Získať rande z online zoznamky by malo pre teba byť easy. Rande samotné je odlišná kapitola. Do značnej miery sa tvoje rande bude odvíjať od toho, kde bývaš. 

Ide o rovnaké faktory ako na trhu nehnuteľností: lokácia, poloha a umiestnenie.

Mám odvahu povedať, že poloha určuje 50 – 70% z výsledku toho ako tvoj “date” alebo rande vlastne dopadne.

Najprv mi však dovoľ, aby som sa ťa opýtal na jednu otázku…

Čo robiť pred rande?

Ja sám mám určité rituály, ktoré rád podnikám pred samotným rande. Pokiaľ je čas, rád sa pred schôdzkou snažím dostáť do dobrej nálady. Rád si zacvičím v posilňovni alebo po náročnom dni v práci. Vtedy pre mňa rande funguje ako “zaslúžená odmena” ako niečo, čo môj deň spestrí a ako niečo, na čo sa teším pretože viem, že mi to prinesie dobré emócie. Chcem sa dostať do správnej nálady pretože viem, že to ako sa ona bude cítiť počas rande sa bude odvíjať hlavne odo mňa. Je nutné dodať, že pred samotným rande by som ti radil vypnúť všetky notifikácie na svojom telefóne. To znamená Tinder, Badoo, pokec, whatsapp. Je naozaj nepríjemne, ak si žena na rande  všimne ako na tvojom telefóne vyskakujú srdiečka a neustále sa ti zobrazujú správy od žien. Žena na rande má oči ako jastrab. Určite by si to všimla. 

Pointou je mať vytvorený postup, ktorého sa budeš držať na každom rande. 

V tomto článku sa dozvieš:

 • Čo priniesť na prvé rande?
 • Čo je najhorším miestom  na rande?
 • Kam na prvé rande? 
 • Na ktorú hodinu si dohodnúť rande?
 • Ako dlho by malo rande trvať ?
 • Ako veľmi by mal muž dbať o vzhľad na prvom rande? 

Ale než sa k tomu všetkému dostaneme, musím  ti povedať niečo dôležité.

Tento článok nie je odpoveď na všetko

Moje rady na rande budú pre teba zbytočné, ak nedokážeš komunikovať so ženami online.

Mnohí z Vás na moju stránku prídu s cieľom získať návod, ako získať ženy online krok za krokom.

Problém však je, že dosiahnúť také niečo je zdĺhavý proces, ktorý vyžaduje strategické zmýšľanie, správny plán a niekedy aj trochu šťastia.

Je toho tak veľa, že opísať to v tomto jednom článku je pre mňa doslova nemožné. Môj návod, ako získať ženu na Tinderi obsahuje úplne všetko, čo k tomu potrebuješ (ucelenú stratégiu „ako vybudovať skvelý profil“, ako viesť online konverzáciu, ako sa vysporiadať s nástrahami a unikátnymi situáciami, ktoré počas toho procesu môžu nastať a na ktoré možno nebudeš pripravený), nájdeš, ak klikneš na odkaz nižšie:

ZÍSKAJ JU ONLINE EŠTE RÝCHLEJŠIE vďaka najlepším stratégiám

 

Čo priniesť na prvé rande?

Rád by som ti povedal, že ak prinesieš puget ruží alebo bonbonieru na prvé rande, tak sa tvoje šance dramaticky zvýšia.  Pokiaľ by ale zoznamovanie prebiehalo tak jednoducho a priamočiaro som si istý, že by si odpoveď na túto otázku na internete nehľadal. Priniesť darček na prvé rande je zlý nápad. Hovorí to o tebe, že si od prvého rande veľa sľubuješ. Pristupuješ k stretnutiu ako k serióznej schôdzke a to proste nie je dobré. 

Čo je najhorším miestom na rande?

Večera v reštaurácií je  najhorším nápadom na prvé rande. Je to ten najpriehľadnejší spôsob ako jej dať najavo, že sa z tvojej strany jedná o “vážnu vec”. 

Ktorý atraktívnu muž, by pozval ženu, ktorú nepozná na drahú večeru do reštaurácie? 

Nedáva to žiadny zmysel. Je to príliš seriózne a transparentné. Bude sa k tomu stavať ako k povinnosti a tento druh rande  spôsobí to, že vaše spoznávanie stratí na spontánnosti. Ako prvé rande by si túto možnosť zvolil iba muž, ktorý to zo ženami nevie alebo má minimálne skúsenosti. Večerou začneš formu klasického dvorenia. Tým chcem povedať, že od tohto momentu spolu ty a dievča začnete “chodiť” alebo randiť.  V tomto prípade sa k nej nebudeš priamy a dalo by si povedať, že medzi Vami bude slabý sexuálny náboj. Taktiež existuje vysoké riziko, že spadneš do friendzóny. 

Nechceš si na svoje prvé rande zo zoznamky vybrať šplhanie na lezeckú stenu alebo túru na Zelené pleso alebo spoločný workout v posilňovni.  Je to príliš seriózne a časovo nákladné. Nehovoriac o tom, že po fyzickom tréningu budete obidvaja vyčerpaní a teda k žiadnemu sexu nedôjde. 

Kino je zlé z toho dôvodu, že obidvaja počas 2 hodín pasívne sedíte v tme, sledujete film  a nekomunikujete. Na prvom alebo teda prvých rande by si si ňou mal  robiť niečo, podniknúť aktivitu ktorú by nemala interpretovať ako vážnu vec a ako fyzicky a časovo stratovú.  Chceš aby prvé rande bolo odľahčené.

Kam na prvé rande? 

