Je to tým, že babu priťahuje to ak ju viete dostať ľahko.

To pre ňu znamená to, že sa jej páčite. Ak viete zbaliť babu bez toho aby ste sa snažili, musí to znamenať, že ju priťahujete aj napriek tomu, že pre ňu tak málo robíte. Takisto platí aj opak: muži ktorí musia investovať veľa času , energie, peňazí do toho aby s babou boli sú automaticky hodnotení ako menej atraktívny. Ak je ten chlap taký úžasný prečo sa musí tak moc snažiť?

Toto je základ kamarátskej zόny.

Chalani v nej si hovoria:

“Urobil som pre ňu tak veľa a ona si teraz odíde s týmto chlapom ktorý sa k nej chová ako ku psovy. Nechápem to!“

Ten zmätený človek ktorý toto povie urobil chybu v tom že sa snažil až príliš. Robil pre dievča toľko, že to vyzeralo tak akoby sa snažil zakryť to, že si ju nezaslúži.

Koľko emόcií a aké emόcie ukazujete

Snažte sa nemať výkyvy nálad. To je rola žien a preto potrebujú niekoho citovo pevného. Bojíte sa byť negatívny. Nebojte sa protirečiť babám, budú vás za to rešpektovať. Žiarlenie je takisto pocit, s ktorým by ste to nemali preháňať.

Toto sú 3 základné veci , prečo sa niekto dostane do “friendzone“:

  • sú príliš pomalí
  • vynakladajú moc úsilia
  • ukazujú príliš veľa emόcií

A prirodzene sú to aj veci ktoré muži najčastejšie robia. Postupujú pomaly aby niečo nepokazili. Investujú do dievčaťa aby ich malo rado pre všetko čo pre ňu spravili.

Sú citlivky a nevedia sa okolo dievčat kontrolovať: žiarlia, sú nervόzny.

Ak sa vyhnete týmto druhom správania, nemali by ste sa ostať len kamarátom.