Asi všetci ktorý už oslovili dievča poznajú tú nervozitu a strach keď sa idete prihovoriť babe. U niektorých ľudí je to silnejší pocit a niektorí si to ani nevšimnú a oslovenie baby je pre nich prirodzené.

Ja sám som s tým veľmi problém nemal. Keď som začínal zdalo sa mi normálne, že oslovím dievča ktoré sa mi páči a chcem ho spoznať. Pre niektorých chlapov to je ale na pokraji nemožného.

Aké sú mentality muža ktorý sa nebojí osloviť babu a je pri tom úplne kľudný? Sú to tieto: baby sú len baby a nemusím sa ich báť, verím tomu že tejto babe sa budem páčiť, pozerám sa na to čo môžem z danej situacie vyťažiť, čiže môžem spoznať úžasné dievča s ktorým budem možno mať vzťah a nebojím sa toho že ma odmietne a bude to trápne.

Ak takéhoto muža žena odmietne on si to ani nevšimne a ide ďalej. Nemusíte sa báť toho, že ak vás nejaká odmietne bude to katastrofa a budete vydedený. Nič sa nestane. Dokonca sa z toho dokážete naučiť nejaké nové veci. Po čase sa to stane zábavou a oslovenie baby vám príde ako úplne prirodzené.

Vybudujte si k tomu záväzok

Pamätám sa keď som začal cvičiť. Niekde som čítal že trvá približne 10 týždnov vybudovať si nový zvyk. Povedal som si, že sa do toho pustím. Prvých 10 týždňov bolo veľmi ťažkých a nevedel som si na to zvyknúť. Často sa mi nechcelo a takmer som to vzdal. Ak som vynechal tréning nahradil som ho. Takto prešlo 10 týždňov a ja som si uvedomil, že cvičiť je celkom zábavné a nie je to ani také ťažké.

Presne takto to je aj so zvykom osloviť to dievča ktoré sa vám páči. Ak to vydržíte robiť 10 týždňov uvedomíte si, že je to úžasné a vracia sa vám to. Ak chcete mať v živote ženy proste musíte ísť von a zohnať ich.

Nemusí vám to zabrať veľa času. Stačí aj keď pôjdete von na 6 hodín týždenne. 3 hodiny v piatok a 3 v sobotu večer a uvidíte pokrok. Musíte si určiť cieľ a dosiahnuť ho. Bude to emocionálne ťažké. Niektoré dni prídete domov sklamaný, že sa vám nedarilo a niektoré šťastný, lebo sa vám podarilo pobozkať babu.

Jediný spôsob ako sa tohto strachu zbavíte je čeliť tomuto strachu. Preto ak sa bojíte osloviť babu čelte svojmu strachu a dokážte si, že sa toho nemusíte báť. Dokonca budete takto menej nervόzny lebo vám pôjde o to prekonať svoj strach a nie o to aby ste sa babe zapáčili. Jediný spôsob ako sa tohto strachu zbavíte je čeliť mu.

Majte ciele. Ak so zvádzaním len začínate stanovte si cieľ “oslovím jedno dievča“ ak sa vám bude dariť tak môžete byť odvážnejší a povedať si, že “dnes dám jednej babe pusu“ a tak ďalej. No nemajte príliš velké očakávania. Ak ste ešte v živote neoslovili babu nedajte si ciel zobrať babu domov. Vyberte si ciele ktoré sú pre vás uskotočnitelné ale nie sú príliš lahké.

Choďte von aj vtedy keď sa vám nechce. Takéto noci môžu byť tie najlepšie. Budete si viac všimať čo sa deje lebo nebudete taký vzrušený, že ste konečne vonku.

Ak sa vôbec neviete prinútiť k tomu aby ste oslovili babu, nájdite si niekoho kto vám v tom pomôže. Ak chcete byť dobrý nie je žiadna iná cesta.

Nájdite riešenia a nebojte sa. Nie je to nič strašné. Všetci naši otcovia dokázali zbaliť babu, dokážete to aj vy.