 • Výber lokácie  alebo miesta, na ktorom by sa prvé rande má odohrávať je dôležité. Tvojou prioritou by malo byť zvolenie miesta z ktorého by ste  sa presunuli k tebe domov čo najrýchlejšie a najjednoduchšie.  Takže je ideálny výber podniku, ktorý je blízko tvojho bytu. Pokiaľ je to od teba ďaleko a musíš použiť auto, mhd alebo Uber, na to aby ste sa presunuli naspäť k tebe, nebude to úplne v poriadku. Čím dlhšie budete cestovať naspäť k tebe, tým bude existovať vyššie riziko, že sa nebude cítiť pohodlne a bude vyššia šanca, že ju začnú po ceste  prepadávať zlé myšlienky ohľadom toho, čo vlastne robí a čo sa bude medzi vami odohrávať ďalej. A samozrejme, že miesto, ktoré je bližšie funguje ako lepšia “presvedčovacia  páka”. “Bývam len tu za rohom,”  znie lepšie než,” Bývam asi tak 50 minút autom od tejto kaviarne. ”

 

 • Existuje aj iná možnosť, že by ste sa po rande presunuli k nej. Samozrejme, že pokiaľ poznáš časť mesta, v ktorom býva môže rande prebehnúť  na mieste, ktoré je neďaleko jej bydliska. A to v prípade, že býva sama. Ale to je varianta, ktorú by som hlavne mužom, ktorí na zoznamkách  začínajú alebo nemajú mnoho pozitívnych skúseností neradil. Pretože sa budú cítiť oveľa viac nepohodlne, keď budú ženy odprevádzať k nej ako k sebe.  Napriek tomu, že budete smerovať k nej, ty musíš byť tým chlapom, “čo drží opraty”, vedie to dopredu a teda mnoho mužov sa môže v tejto pozícií, cítiť neisto a vydesene.  V jej vlastnom byte sa môže vyskytovať mnoho vecí, ktoré môžu zabrániť v tom, aby sa ti úplne otvorila a uvoľnila. Napríklad jej fotografie a spomienky na predchádzajúce vzťahy. U teba doma bude jednoduchšie, aby jej tieto veci zmizli zo zorného pola a teda aj z jej mysle.

 

 • Ideálne je zvoliť si miesto, kde by sa muž  mohol so ženou dostať do bližšieho telesného  kontaktu, ak sa tam tá príležitosť naskytne. Miesto, kde by si sa mohol pomaly presunúť priamo k nej. Kaviareň alebo bar neďaleko tvojho domu alebo bytu sa javí ako najlepšia varianta. Moje obľúbené miesta na prvé rande: Kaviareň, Cocktailový bar alebo vináreň. Káva, drinky alebo víno. Pokiaľ budete piť alkohol, chceš sa uistiť, že sa neopiješ ani ty ani ona. Ona toho nemôže príliš veľa vypiť z toho dôvodu, že pokiaľ sa k tebe dostane po rande, tak jednoducho u teba zaspí. U teba sa jedná o “problém výkonnosti” . Dôvod je ten, že že keď si intoxikovaný, tvoja pečeň pracuje na plné obrátky a znižuje sa množstvo privedenej krvy do penisu. Pokiaľ budeš opitý na “posteľovú gymnastiku” môžeš veľmi rýchlo zabudnúť. Ešte pred tým než, sa pustíš do výberu vhodného podniku, zober do úvahy niekoľko faktorov:

 

HLUK  Prvá podmienka  je evidentná. Nechceš byť v podniku, ktorý je preplnený a hlučný, pretože vtedy je konverzácia skoro úplne stratená. Môžeš použiť svoj hlas, aby si to prekričal ale na konci rande prídeš o hlasivky a je to zbytočné. Takže žiadna krčma futbalových fanúšikov.

HOSTIA PODNIKU Ešte pred tým, než do podniku vkročíš by si si mal overiť osadenstvo podniku. To čo nechceš je pozvať ju do podniku, v ktorom sa vyskytujú miestni opilci a ožrani ,takže krčmu si môžeš škrtať zo zoznamu ( V prípade, že bývaš na dedine tak je to ok. V  rámci dediny to bude akceptovateľné a nemáš ajtak veľmi na výber.)  ale zároveň  si nevyberaj podnik, ktorý je strašne posh, snobský alebo “trashy” .Nechceš pôsobiť ako asociál a zúfalec, ktorý rozhadzuje v podniku do ktorého normálne nechodí a  ktorý míňa  v podniku viac peňazí ako je pre neho normou. Nebudeš sa cítiť v takom podniku pohodlne, vďaka čomu sa ani ona nebude cítiť pohodlne. A ak by si si mal z tohto článku odniesť jednu dôležitú vec, malo by ňou byť to, že sa žena počas celého rande musí cítiť komfortne a pohodlne.  Mimo toho, keď budeš mať úspech a často so ženami randiť, veľmi rýchlo sa to odrazí na tvojom finančnom rozpočte.  

PERSONÁL  Je dobré tieto podniky často meniť. Pokiaľ často randíš a chodiš so ženami do jedného podniku je lepšie dávať čašníkom vyššie “sprepitné” alebo “dýška” – získať si ich na svoju stranu.  Či chceš alebo nie po určitom čase sa na teba nalepí povesť záletníka a personál podniku  nie je vždy otvorený tomu, že ich bar niekto využíva na tento účel. Na uvoľnenej a pozitívnej atmosfére počas rande ti nepridá nepríjemný čašník alebo čašníčka.  Môže do značnej miery  tebe alebo dievčaťu pokaziť  dobrý zážitok z rande.  Takýmto neprajníkom by si sa mal vyhnúť. Ak to nejde, vyber si  jednoducho iný podnik.   

Oznámiť alebo neoznámiť miesto podniku?

Väčšinou im do správ nezasielam konkrétne meno a konkrétnu adresu podniku. Väčšinou im poviem, aby sa so mnou stretli niekde neďaleko. Môžeš sa so ženou stretnúť priamo v podniku a nebude to  extra prekážať.  Existuje tam drobný zádrhel v tom, že  sa môže začať cítiť nepríjemne pred ostatnými ľudmi v danom podniku. Je ťažké sa na začiatku, pri pozdrave  vyhnúť tomu divnému a trápnemu pocitu z toho, že sa s niekým novým zoznamuješ online. Mnoho žien stále vníma zoznamky ako niečo zvláštne alebo nezvyčajné a nemôžeš im vyčítať, že sa cítia kvôli tomu zahanbujúco. Pokiaľ na ňu pri Vašom prvom stretnutí bude smerovať mnoho očí, je možné, že sa tento pocit zbytočne znásobí.  Pre mňa osobne je preto lepšie všeobecne nastaviť “frame”, teda rámec vášho vztahu tak, že vedieš interakciu.  Pokiaľ sa so ženou stretneš 100 metrov od  podniku a budeš ju do tohto podniku viesť, ona bude nasledovať.  Tým, že budeš viesť veľmi rýchlo jej dáš najavo, že vieš čo robíš. Veľmi skoro tento frame, tento rámec správania  “načneš” a budeš na najlepšej ceste, aby sa ubezpečila, že si mužom.  Bude ťa vnímať ako muža, ktorý  preberá zodpovednosť za to, čo bude ďalej nasledovať. Všetko bude ležať na tvojich pleciach a ona ti bude za to vďačná…

Na kedy si dohodnúť rande a ako dlho by malo trvať?

