Veľa z vás má kamarátky, ktoré sa vám potajomky páčia a preto som sa rozhodol napísať tento článok, aby som vám s nimi pomohol.

Je veľa druhov kamarátstiev a preto si to skúsime zadeliť. Ak je to dievča ktoré ste oslovili a zrazu ste sa stali kamarátmi aj napriek tomu, že vy ste chceli viac, spravili ste niekde chybu. Pravdebodobne ste jej nedávali najavo čo od nej chcete. Pamätajte si, nemusíte sa hanbiť za to že sa vám dievča páči. Dajte jej to najavo.

Ak sa vám zdá,že ju chcete zbaliť, alebo inými slovami na nej “precujete“ už mesiace tak vám to pravdepodobne nevyjde, a ona vás ako potenciálneho partnera nevidí. Príťažlivosť nie je niečo, čo sa buduje roky a zrazu len vybuchne a vy budete mať šťastný koniec. NIE! Najčastejšie to je vec s veľmi krátkou trvanlivosťou a vaša šanca sa časom stratí. Preto nikdy neváhajte dať najavo vaše city hneď. (Samozrejme tým nechcem povedať aby ste babe vyznali lásku na prvom rande.)

Ďalšia možnosť je, že ste ju poznali už dlho, no nemysleli ste na to,že by vám to spolu mohlo klapať. V tomto prípade máte šancu. Musíte si samozrejme byť vedomý toho, že ak vás odmietne, pravdepodobne tým končí aj vaše priateľstvo. Ak nemáte šancu byť s ňou sám, pozvite ju von. Ak nebude súhlasiť s tým aby s vami išla na miesto, kde budete len vy dvaja znamená to, že sa tomu snaží vyhnúť. Toto je náznakom toho, že ak sa jej spýtate či opätuje vaše city, jej odpoveď bude pravdepodobne “nie”. No nebuďťe pesimistický. Je veľa dievčat ktoré neoslovuje veľa chlapov a preto sú odkázané len na svojich kamarátov.

Toto neznamená, že je to zlé. Je veľmi vela párov ktoré vznikli z kamarátstva. Pre niektorých ľudí sú takéto vzťahy dobré. Môže sa stať, že práve vy budete jeden z tých. Mali by ste vedieť ktorý typ ste vy.
Niektorí muži nevedia vydržať s jednou ženou a potrebujú ich mať stále viac.

Je to úplne normálne, že takí sú. Ak ste takýto tak by ste sa ale nemali snažiť zbaliť kamarátku s ktorou máte spoločných známych a potom ju podvádzať, viedlo by to k pokazeniu všetkých vašich vzťahov. Väčšinou ak začínate vzťah s kamarátkou, nie je to ako s babou ktorú ste oslovili. Pozná vás a má určité očakávania. Preto je ťažšie ustanoviť si vo vzťahu s ňou pravidlá ako s babou ktorú len spoznávate.

Ak ju poznáte už dlhšie, ste v jej hlave zaradený na nejakú pozíciu(môže to byť : “ten šarmantný kolega“, alebo aj “ten divný spolužiak čo po mne slintá“). Tieto miesta sa ťažko menia, preto vám radím aby ste si v kľude našli nové dievča.

V prípade, že si myslíte, že ste v jej svete zaradený ako potencionálny pirateľ/milenec a ste typ muža ktorému stáčí mať jedno dievča a hladáte lásku, choďťe do toho, zavolajte ju von, povedzte jej čo cítite a dúfajte v to najlepšie.(Ak v to veríte, tu prestante čítať a choďťe to spraviť, môže to byť jedno z vašich najlepších rozhodnutí.)

Môže sa stať, že vám to nevyjde, no ani vtedy nezúfajte. Ak ste osoba ktorá sa neustále snaží zlepšovať, tak sú tucty dievčat ktoré by vás chceli. Ak vám to nevyšlo znamená to, že ste si neboli súdení. Snažte sa sústrediť na to dobré. Oslobodili ste sa od nej a máte šancu nájsť si iné dievča. V balení sa dokážete zlepšiť a nájsť si lepšie dievča.