Ideálne by bolo, ak by si si dohodol rande na 19:00 alebo 20:00. Mám pre teba pár pádnych argumentov,  prečo by to nemalo byť neskôr. Pokiaľ žena na rande nepríde (čo by sa ti nemalo stať ak nasleduješ môj postup) alebo pokiaľ veľmi jednoducho už na začiatku rande zistíš, že to s týmto dievčaťom nebude fungovať, máš stále možnosť rande ukončiť a naplánovať si na večer iný program.

Ako dlho by malo rande trvať ?

Rande by nemalo trvať dlhšie ako 1 – 3 hodiny. Niekedy sa naozaj stratíš v konverzácií a to samozrejme bude dobrým indikátorom toho, že je medzi vami chémia. Príliš krátke rande nestačí na vybudovanie rapportu a intímneho puta. Príliš dlhé preťahované rande je otravné pre Vás oboch. Patrilo by sa povedať, že čas je vždy tvojím spojencom a treba to dobre odhadnúť. Tým mám na mysli, že čím dlhšie spolu budete, tým bude existovať vyššia šanca, že sa jej zapáčiš.   

 Ako sa obliecť na prvé rande?

Je samozrejme namieste sa obliecť a pripraviť sa  tak, aby si pôsobil tip-top. Ale nie je to nutnosť. Či budeš mať oholené fúzy  alebo upravenú bradu je v zásade jedno. Mal by si mať čísté oblečenie udržiavať základnú hygienu. Dobrý výrazný parfúm je fajn ale nie overené značky, ktoré sú voľne dostupné. Existuje  mnoho lacných a skvelých parfúmov pokiaľ si urobíš menší prieskum. Chceš vonať výnimočne, nie ako každý iný muž takže sa vyhni obľubeným značkám. Ja osobne mám určitý dištinktívny štýl obliekania ale nie je to niečo nutné alebo vyžadujúce. Chodievať k dobrému barberovi je samozrejme plusom. Vo všeobecnosti by si mal dať svojim výzorom najavo, že sa o seba staráš a ak ťa predstaví svojim kamarátkam, tak sa za teba nebudú hanbiť. Mal by si pôsobiť reprezentatívne a upravene. Hovorí to o tebe, že si otvorený spoznávaniu. Nazval by som to tak, že sa robíš dostupným. Že máš sociálnu inteligenciu, čo je jedna z ďalších črt príťažlivého muža a alfa samca.    

Čo robiť na prvom rande?

Takže základný plán rande – ” kde, kedy, prečo” máme za sebou. V nasledujúcej sekcií ti prezradím, ako by dokonalé rande zo zoznamky malo vlastne prebiehať. 

Ako privítať ženu na rande?

Stačí úsmev a podanie ruky. Môžeš ju objať a uvoľniť napätie tým, že povieš niečo ako: 

“Dlho som ťa nevidel. Vyzeráš dobre.”

To  by mohlo úspešne “prelomiť lady” na osobnom stretnutí.

Ako som už hovoril, pre ňu to pravdepodobne bude čiastočne zvláštne a bude sa cítiť nervózne. Takže je dobré jej dať najavo, že vieš čo robíš a že sa bude v tvojej blízkosti cítiť dobre. Rychlo prelom ticho. Chceš, aby získala pocit, že toto nie je tvoje prvé rande zo zoznamky. Úsmev, očný kontakt a pozitívny prístup vždy vyhráva. Pri privítaní ním preto nešetri.

Témy konverzácie na rande

To je  časť, ktorá vždy  zaujíma najviac ľudí. O čom by sa muž mal so ženou na prvom rande rozprávať. Nie je to až tak podstatné. Škola, práca, cestovanie to je všetko v poriadku.  Všetky stretnutia zo zoznamky majú niečo spoločné. 

 • Na týchto stretnutiach a schôdzkach  budeš dostávať, tie isté otázky, dookola:

“Odkiaľ si ?”

 “Kde pracuješ?”

 “Aké sú tvoje hobby?

Môžeš si vyhradiť čas na vytvorenie naozaj kreatívnych odpovedí.  Ale nemala by s teba mať pocit, že si si urobil dokonale domácu úlohu. Nemal by si mať pripravenú odpoveď na každú jej otázku. Kvôli tomu, by si mohla domyslieť, že tie otázky dostávaš často, čo je v tomto prípade opäť zlé. Rovnako by si jej nemal hádzať do tváre každý detail z jej profilu, pamätať si úplne celú konverzáciu zo zoznamky , pretože to o tebe vypovedá, že si od tohto stretnutia veľa sľubuješ a máš vysoké očakávania. A to hovorí, že nemáš pravdepodobne mnoho možností v rámci výberu partnerky.  Mal by si k  tomu pristupovať nezáväzne – ako keby si sa išiel stretnúť s priateľom, ktorého si dlho nevidel a mať minimálnu predprípravu. Túžiš spoznať skvelú atraktívnu ženu a skúšaš zistiť, či ňou je práve ona. Rande pre teba nie je výnimočná dramatická udalosť.

Na začiatku sa snažím o to, aby bola konverzácia čo najviac situačná – Small talk. Na začiatku rande sa s ňou určite nechceš púštať do hlbších debát. 

 • Chceš, aby bola diskusia pre ženu na začiatku ľahko stráviteľná. Mal by si sa jej to pokúsiť uľahčiť. Je možné, že bude opäť trochu nervózna. 

 

 • Chceš rozprávať o tom, čoho sa môže ľahko chytiť a teda keď jej budeš hovoriť o tom ako nesúhlasíš z rozhodnutiami Ruska nad konfliktom v Sýrií, bude pre ňu ťažké, aby sa vyjadrila. Keď jej budeš hovoriť, že máš rád kávu s mliekom, to bude informácia, ku ktorej sa môže vyjadriť veľmi jednoducho úplne každý, nezávisle od vzdelania a  sociálnej vrstvy.

 

 • Nechceš aby tá konverzácia bola logická, lineárna a plná faktov, pretože takto v nej pravdepodobne nevyvoláš žiadne emócie. Môžeš na urobiť dojem svojím prehľadom, intelektom ale nebude kvôli tomu z teba vlhká a necrkne si od smiechu do nohavičiek. Vaša konverzácia by nemala mať v tomto bode žiadny cieľ, ty by si nemal mať žiadny vedľajší zámer. Nemal by si sa na ňu snažiť urobiť dojem. Mal by si proste vibovať.(vajbovať), striedať témy ako s niekým, koho roky poznáš a komu môžeš dôverovať.

Čím viac jednoduchšia a primitívnejšia  konverzácia na začiatku bude,  tým lepšie to bude pre Vás oboch.

V konverzáciách sa nebojím často používať pauzy. Dáva mi to príležitosť na to, aby som pracoval so sexuálnym napätím, keď  ju bude vzrušovať len môj pohľad na ňu samotnú. Nebojím sa toho, keď stratím reč. Nebojím sa toho, keď poviem hlúposť, ktorou by som sa mohol strápniť. Zaseknutie alebo to, že ti dôjdu slová, sú prirodzenou súčasťou každej normálnej  konverzácie. Robia konverzáciu skutočnou a reálnou. Keď sa nad tým zamyslíš, komunikuje trochu neistotu, keď sa neustále snažíš vyplniť ticho a neustále “mlieť hubou”. Snažíš sa mať neustále kontrolu nad situáciou a to o tebe vypovedá, že si vo vnútri neistý a niečo kompenzuješ.

Ako sa správať na prvom rande?

Na rande sa nesnažím do veľkej miery demonštrovať hodnotu a atraktívne kvality alfa samca. Či už spoznávam ženy osobne alebo online, počítam so základným predpokladom, že si moje kvality uvedomuje a že jej teda nemusím nič dokazovať.  Tým ako rozprávam, mojou rečou tela, tým že sa nebojím  rozprávať nahlas a prenikavo, tým že mám stabilný očný kontakt, úsmev jej o sebe prezradím všetko, čo potrebuje vedieť.  V podstate nemusím ani rozprávať.To je skutočné sebavedomie.  Môj osobný prejav si  spojí s tým základným predpokladom, ktorý získala z mojich fotografií, z našej online konverzácie.  Práve preto nie je nutné v tejto fáze zostávať dlho – váš kontakt na zoznamke ti v tomto ušetrí časť roboty. 

Nesnažím sa dať prehnane  najavo, že som atraktívny muž lebo verím, že sa toto presvedčenie u nej potvrdilo samotným osobným stretnutím. Ak si atraktívny muž, nikomu nemusíš dokazovať, že si atraktívny muž. Proste ním si. Spoľahni sa na to, že ťa preverí a že sa v tebe nezmýli. 

Do veľkej miery, skáčem medzi témami. Naschvál skáčem do reči aj jej. Vďaka tomu som expresívny a určujem tým rytmus konverzácie. Určujem to, kam sa konverzácia uberá – O čom sa konkrétne rozprávame. V tomto ohľade som určite asertívny. To čo nechceš je, aby sa téma uberala k jej nešťastiu v láske a bývalým partnerom, tragickým udalostiam a čomukoľvek čo vytvára v ľuďoch negatívne emócie. Rande musí byť odľahčené a zábavné pre oboch. Musi to byť zábava. Ak to nebude zábava bude to únavný a nudný meeting. Nudné meetingy nekončia eufóriou a už vôbec nie sexom…

Sex ako téma rozhovoru

Ak sa dostaneme k téme sex, nebojím sa nadviazať a niečo krátke blazeovane povedať, vyjadriť svoj názor –  nehanbím sa za prejavenie sexuality, lebo viem, že  normálni ľudia mavajú sex.  Sex je prirodzená súčasť každého vzťahu. Sex je akceptovateľný  ale zároveň túto tému, nerozvíjam a nevraciam sa k nej.  Pretože tam vonku sa mladá žena dostane zvyčajne do styku s dvomi typmi mužov: 

 • Prvá skupina  sú muži, ktorí  sa hanbia rozprávať o sex. Muži,ktorí sa červenajú pri  prejavení akýchkoľvek  náznakov a teda túto tému vždy utnú a hodia do outu. Čo je zlé, pretože ty, ako muž určuješ čo je “normou” vašej interakcie a teda pokiaľ je sex pre teba tabu,  bude to tabu aj pre ženy s ktorými prídeš do kontaktu. Ty si ten čo, určuje to, čo je normálne a dovolené v rámci vašej interakcie a ženy sa prirodzene na to adaptujú bez toho, aby si ich do toho nútil. 

 

 • Druhá skupina  sú muži, ktorí to hádžu do opačného konca spektra. Muži, ktorí sa absolutne  neboja rozprávať o sexe, lebo vedia že ženy majú rady sex. Ale títo to väčšinou preženú. Väčšinou sa na tejto tému zaseknú. Ženy si to môžu vysvetlovať ako úchýlné alebo trochu divné. A znovu by som ti doporučil, aby si sa nad tým zamyslel.  Pokiaľ často hovoríš o sexe, často o ňom vtipkuješ, často sa k nemu vraciaš, vypovedá to o tebe, že pravdepodobne ho často nemávaš. Čo je samozrejme zlé. Ona to samozrejme nebude vnímať ako plus. Ženy chcú byť s mužmi, ktorí mávajú sex často a ktorí majú skúsenosti s mnohými ženami, pretože to o nich vypovedá, že sú žiadaní a dobrí v posteli ajkeď ti to samozrejme do očí nikdy nepovedia. 

Máš rád sex a často ho praktizuješ.

Chceš aby sa túto informáciu dozvedela z tvojich manierov. Nie z tvojich slóv. 

Niektoré mladé ženy, ktoré svoju sexualitu iba objavujú a sú zvedavé možno budú veľmi radi túto tému s tebou preberať a vtipkovať, takže úpne by som tento prístup nezatracoval ale najviac sa mi osvedčilo proste to, aby si o sexe uvažoval takto. Nemal by si komunikovať, že si úchyl, ktorý myslí len na to jedno.

Na sex vo všeobecnosti v konverzácií len drobne a vtipne odkazujem a potom prechádzam hneď na iné tému. Tým, že ihneď zmením tému  zamedzím tomu, aby som spadol tohto “framu” úchylného muža  a zároveň v nej možno vzbudím zvedavosť, intrigu pretože sex naznačujem ale nehovorím o ničom konkrétnom.  Tak dávam najavo to, že mám sexuálny zámer a naozaj tu nie som na to, aby som sa stal jej kamarátom. 

 Konkrétny príklad: 

ONA:Na sociálnych sieťach sa bežne zobrazuje násilie.

JA:Neznášam násilie. Nedokázal by som udrieť ženu. Ženu by som nikdy nedokázal udrieť.

ONA:Nikdy?

JA:Nie ženu by som nedokázal udrieť. Len v posteli, keď by mi to prikázala. Povedz mi viac o tom Anglicku, bola si tam na stáži… 

Ďalšie variácia:

JA:Bola si vždy sexy alebo si sa k tomu dopracovala po rokoch? 

JA:Rád by som ti povedal, že  nemám z teba neslušné myšlienky ale asi by som klamal. 

Ihneď sa posúvam ďalej a nezostávam na tejto téme. Nechceš proste pôsobiť ako stand-up komik so sexistickými vtipmy. Pristupuj k tomu tak, ako keby si mal konverzáciu “okoreniť” z času na čas prejavmi sexuálneho zámeru. Nič viac a nič menej.

Ako sa s ňou zblížiť ? 

V komunite  “zvádzačov” sa to často zvyklo nazývať ako “rapport”. Cieľom tejto časti rande je nadviazať so ženou spojenie. Väčšinou to robím tak, že najprv začnem rozprávať o sebe. Počas konverzácie jej úprimne vyjadrím svoj názor. Poviem je to, čo si myslím. Možno so mnou nebude súhlasiť, možno nebudeme vo všetkom za jedno  ale bude rešpektovať to, že mám vlastný názor a nebojím sa ho vyjadriť. Tým vytvorím správne podhubie pre vytvorenie dôvery.  Riskujem, že so mnou nebude súhlasiť, riskujem, že sa naše názory rozchádzajú. Čiastočne tým vytvorím dojem, že nemám čo skrývať. Tým jej dám povolenie k tomu, aby ani ona predo mnou nemusela nič skrývať.  Kľúčom je nájsť správny balans medzi radikálnou úprimnosťou a nepriamym spôsobom konverzácie.

Lebo obidva extrémy sú zlé.

Teda na jednej strane jej nemôžeš vždy povedať to, čo ťa napadne. To je spoločenská demencia, proste asociálnosť. 

Pokiaľ jej povieš:

Chcem si ťa proste zobrať domov a vyspať sa s tebou.

To nebude fungovať.  Žena v mužovi vyhľadáva fyzickú, emočnú a sociálnu bezpečnosť. Keď jej vždy povieš   ”čo na srdcim to na jazyku” bude mať strach, že ak sa s tebou vyspí, tak to prezradíš svojim kamarátom a  jej kamarátkam. Tým by si túto sociálnu bezpečnosť určite narušil.

Pokiaľ by si videl jedno z mojích osobných stretnutí od začiatku do konca pravdepodobne by ti pripadali mnohé časti rande ako nudné a nezáživné. A nebolo by to preto, že ja som nudný, ale bolo by to tak preto, že sa v skutočnosti nikam neponáhľam a nechávam interakciu volne plynúť. Viem, že čas je na mojej strane a čím dlhší čas strávím v jej prítomnosti, tým bude vyššia šanca, že skončíme spolu.  

Prečo je dôležité, aby si ženy na rande nesúdil?

Nanešťastie žijeme v “slut shaming” spoločnosti. V najväčšej miere muži súdia ženy za ich prejavenie sexuality. Ženy kvôli tomu môžu utrpieť oveľa väčšie poškodenie spoločenskej reputácie ako muži. Ženy sú prenasledované za to, že verejne dávajú najavo to, že majú rady sex. Najväčšou iróniou je na tom to, že tí istí muži, ktorí najviac ženy súdia a teda kategorizujú ženy: Táto je povrchná. Tejto ide o peniaze. Táto je taká a táto je onaká – tý sami zabraňujú v tom, aby sa s nimi ženy pustili do intímneho styku veľmi rýchlo. Ženy sa v prítomnosti týchto mužov boja byť sami sebou – teda boja sa dať najavo, že majú rady sex  a preto teda k nezáväznému sexu často nedochádza. Muži si sami ničia svoje šance.

Samozrejme, že chceš mať určitý štandard a medzu správania, ktoré toleruješ ale nechceš to opäť verbalizovať. Opäť mala by sa dozvedieť to, akú partnerku hľadáš na základe tvojich činov a názorov, nie na základe tvojich slóv. 

Mal by si byť úprimný ale sú chvíle, keď je lepšie jednoducho nehovoriť nič alebo hovoriť nepriamo, ako byť 100% úprimný. Nie je nič zlé na zadržiavaní tvojich myšlienok alebo informácií pred ľuďmi, ktorých dobre nepoznáš  alebo s ktorými nie si dobrý kamarát.

Viac spoločensky inteligentnejší a spoločensky prijateľnejší  spôsob, ako byť úprimný v krátkodobej stratégii spoznávania  (keď chceš sex) je byť nepriamy a iba naznačovať, používať otvorené odpovede a hovoriť viac telom ako slovami. Ženy majú pred mužmi obrovskú výhodu – vysokú úroveň  spoločenskej inteligencie. Ten rozdiel v čítaní ľudí je medzi ženami a mužmi zdrvujúci.

Ako docieliť, aby žena chcela teba? 

Spoznávanie je dvojhra a obidvaja “zúčastnení”  musia priložiť ruku k dielu. Počas vašej konverzácie by si jej mal dať taktiež priestor aby sa ti  tzv. “kvalifikovala.”  Tým mám na mysli, aby si  prestal rozprávať a dal aj jej priestor aby aj ona o sebe niečo prezradila.  Musíš jej dať najavo, že je pre teba výnimočná  a že existuje dôvod prečo sa ti páči práve ona spomedzi ostatných žien. Opäť získa sčasti tento dojem, pretože si bol ochotný sa stretnúť práve s ňou  aj keď si bol  povedzme  zaneprázdnený. Mohol si si na  zoznamke vybrať na date  akúkoľvek  ženu, ale vybral si práve ju.

Umožníš jej to, aby sa ti mohla predať. V podstate ju necháš aby ti ti povedala dôvody, pre ktoré by si si mal vybrať práve ju. Aby ti dala možnosť dokázať,  že ťa nepriťahuje len jej fyzický vzhľad ale aj vnútorné kvality. Jej ambície, jej cieľe, jej doterajšie úspechy, životné skúsenosti a intelekt.  Musí vo vašej konverzácií existovať  priestor kedy sa ona snaží zapáčiť tebe . Tvojou úlohou je  vypočuť ju a dať jej najavo, že za toto všetko ju uznávaš, rešpektuješ, podporuješ a obdivuješ. 

Pokiaľ tam toto nebude. Môže  to vnímať tak, že ťa naozaj priťahuje len jej vzhľad a nebude sa s tebou chcieť zblížiť na intímnej úrovni.

Povie ti napríklad:

Vyhrala som polmaratón na…

Mám najlepší priemer známok z celej triedy.

Ovládam ruský a španielsky jazyk

Dosiahla som X a Y...

 V tomto momente je tvojou úlohou, prestať mlieť o sebe a vyjadriť jej obdiv a uznanie.  Pochváliť ju za to. 

Možno nastane situácia, keď to nebude pre teba možné pretože ti jednoducho  nič nepovie , alebo je príliš mladá a jednoducho  zatiaľ toho veľa neprežila. Vtedy jej môžeš povedať:

Páčiš sa mi… ale je to divné…lebo neviem prečo.  

Viem, že to znie zvláštne, páčiš sa mi ale neviem proste prečo. 

Tým, jej dáš najavo, že ju uznávaš ale nemusíš odkazovať na žiadny konkrétny dôvod. 

Musíš to urobiť lebo takmer určite tam bude moment, keď sa v jej hlave objaví myšlienka:

“Prečo by si atraktívny muž ako ty, mal vybrať ženu ako ja? Čo ma robí výnimočnou?” 

Pokiaľ si odpovie tak, že ju výnimočnou robí iba jej vzhľad, tak sa s tebou pravdepodobne nevyspí. Pretože  to znamená, že by si mohol mať akúkoľvek inú atraktívnu ženu. A nebude sa z touto myšlienkou vyrovnávať dobre. 

A ona si  teda musí uvedomiť:

“Okay, páčim sa mu celá – nielen navonok ale aj vo vnútri.”

A vo všeobecnosti  –  Počas konverzácie by tam  mal existovať bod, keď začne ”naháňať” tvoju validáciu, teda tvoje uznanie. Čím viac ťa bude “naháňať”, tým viac bude investovať.  A keďže  bude investovať, bude očakávať návratnosť tejto investície. Bude s tým úzko späté jej vlastné ego.

A teda misky mechanických váh sa preklopia. Ona bude proaktívne baliť teba, ona bude zvádzať teba a ty jej len uvolníš priestor. Ustúpiš, aby sa na zvádzaní mohla taktiež podielať.  A neskôr bude oveľa viac otvorená tomu, aby urobila presne to, čo chceš…

Dotyky a bozky na prvom rande 

 • Pravdou je, že správny čas na bozk môže nastať kedykoľvek. Nedá sa to presne určiť. Je to individuálne. Väčšinou vtedy, keď jej emócie dosahujú  “vrchol”.  Cíti sa v tvojej prítomnosti rozveselene, šťastne, smeje sa, baví sa, užíva si to. Vtedy sa väčšinou objaví možnosť posunúť váš vzťah do ďalšej úrovne. Zvyklo sa to nazývať  “eskalačné okno”.  To je väčšinou tá správna chvíľa na akýkoľvek posun vo vašom vzťahu. Môžeš jej povedať Rád by som ťa pobozkal alebo použiť “triangular gazing”. Vtedy sa striedavo pozeráš do jej očí a na jej pery. V tomto  “trojuholníkovom” obraze jej dáš podvedomo najavo, že ju chceš pobozkať. 

 

 • Musíš na to ísť pomaly a postupne. Môžeš začať jednoducho tým, že ju chytíš za ruku. Alebo ju začneš škrabkať za ušami a povieš jej: ”Vyzeraš ako šteniatko.”

 

 • Ak sa s tebou nechce pobozkať mal by si zistiť, čo sa  za tým skrýva. Mal by si rozlíšiť, či dôvod spočíva v tom, že sa s tebou nechce bozkávať na verejnosti, pretože nechce byť vnímaná ako ľahká alebo je to kvôli tomu, že necíti príťažlivosť.  Ak je to to prvé, tak  ju môžeš pobozkať, keď spolu vyjdete z podniku. Ak je to druhá situácia nezúfaj. Stále to môžeš dohnať a k bozku môže dôjsť na druhom alebo treťom rande.

 

 • Pokiaľ sa s ňou nevyspíš na prvom rande ale pobozkáš sa s ňou samozrejme to bude dobré, pretože je to súčasťou  správneho framu – rámca komunikácie medzi mužom a  ženou. Tým chcem povedať, že stále platí, že ju chceš spoznať na intímnej úrovni  a nie si tu na to, aby si sa stal  jej kamarátom. Ak ju nepobozkáš na prvom rande, nič sa nedeje, nič nie je stratené. 

Ako by si to uvažovanie o prvom rande zhrnul? 

Stanovisko, ktoré by si mal na rande zastávať je jednoduché. Od samotného rande by si si nemal nič sľuboval a nemal by si mať vysoké očakávania a plány.  Chceš  proste pred ňou  pôsobiť ako niekto, kto prešiel mnohými rande a vie čo robí, chce ju spoznať ale zároveň z toho nerobí veľkú vec a dôležitú udalosť a má  blazeovaný a akýsi  “laxný” prístup. Chceš aby mala z teba dojem, že žiješ sexuálne aktívny život, nezávisle od toho koľko máš rokov ale zároveň sa tým nechvastáš a berieš to ako prirodzenú vec. K samotnému rande nepristupuješ ako k dramatickej udalosti, ktorá by mala od základu zmeniť vaše životy.  Priťahuje ťa, chceš ju spoznať ale nie je to pre teba veľká vec pretože tam vonku je veľa žien, veľa výnimočných žien.

Prečo ešte ?

Ženy s tebou majú väčšinou dobré skúsenosti a sex je otázkou času.  Chceš si užiť spoločnosť atraktívnej ženy ale ak s toho nič nevzíde, nič sa nedeje  a mal by si si odniesť dobrý pocit už len z toho, že pôvabná žena s milým úsmevom  sedela pred tebou a bavila sa na tvojich dementných príbehoch a fóroch.   

Ako ukončiť prvé rande

Toto je pravdepodobne najťažšia časť celého rande pre mnohých mužov. Po 1, 2 alebo 3  hodinách by mal nastať čas na to, aby ste sa presunuli.  Dopijete drinky, kávu alebo víno a výjdete von z podniku.

Môžeš sa s ňou trochu prechádzať napríklad v parku ale dôjde ku kľúčovému momentu.

Ako chlap musíš prevziať zodpovednosť za to, čo sa medzi Vami bude ďalej odohrávať. Nesmieš nechať ťarchu rozhodovania toho,či spolu budete mať sex alebo nie na jej  pleciach. Mnoho mužov to vníma ta, že by im žena mala dať jednoducho “green light” proste povolenie alebo očividný náznak toho, že ju muž môže odprevadiť k sebe domov. To nikdy nenastane.  Nebude sa v tejto pozícii cítiť pohodlne a nikdy navrhne aby ste ste išli k tebe alebo k nej. Žena nikdy nepríjde s týmto návrhom ako prvá. Je to proste príliš veľké sústo.

Z vás dvoch si ty ten, čo to musí viesť. Byť lídrom.  Konkrétne to musíš žene navrhnúť. Mal by si jej  to povedať oznámovacím a nie opytovacím tónom.

Samozrejme, že je nikdy nepoviem nič v štýle : 

“Poď ku mne domov a dáme si sex.”

To je neskutočne nezodpovedné.   Nadviažem na myšlienku, ktorú som jej do jej hlavy zasadil na samotnom rande. 

“Môžeme ísť ku mne domov, asi by som si ešte dal to víno.” 

Dal by som si ešte jeden cocktail ale tentokrát naozaj dobrý, 

“Môžem ti ukázať výhľad z našej terasy/niečo iné.”

Pokiaľ si urobil všetko správne až do tohto bodu, dostaneš od nej dva typy odpovedí. 

Buď neodpovie nič a len s tebou začne kráčať tvojím smerom, čo je ten najjasnejší pozitívny  signál/nápoveda  akú kedy od ženy dostaneš alebo povie nie, čo znamená, že ešte nie je pripravená aby na to s tebou skočila.  A vtedy to môžeš zahovoriť a pokúsiť sa o to neskôr alebo sa s ňou rozlúčiť a nechať  to na nabudúce.  Nikdy nepovie “Dobre” alebo “Áno.” To sa nikdy nestane.  Nikdy neočakávaj, že povie áno. 

Prečo nepovie áno a nedá ti to tak jasne najavo?

To by si opäť mohla znova vysvetliť tak, že je ľahká. Opäť ju to to vrhá pod nepríjemné červené svetlo reflektora spoločenského tlaku. Keď nepovie nič a len bude s tebou kráčať to môžeš interpretovať ako  “ jej áno.” 

Ona v podstate zvažuje, že sa s tebou vyspí. V tomto momente jej táto myšlienka určite prešla hlavou. Pokiaľ sa jej páčiš bude sa snažiť samú seba presvedčiť, že je to v poriadku.  Vo svojej hlave si to tak vysvetlí, zracionalizuje:

“Idem k nemu, ale idem k nemu na víno, nie preto, že s ním budem spať a že som štetka.”

Na jej reči tela môžeš taktiež usúdiť ako to vníma. Môžeš sa ňu pozrieť a na základe jej pohľadu odhádnuť či je pripravená alebo nie. Ale bohužial je toto niečo, čo si osvojíš až keď budeš mať so ženami mnoho skúseností.😢

   

Ako dostať ženu do postele po prvom rande

Malo by si mať stanovený presný postup na každé prvé rande. Improvizovať miesto stretnutia po tom, keď sa s ňou stretneš osobne je cesta do pekiel.

Existuje limit, že ak muž  prekročí určité množstvo schôdzok bez toho, aby k sexu vôbec došlo,  tak sa jeho šance na sex s touto ženou v budúcnosti dramaticky znížujú. Je tak trochu irelevantné či k sexu dôjde na prvom rande naslepo, druhom alebo  treťom rande. Stanovil by som si  určitý limit  – Povedzme, že do  tretieho rande ale je to subjektívne, záleží od toho koľko času máš a koľko času chceš spoznávaniu obetovať. 

Môžeš to brať  tak, že sa navzájom na prvom rande navzájom iba  “oťukáte ” – otestujete.  Je to testovacie kolo. A nie je nutné, aby si to posúval smerom k spálni. Malo by dôjsť k  situácií, keď sa na prvom rande potvrdia jej očakávania v tom, že si atraktívny muž. Jej predstava, ktorú nadobudla  z tvojich správ a profilu by mala sedieť s tým, ako pôsobíš v skutočnosti. 

Musím priznať, že to môže byť aj inak. Povedzme, že  nemá o tebe  vysoké očakávania  a ty ju pozitívne prekvapíš.

Alebo keď má o tebe na základe správ a tvojho profilu určitú predstavu a vďaka prvému rande získa z teba úplne iný pozitívny dojem. Napríklad keď si v správach stručný a vágny ako to doporučujem ja, ale na osobnom stretnutí zistí aký si výrečný a  skvelý rozprávač príbehov.  To je vždy skvelým prekvapením a na tvoju stranu to hodí mnoho plusových bodov…

Niektoré ženy majú pravidlo,že  za nič na svete sa nevyspia s niekým skôr ako na treťom rande. Je to proste pravidlo, ktoré majú a nič s ním neurobíš. 

Pokiaľ sa s tebou nevyspí na prvom alebo druhom rande, znamená  to, že proste potrebuje viac času. Je to úplne v poriadku. A je na tebe, či máš záujem ďalej pokračovať. “Ako sa dostať žene do nohavičiek, by nikdy nemalo byť tvojim konečným cieľom. Existuje však nebezpečenstvo, že čím dlhšie pokračuješ “v randení” alebo “v chodení” so ženou bez toho aby došlo k sexu tým je vyššia šanca, že vzťah  padne do friendzóny… 

Nie je kam sa ponáhľať ale…

Ale… je tu veľké ale…

Zároveň chceš aby k sexu došlo čo najskôr.

Prečo?

Po sexe ju začneš vidieť celú aj z jej chybami. Od tohto bodu si postupom času vytvoríš  kompletný obrázok toho, či dáva zmysel,  aby si sa s ňou stretával alebo nie. Či ťa naozaj priťahuje to, aká je vo vnútri alebo nie. 

Keď ťa fyzicky priťahuje a je v tvoje blízkosti,  si vzrušený a v mozgu sa ta ti začnú vyplavovať chemikálie. 

Tvoja staršia časť mozgu  vnima túto ženu ako sviežu, novú príležitosť na reprodukciu.Takže prirodzene ti  mozog sám  dodá dôvody, prečo je táto osoba úžasná,  skvelá a výnimočná.  

Tvoj úsudok bude nepresný nezávisle od toho, ako dlho si s ňou píšeš a ako často sa s ňou stretávaš. Toto emočné zafarbenie je samozrejme obojstranné.  Akonáhle v nej vzbudíš príťažlivosť bude to proste tak – aj ona  ťa bude chcieť vidieť len v tom najlepšom svetle. 

Po sexe sa tohto filtra čiastočne zbavíš. Pretože už nie si nadržaný a tvoje zmýšľanie nezafarbujú emócie.

Akokoľvek tvrdo to znie. Skutočný názor na ženu si vytvoríš až po sexe a po dlhšej dobe. Dovtedy ste obidvaja ako na drogách. Obidvaja máte  dobrý pocit z toho, že každý z vás má pred sebou ideálneho partnera a nevidí realitu. Nechce vidieť realitu. Ľudia chcú radšej žiť v predstave a ilúzii toho, že možno našli ideálneho partnera ako keby mali byť konfrontovaný z realitou, že ľudia sú nedokonalí.  Ľudia radšej interpretujú ľudí prostredníctvom príbehov, fantázie než číslami a faktami. Je to tak pre nich jednoduchšie.

A znovu je oveľa viac bolestivejšie, keď uvedomenie, že si z niekým nerozumieš  získaš po 2-3 mesiacoch chodenia a randenia bez sexu. 

Ja ťa teda nechcem navádzať k tomu, aby si sa stal sukničkárom a aby si vždy inkasoval vždy na prvom rande ale chcem ťa naviesť k tomu, aby si ženy videl čo najrýchlejšie v jasnom svetle.    

Prechod medzi prvý a druhým rande 

Ak z akéhokoľvek dôvodu k sexu po prvom rande nedôjde, pokračuj ďalej. Posielaj jej audiovizuálne správy. Zostaň s ňou v úzkom kontakte. Celé to udržuj v rovine spoznávania a každých pár dní jej pošli správu. Pokiaľ jej  napíšeš správu, že sa ti páčilo vaše prvé stretnutie, určite tým nič nepokazíš. Zaželaj jej počas jedného dňa “Dobré ráno” a “Dobrú noc”. Chceš naviazať tam,  kde si prestal ale zároveň  nedopustiť aby medzi prvým a druhým rande prešlo veľa času. Železo sa má kuť za tepla.   

Kto by mal platiť na prvom rande? 

Jedna z tých tých otázok, ktorá trápi mužské pokolenie už tisíce rokov. Odkedy bol Adam na jablkovom smoothie s Evou v Rajskej záhrade. 

V zásade by na tom nemalo záležať. Platíš ty, platí ona alebo platíte obaja. Pokiaľ je mladá a ty zarábaš, môžeš zaplatiť ty. Bavíme sa tu o pár eurách za kávu, cocktaily alebo 2 poháre vína. Pokiaľ si to nemôžeš dovoliť, hovorí to o tom, že by si mal zapracovať na svojej finančnej stránke. 

Nech je to už akokoľvek to, čo by si nemal, je riešiť to, extrémne do hĺbky. V komunite “Zvádzačov” sa tomu zvyklo v minulosti hovoriť supplication. Tým, že  by si to  začal riešiť a v podstate s ňou o tom vyjednávať, by si si to pokazil. Tým, že to riešiš poukazuješ na to, že je to problém. Aký typ atraktívneho muža rieši pár eur kvôli jednej holke, ktorej niekoľko  hodinovú prítomnosť si užíval alebo neužíval. Nedáva to proste zmysel. 

A ako pokračuješ na rande  č.2 a č.3? 

Postup je rovnaký ako na prvom rande. Možno si zvolím iný druh podniku – Ak bolo prvé rande “káva” druhé zvolím ako “víno”. Ide iba o to mať správny spôsob uvažovania. Ten  správny mindset na prvé rande alebo rande vo všeobecnosti je mať skalné presvedčenie že k sexu k takmer určite dôjde.  Proste máš tam predpoklad, že skôr alebo neskôr bude a preto by si proste nemal byť nervózny, vydesený a mať strach. A čo sa týka výberu  aktivity  na ďalšie rande, ďalšie schôdzky , aký podnik by si vybral na rande so ženou keby si vedel, keby si bol na 100% presvedčený že k sexu dôjde? Pravdepodobne by to bola aktivita pri ktorej si veríš, v ktorej máš určitú úroveň kompetencie, čo ti dodáva sebavedomie – hobby v ktorom sa cítiš ako ryba vo vode. Alebo podnik, ktorý rád navštevuješ so ženami  alebo bez, v ktorom sa poznáš s personálom a cítiš sa v ňom dobre a pohodlne. 

Ďalšie rady pre mužov na prvé rande

Ak sa ti podarí to, aby si ju presvedčil ísť tebe domov po prvom rande a k sexu napriek tvojmu úsiliu nedôjde, môže to na  tvoje počudovanie vnímať pozitívne. Nie každý muž sa k niečomu takému odhodlá. Pozvať ženu k sebe domov na prvom rande je veľmi odvážne. Môže zostať milo prekvapená. A mnoho žien to prekvapí do tej miery, že ak prídu na druhé rande, tak toto správanie budú od teba očakávať. 

Indikátor vďaka ktorému, môžeš rozpoznať, či bola žena pripravená na to, aby sa s tebou vyspala na prvom rande je druh jej spodnej  bielizne. Pokiaľ si žena pripúšťa šancu, že by k sexu po rande mohlo dôjsť vyberie si zo svojho šatníka niečo provokujúce a vyzývavé ako krajky, čipky alebo iné Lingerie. Ženy taktiež nenechávajú nič na náhodu a chcú mužov zvádzať rovnako intenzívne.  Takže ak si podarilo dostať do zákulisia ešte v ten večer a mala na sebe staré vyťahané nohavičky a podprsenku po mame asi naozaj neočakávala, že k sexu dôjde…

Prvé rande cez internet môže často končiť (ne)prekvapivo pre obe strany v spálni. Niekedy stačí len, aby si chlap nesprával  na rande ako totálny idiot.

Rovnako je to náročné aj pre konverzáciu na zoznamke. Poslať žene dobré správy môže byť problémové. 

Ak je to tak aj u teba, klikni  nižšie a stiahni si konkrétne príklady prvých správ. Ako bonus získaš aj príklady profilov a vhodných fotografií na Tinder.🙂

-Deryl

82% žien počas karantény zaplavilo aplikácie ako Tinder

Získaj zadarmo prístup k môjmu podrobnému systému, ktorý ťa naučí ako ovládnuť Online zoznamovanie prostredníctvom psychologických princípov a vďaka ktorým, bude každá žena posadnutá tým, aby sa s tebou stretla.

KLIKNI, ABY SI SA DOZVEDEL VIAC